Skocz do zawartości

Skarga.


Mr.H3@D

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  PropSuje

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Dawcio.
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina:  26-02-2014
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  Brak.
6.Opis sytuacji: Dostałem bana za niby skan. A chciałbym się jeszcze dowiedzieć jednego, kiedy niby zeskanowałem ? Admin dostał informację na u@, że niby skanuje. Po czym powiedział, że wcześniej dostał tą informację. Grałem z nim około 5 map i do piero teraz sobie przypomniał, że dostałna u@ skargę na mnie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tka sobie czytam forum i zauważyłem jedną ciekawą rzecz do której powinieneś się przystosować.  "nie oszukujmy się bez dowodów nic nie zdziałamy" To jakby ktoś napisał ci że ten zrobił to i dajesz mu od razu bana, bo wnioskujesz, że każdy prawdę ci napiszę. Dobra od dziś będę ci pisał codziennie po pare razy tak i jak tego nie zrobisz to stwierdzę tylko, że zostałem potraktowany inaczej niż inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze więc. Podaj mi konkrętną mapę na której to "niby skanowałem" I gwarantuej cb że dziś ani razu nie skanowałem a grałem z tobą przynajmniej 5 map. Z czego na jednej już napisałeś że to było wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mowa, że było już 6 graczy. To wiem, że mówisz o mapie na której dostałem bana.Ale podobno wcześniej dostałeś skargę. A ja dalej się chce dowiedzieć za co mam bana. Bo chyba tylko za to, że ktoś napisał że skanuję ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze. Na tamtej mapie było więcej niż 6 osób. Po drugie, grałem cały czas z 1 graczem i z nim chodziłem cały czas po mapie, co może udowodnić mój brak winy. Po trzecie, jak możesz to podaj nicki tych (3) osób które złożyły skargę. Z chęcią zobaczę sobie hltv i popatrzę kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to, że niby biegałeś z 1 graczem to na pewno z mr.h3@dem, bo on nawet pisze skargę za Ciebie, jak byłeś zm też z nim biegałeś? Nie mam zwyczaju zapamiętywać nicków z u@ bo dziennie pisze po kilkadziesiąt osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zwyczajów żeby ktoś za mnie dupę ratował. Sam piszę skargę. A po za tym mogę dostać ub ? Gracz ten potwierdzi, że jestem nie winny, ja stwierdzam że takiego czegoś też nie zrobiłem. A jak widzę jasnych dowodów nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że ban się zaraz kończy ? Dowody są ? Bo ja ich nie widzę. Tak mam nick propsuje, ale czy to zabrania m ipisania z tego konta ? Skarga jest jasno napisana masz podany nick od kogo skarga jest. Więc w czym problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Brak.

Tyle do powiedzenia... Kiedy się nauczycie składać skagi z jakimiś sensownymi dowodami ????????

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie piszę. Jest takie coś jak laptop i komputer nie ? Jedna osoba siedzi na tym a druga na tamtym rozumiesz? Ja tylko powiedziałem mu żeby ci coś przekazał. A to że się znamy to jakiś problem ? To oznacza, że ma kłamać ? Ja dalej nie wiem za co mam bana, dowodów nie ma. Ale mogę zrobić inaczej przejrzę dla cb hltv wstawię itp, itd. Wtedy zobaczymy kto ma rację ... Chyba, że ty panie adminie pokażesz, że zrobiłeś dobrze i rozpatrzysz to hltv hmm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to śmiało szukaj hltv,  do mnie na u@ pisały 3 osoby i tyle mam do powiedzenia.

 
znamy 

Nie nie piszę. Jest takie coś jak laptop i komputer nie ? Jedna osoba siedzi na tym a druga na tamtym rozumiesz?

 

tego nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak dowodów. Jeden mówi tak, drugi tak... W takich sytuacjach wiadomo, że uwierzy się adminowi, ponieważ jest w jakimś stopniu ogarniętą osobą i przeszedł selekcje.
Następnym razem nie pisz skargi  bez dowodów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr head nie raz nie dwa banowałem za cele a propsuje za skanowanie też już banowałem 

-Piszesz skargę BEZ DOWODÓW

-Jest opcja Edytuj po co taka dyskusja i nabijanie postów?

- Ciesz się że tylko na 1h dostałeś bana bo ja bym ci dał na 3h.

 

Jak dla mnie Skarga wgl bez sensu i bez podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności