Skocz do zawartości

[Moderator]Wiho (ostatnie podanie)


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adam
Wiek: 17lat 
Staż na forum: 3 lata z przerwami xD

Doświadczenie w moderowaniu: No Dobre 

Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?: 3/5h 
Dlaczego właśnie Ty: No teraz się rozpiszę.

Miałem tu moderatora i został mi wczoraj odebrany. Słusznie ale z drugiej strony to lekka przesada że za taką błahostkę. Ale nie ważne to co było to było. Teraz ograniczyłem wulgaryzmy bo to tylko pokazywało jak mój mózg jest zryty i moja zachowanie jest równe gimbusowi. Oczywiście mówię wam że taka sytuacja się nie powtórzy. Nie będę się dziwił że każdy będzie w podaniu na na zważywszy na tą sytuację. Bardzo proszę o drugą szansę. I jeżeli ktoś się ma wypowiadać typu: "Znowu będzie przeklinał więc na nie" lub inne tego typu wypowiedzi to niech się nie wypowiada. Mam nadzieję że niektóre osoby to zrozumieją ale pewnie znajdzie się grono osób które nadal mi nie wierzą. Wymagania wszystkie spełniam. Jeżeli podanie nie zostanie przyjęte nie będę kandydował na stanowisko moderatora z przyczyn osobistych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem na nie, zabrał Ci Karol go słusznie i wydaje mi się, że nagle tak zachowania nie zmienisz... Poza tym dostałeś moderatora pod warunkiem, którego nie spełniałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na Nie :). Słaby jesteś od środka, tyczy się to Twojej dotkliwej cechy, czyli dokładnie takiej że bardzo łatwo Cię zdenerwować a skutkuje to tym, że zaraz się obrażasz jak panienka i wyzywasz bądź po prostu ośmieszasz kogoś jak i siebie w dotkliwy sposób. Dziękuję dobranoc.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Na razie na nie. Dopiero został ci zabrany modek. Jeżeli chcesz go odzyskać to musisz się pokazać z "lepszej" strony.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności