Skocz do zawartości

podanie ..


shoooter

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer : B F 2
2. Nick : ShoooTer <$
3. Imię : Kacper
4. Wiek : 21
5. Znajomość amx ( 0/10 ) : 10
6. Mikro : TAK
7. Składka : TAK

 

8. Czas spędzony na forum : nie wiem ile dokładnie , nie siedzę na forum i nabijam zbędne minuty bo jest mi to nie potrzebne , wchodze na forum wtedy gdy chce cos poczytać bądź wypowiedzieć się na pewne tematy, ktore uważam za ważne dla dobra serweru.

 

9. Opisać siebie : więc jeśli chodzi o mnie to jestem opanowany , wyrozumiały i spokojny , są to 3 cechy które przydadzą sie adminowi.

 

10. Dlaczego chcesz zostać adminem : Chcę dlatego , bo już adminowałem na różnych serwerach wiele razy , zawsze pomagałem danemu serwerowi zwalczać "haxów" , lub wspomóż pieniężnie dalsze rozwijanie się serwera i promowanie go. A wiem w czym tu tkwią problemy , ponieważ doświadczenie jeśli chodzi o administracje mam DUŻE.

 

11. Co zrobisz gdy :
-Ktoś używa dopalaczy : gdy ktoś używa dopalaczy to go banuje , bo mam na tyle doświadczenie w tym , że umiem rozróżnic czy ktoś je ma czy nie. A jeśli nie jestem pewien gracza czy jest on odpalony czy nie , wtedy banuje go w postaci SSów.

 

-Nadużycie mikro : myśle że tutaj jakieś ostrzeżenie , jednak gdy to nie pomoże ban kilkuminutowy by gracz przemyślał swoje zachowanie ...

 

-Nadużycie kultury : tutaj też jakieś ostrzerzenie , a poźniej kick / ban - ( w zależności od zachowania gracza w stosunku do innych )
12. Platworma CS (NonSteam / Steam) : STEAM !

( tak poza marginesem , chciałem jeszcze powiedzieć , że często zgłaszam do adminów poprzez STEAM o czitach bądź innych sprawach dziejących się na serwerze , w ten sposob jestem bardzo wporządku wobec innych graczy że pomagam gdy potrzebują gdy nie mam adm.. ) myśle że mogą to potwierdzić. ( blaze , jay mackainze czy cos takiego )
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gracz spełnia prawie wszystkie wymagania brakuje mu jednak aktywnosci na forum jesli to nadrobisz będę na duże TAK :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności