Skocz do zawartości

Skarga na Soot'a


SamsoN :*

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zgadam z przedmócą/przedmówczynią że za obrazę admina jest 3-24h bo rozimiem że jak się komuś wymknie (bo ta gra wywołuje emocje),

ale ludzie ubliżanie adminowi przez cały czas gdy były podejmowanie próby zbanowania gracza to zupełnie inna liga zachowania bo to już nie jest w emocjach a złośliwaść i brak kultury osobistej.

Gość bezapelacyjnie przegioł pałę i należał mu się perm.
Zastanówmy się co taki "gracz" wniesie do gry swoją postawą?

Do tego jeszcze nie potrafi się zachować na forum...(szkoda gadać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Madzia on dostal bana na 1h pisalem o tym wczesniej ale nie wywalilo go z gry i gdy go kicknolem to wbil znowu i dalej mnie wyzywal w w dodatku za wchodzenie na aktywnym banie dostaje sie perma czyż nie ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wypowie się ktoś którego zdanie jest ważniejsze...

chyba zdanie swiadkow jest wazne, a skoro nawet oni maja sie nie wypowiadac to ty tym bardziej ;s naucz sie kultury bo wyzywasz i wyklinasz adminow a potem placzesz na forum ze dostales bana.. co z tego ze sa emocje podczas gry, przeciez powinno sie je zostawic dla siebie a nie na pokaz.. bez sensu wypisywac swoje emocje wyzywajac administracje. jak dostajesz pale w szkole to potem w domu rodzicow tez wyklinasz? pomysl czasem zanim cos zrobisz bo jak dla mnie tylko pokazujesz jaki masz poziom inteligencji, a jak jestes az taki nerwowy to zamiast spamowac na u@ besztami to przygotuj sobie kartke przed monitorem i na niej sobie pisz "ch*j ku*wa" itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cs-classic.pl/topic/14942-regulamin-bf2ffa/ Proszę tu piszę wejście na aktywnym banie jest karalne banem ale tym razem na

 

P.S. Soot słusznie zbanował SamsoNa

 

Tyle ode mnie pozdro ;)

Edytowane przez Xuden^
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Ban usunięty, to ani nie wina gracza ani admina. Ban na dzień chyba starczy. Drugim razem polecą warny za "rozmowy" w temacie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności