Skocz do zawartości

gdzie są admini ?


bUU

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę ten post bo już mnie to denerwuje , a z reguły jestem cierpliwy , na servie wgl nie ma adminów hacki latają sobie od rana do wieczora  , dajcie tym ludzią co składają podania admy i niech coś robią bo już się odechciewa grać jak w jedynm teamie po 5 aimów jest , dziękuje pozdrawiam pa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zapraszam kogoś na serv w tym momencie co się dzieje tylko sobie staty ludzie psują bo koleszka sobie na aimie lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah , ludzie ja nie mam czasu na kręcenie demek i wrzucanie ich na forum , jestem graczem i chce grać a nie sie zabawiać , to rola dla adminów których nie ma . dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah , ludzie ja nie mam czasu na kręcenie demek i wrzucanie ich na forum , jestem graczem i chce grać a nie sie zabawiać , to rola dla adminów których nie ma . dziękuje

 

Nagranie demka, spakowanie w .rar, wrzucenie na jakis upload, dodanie nowego tematu zajmuje max 5 minut, tak ciężko to zrobić? Czy może po prostu Ci się nie chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nwm widać jaki jest H@ daje adminów osobą którzy zagraja na serwie max 3 godziny dziennie i nic niema ich na gg nigdzie 0 kontaktu a jak już wejdą to w godzina wieczornych.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostek czy mi się wydaje czy chcesz usilnie pokazać że nie dostałeś admina?

Bo tak mi się coś wydaje....

Tak jak C chłopaki mówią....masz czas pisać skargi na forum a nie masz czasu nakrecić demka?
Teraz tak płaczesz że rano nikogo niema a jak wrócisz do szkoły to Ciebie też pewnie nie będzie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buu zamiast robic glupie tematy ( bo juz jeden jest) to wypowiadaj sie w tamtym temacie a po 2 wrzucenie dema zajmuje tyle samo czasu wiec zamiast plakac na forum to bys wrzucil demo ;s bylo juz mowione ze beda nowi admini i sie ogarnie wszystko wiec lepiej poczekac niz robic bezsensowny spam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zacznę grać na tym ffa+bf2? :D a po pewnym czasie złoże podanie na admina? zastanowię się nie wiem jakie zdanie mają o mnie gracze na zm,

Ale jak pacze na te tematy i ciągły brak adminów to się troszku żle robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin też człowiek.. raczej nie zmusimy kogoś żeby siedział cały czas na serwie bo jest adminem. Admin tez ma swoje życie prywatne a jak Ci sie nudzi i widzisz że lata aim to nakreć Mu demko, nawet jest o tym poradnik na forum jak nie ogarniasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załosne jak czytam cos takiego : nagraj demko itp .. CZITERZY NAPIERDZIELAJĄ , GRAC SIE NIE DA , a wy o jakimś demku pieprzycie. Serwer traci graczy bo nie ma kto tego gówna ogarnąć , żadnego admina nie ma a jak jest to raz na czas. PPowinniście zrobić jakiś pobór a nie pisać żeby demko zrobić , gdyby był admin nie trzeba byłoby nic robic tylko by ten syf na serwerze ogarnął ( ZGADZAM SIE Z GRACZEM BUU. - a dokladnie jego postami tutaj ) zmieńcie coś bo porażka sie robi i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukas96btm

To prawda jest duży brak adminów ale mam nadzieje ze w najbliższym czasie ten problem zniknie , ludzie złożyli podania i kilka z nich zostaną rozpatrzone pozytywnie i na serwerze zapanuje spokój 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostek czy mi się wydaje czy chcesz usilnie pokazać że nie dostałeś admina?

Bo tak mi się coś wydaje....

Tak jak C chłopaki mówią....masz czas pisać skargi na forum a nie masz czasu nakrecić demka?

Teraz tak płaczesz że rano nikogo niema a jak wrócisz do szkoły to Ciebie też pewnie nie będzie.

nie Nie płacze o to że admina nie dostałem tym nic nie zmienię prawda? Jedynie boli mnie to że serwer schodzi na psy prawdę mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie powiem tylko tyle że nie da się stworzyć serwera na którym bedą admini 24/7 każdy gracz który widzi kogoś odpalonego wlacza konsole wchodzi na spec wpisuje "record cziter" nagrywa , nastepnie wchodzi na forum wrzuca w zgloszenia cziterów kolega dostaje bana i tyle nic tutaj nie poradzimy na to że tak mało osób na daje się na stanowisko połowa nie spełnia wymagań a połowa wogóle nie odwiedza forum dlatego zachecam do składania podań szansa jest zawsze wymagania nie są jakieś wygórowane.

 

 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności