Skocz do zawartości

Skarga na Soot'a


KiciaK

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: KiciaK


2.Nick admina/gracza który zawinił: Soot

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 25.02.2014  22:45

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

Kicked by Console: "WYPAD"

Kicked :"WYPAD" 

6.Opis sytuacji:  Grałem sobie na mapie de_tuscan zabiłem Soot'a i dostałem kicka powód (WYPAD) a potem od razu wyszedł z serwera.

 

 

Pozdrawiam KiciaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego ze sie pomylilem to juz nie zobaczyles napisałem ze przepraszam ale sie pomylilem. Przez przypadek dostales kicka bo nacisnalem nie ta cyfrę co potrzeba było , byłeś pod 6 a ja chciałem kicknac tego pod 7. No a później tak jak napisales wyszedlem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co kłamiesz zabiłem ciebie wkurzyłeś się i mnie kicknąłeś a potem wyszedłeś i nic nie pisałeś skąd ja to wiem??  Mój kolega też gra na tym serwerze i on mówił że ty nic nie pisałeś ty po prostu nadużywasz Admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha dzięki ze mnie oczerniasz. Niestety ale twój kolega i tak powie to co ty mu kazesz i zawsze będzie za Tb także to nie są dowody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soot nie oszukuj bo ci nie służy nadużywasz admina,nie pisałeś żadnego przepraszam!

Nie wiem dlaczego go kicknales ale nie miales zadnego powodu by to    robic.

Bylem przy tym i po kicku tego gracza odrazu wyszedles!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro cie kicknal przypadkowo to temat do zamkniecia a po 2 placzesz bo dostales kicka? bez sensu.. predzej bym ci dal ostrzezenie za bezsensowny spam niz ostrzezenie Sootowi za kicka. gdyby kazdy mial pisac takie tematy po jednym kicku (tym bardziej przypadkowym) to by tu burdel sie zrobil wiec na przyszlosc pamietaj ze jak piszesz skarge to napisz w niej cos sensownego ;s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem przepraszam na sayu adminowskim na żółto i czasami tak jest ze szybko znika wiec mogles to przeoczyć. Tak kicknolem go ale nie dlatego ze sie zdeneewowalem albo cos mi zrobił tylko nacisnolem 6 zamiast 7 czasami sie tak zdarza i szczerze mówiąc był to pierwszy raz kiedy takie coś mi sie zdarzylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z gry...  :pig:

 

 

Po co kłamiesz zabiłem ciebie wkurzyłeś się i mnie kicknąłeś a potem wyszedłeś i nic nie pisałeś skąd ja to wiem??  Mój kolega też gra na tym serwerze i on mówił że ty nic nie pisałeś ty po prostu nadużywasz Admina.

KONKRETNE DOWODY !!

Co z tego , że Twój kolega się wypowie? Może go do tego przekonałeś? A to, że admin mógł się pomylić to normalna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soot : jeżeli nawet pisałeś (w co bardzo wątpię) to mogłeś przynajmniej poczekać aż wejdę na serwer...

To komu ty chciałeś dać kicka z powodem wypad??...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielek ma racje.

@@Kiciak kazdy admin moze sie czasami pomylic a tobie cos sie stalo ze musisz odrazu plakac na forum z powodu jednego kicka? moze to on ciebie zabil i nie miales lepszej okazji zeby napisac skarge? dowody marne wiec nie ma o czym gadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja juz napisałem swoje moge tylko dodać ze jeśli naduzywalbym admina to bym juz miał chyba z 10 skarg a w dodatku mógłbym dac ci bana bez przyczyny. Więc jeśli dalej czujesz sie pokrzywdzony i nie dostrzegles moich przeprosin na CS ro teraz oficjalnie przepraszam cie bardzo ze sobie pomylilem klawisze ja nie jestem robotem i czasami jestem zmęczony wiec mogłem sobie niechcący nacisnąć przy Kicku twoj numer zamiast tego poprawnego. I nie oczerniaj mnie przed wszystkimi ze specjalnie to zrobiłem bo mnie zabiles wiesz ile osób mnie w CS zabija i co kickuje ich specjalnie?? Pomysł albo może zapytaj sie najpierw czy to było specjalnie a nie bezpodstawnie wyjezdzasz ze skarga i mieszasz do tego kolegę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybys kiciak umial czytac ze zrozumieniem to pewnie juz po pierwszym poscie Soota bys zauwazyl ze kicknal cie przez pomylke ale widze ze sprawia ci to trudnosc dlatego zostawiam juz ta sprawe opiekunowi bo bez sensu pisac w 20 postach to samo zebys wkoncu zrozumial.. ubolewam strasznie razem z toba po tym kicku, mam nadzieje ze dasz rade jakos po tym zasnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer nie ma jako tako oficjalnego opiekuna :D Pomyłki się zdarzają, nikt nie jest perfekcyjny. Nie rozumiem tego zamieszania. Dostałeś kicka a kłócisz się już dobrą godzinę. 
Admin przyznał się do błędu i przeprosił kilkukrotnie... czego Ty jeszcze wymagasz? To nawet ban nie był... tylko kick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie to że skargi są pisane jakbyście byli w przedszkolu ... gracze na tym serwerze płaczą strasznie o wszystko , wchodzą na forum i robią adminom za nic praktycznie koło "du** , a potem się dziwią że admów na serwerze nie ma jak takie skargi o byle co piszecie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności