Skocz do zawartości

Mateczny ajm wuha demko


Antonio Mateczny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! :)

 

Zakładam swój autorski temat w związku z zamieszaniem wokół mojej osoby :D

Chcę zebrać osoby popierające moją kandydaturę na admina FFA. Mianowicie; zebrać owe osoby na mniej więcej godziny 15:00-20:00 w których to godzinach temat będzie otwarty, aby zdążyli się wypowiedzieć wszyscy zainteresowani.

 

Magicznym dniem ustanowię poniedziałek bądź wtorek, godziny popołudniowe raczej (chyba, że zarządcy forum obiecają mi, że temat nie zostanie szybko zamknięty).

 

 

 

W tym temacie możecie pisać na temat mojej kandydatury, moich czitów i takich tam tego typu rzeczy wszystkich :P

 

(oczywiście miło mi będzie jak pod tym tematem napiszecie, że możecie być w poniedziałek/wtorek w godzinach 15-20 na tym forum i oficjalnie wyrazić czy Mateczny powinien mieć adma)

 

OGJEŃ!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku złóż podanie i się dowiesz, dla mnie to śmieszne HAHA

 

Weź jeszcze spytaj czy powinieneś iść na studia.

no to jedziemy!!

 

Człowieku złożyłem już raz podanie i nie było ani 1 głosu PRZECIW od osoby, która gra do dziś na serwerze. Na TAK byli gracze, którzy do dziś wchodzą na serwer (o czym to świadczy... hmmm).

 

Śmiesznie jak jest to jest dobrze, czyż nie?

Muszę zebrać na konkretny czas osoby które mają de facto coś do powiedzenia w tym temacie - osoby które siedzą na serwerze a nie na forum.

 

A teraz wisienka na torcie dla Ciebie BlazE specjalnie: Nie spytałem ani razu w pierwszym poście tego tematu! HA! Więc skąd pomysł o tym, żebym spytał czy mam iść na studia? ;-) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje  :question:

Po to się chyba pisze podanie i będziesz wiedział co ludzie sądzą o Twojej kandydaturze na admina ?! 

Rzecz w tym, że temat z podaniem o admina jest otwarty (można w nim pisać) przez około 5h. Przez tak krótki czas forum odwiedzają stali bywalce FORUM - ale nie gracze FFA.

Zatem chcę zebrać osoby zainteresowane na konkretny czas, czy coś w tym złego?

Zrodził się ten pomysł na podstawie doświadczenia jakim było kandydowanie po raz pierwszy - temat wciąż istnieje, co prawda zamknięty lecz jest do niego wgląd. Polecam. Antonio Mateczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: tak samo jak BlazE powiedział ... równie dobrze napisz temat : Czy mam iśc jutro do szkoły/pracy? -_- Jezu chcesz admina piszesz podanie i się dowiadujesz czy się dostaniesz a nie ... Wystarczy lekko pomyslec zanim sie cos zrobi ...

 

A tak poza tym czy to nie jest reklamowanie podania ? :D

 

Przepraszam za ortografie i interpunkcje ale pisze na niemieckiej klawiaturze i lekko nie ogarniam :P

 

Nie nie nabijam postów  nie są mi potrzebne moderator może go usunąc i fakt nie gram na serwerze ale jak widzę taki bezsensowny temat to  nie wiem czy mam się smiac czy plakac... Proszę poprawiłem znaki polskie jeżeli aż tak Cię to raziło ;) Wracając do sprawy albo chcesz admina idziesz i składasz podanie albo piszesz jakiś ŚMIESZNY post .... Tyle ode mnie...

Edytowane przez Mucha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: tak samo jak BlazE powiedział ... rownie dobrze napisz temat : Czy mam isc jutro do szkoly/pracy? -_- jezu chcesz admina piszesz podanie i sie dowiadujesz czy sie dostaniesz a nie ... Wystarczy lekko pomyslec zanim sie cos zrobi ...

 

A tak poza tym czy to nie jest reklamowanie podania ? :D

 

Przepraszam za ortografie i interpunkcje ale pisze na niemieckiej klawiaturze i lekko nie ogarynam :P

 

Już pominę Twój wiek chłopcze...

Lecz pominąć nie mogę tego, że nie grasz na FFA, więc co robisz w tym dziale? Nabijasz posty?

Reklamowanie podania to nie jest, bo podania otwartego nie mam (ale ciężko Ci było zajrzeć w dział 'Podania' i sprawdzić).

 

Co do "lekko pomyśleć zanim się coś zrobi" to polecam gorąco Tobie pomyśleć zanim znów coś takiego napiszesz :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry "oficjalnie wyrazić czy mateczny powinien iść na studia"  :pig: 

BlazE prześpij się, bo logika to z Ciebie całkiem uciekła :)

oficjalnie mogłoby 50 osób opowiedzieć się za tym, żebym szedł na studia - i co z tego? nie pójdę.

a jeśli oficjalnie 50 osób (graczy serwera FFA) opowie się za tym, żebym był adminem to go dostanę, rozumiesz?

Trochę łopatologicznie musiałem ale mam wrażenie, że jakieś (nie)legalne substancje mącą Ci w mózgu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieniu to był tylko pierwszy lepszy głupi przykład... (widze, że wziąłeś to do siebie) i moja PRYWATNA ocena tego bezsensownego tematu, który założyłeś. Nie wiem co tobie może mącić tak w główce, ale bajkę masz dobrą :) POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlazE prześpij się, bo logika to z Ciebie całkiem uciekła :)

oficjalnie mogłoby 50 osób opowiedzieć się za tym, żebym szedł na studia - i co z tego? nie pójdę.

a jeśli oficjalnie 50 osób (graczy serwera FFA) opowie się za tym, żebym był adminem to go dostanę, rozumiesz?

Trochę łopatologicznie musiałem ale mam wrażenie, że jakieś (nie)legalne substancje mącą Ci w mózgu :)

Chwila chwila mówisz że jak 50 osób z FFA powie ze masz by adminem to będziesz nim?

nie rozumiem jak kazdy gracz starajacy sie o admina tak miałby robic to wbijałby na serw i pisał kazdemu ze ma sie wypowiedziec .... faktycznie masz łopatologiczne myslenie .... i może to ty przestan brac to co bierzesz albo bierz pół ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zamknijcie ten temat bo tu się jaja dzieją :), nie wiem co Ty w ogóle robisz, masz konkretny dział "podania", wypowiadający się tam użytkownicy mają na celu uzasadnić swoją wypowiedź TAK, NIE więc tam się dowiesz wszystkiego.
A tak swoją drogą, nie spinaj mi się tak na PW bo Ci żyłka łącząca oko z dupą pęknie ^^.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak te 50 osob opowie sie za Toba to tak ostatnie slowo nalezy do buzki.

 

 

Buźka weźmie pod uwagę wypowiedź graczy którzy są w GT zapisani jako tacy co grali min 50h, a nie wypowiedzi osób które mają 5 godzin max (mam takową nadzieję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak i tak ten temat jest bezsensowny... no pytac się na forum czy jak napiszesz podanie ktos napisze odp na tak ? o.O nie rozumiem co chciałeś przez to uzyskac no ale ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Mateczny nie swiruj jarzabka tylko złóż to podanie :D

nawet jak wypowiedzą się tacy co grają 5h na serwie, maja 20 postów to napiszą, że na tak (wymagania) żeby sobie posty nabic :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności