Skocz do zawartości

Skarga na Soot'a


SamsoN :*

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: SamsoN :*


2.Nick admina/gracza który zawinił: Soot

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 25.02.2014 - 16:40:51

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl

[AMXBans] Powod: 'Obraza Admina'

[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Twoje IP: ''

[AMXBans] =======================================


6.Opis sytuacji: Przed dostaniem bana Soot mnie zgładził kilka razy potem dostałem bana za obrażanie admina...

Od kiedy za obrażanie admina jest perm??? 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dałem ci perma poniewaz twoje wyzwiska nie zaslugiwaly na dostanie bana na 1h  wyzywales mnie i nie tylk mnie (innych adminow tez) na sayu i na u@ i to dlugimi wiazankami ktróre sie powtarzaly co chwile jak cie zabilem.  Admin Vernon to potwierdzi bo jego tez wyzywales. Wiec nie potrzebujemy na serwie graczy którzy wyzywaja graczy i adminow i to nie byly 2 slowa tylko jezdziles po nas jak chciales bez ograniczen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dałem ci perma poniewaz twoje wyzwiska nie zaslugiwaly na dostanie bana na 1h  wyzywales mnie i nie tylk mnie (innych adminow tez) na sayu i na u@ i to dlugimi wiazankami ktróre sie powtarzaly co chwile jak cie zabilem.  Admin Vernon to potwierdzi bo jego tez wyzywales. Wiec nie potrzebujemy na serwie graczy którzy wyzywaja graczy i adminow i to nie byly 2 slowa tylko jezdziles po nas jak chciales bez ograniczen.

To walisz go na 1dzien i ma nauczke... po coś  są te ragulaminy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ze pisze po raz 2 ale dostal bana na 1h ale go nie wywalilo bo mial zmienne ip wiec za wchodzenie na aktywnym banie jest perm potwierdzic to moze Abart bo banowal go przez ip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nawet mnie nie denerwuj na hltv jest wszystko nagrane wiec mozesz sobie ogladnac. A po drugie mam 2 swiadkow takze zastanow sie co piszesz na drugi raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Abart dal ci bana na ip i cie kicknał znowu wbiles na aktywnym banie i jak wtedy otworzylem konsole do banowania to moglem dac ci bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaze prosze bardzo korzystał z tego poradnika http://forum.cs-classic.pl/topic/14738-gdy-nie-mo%C5%BCna-zbanowa%C4%87-gracza/ .

Samson co ja ci poradze ze jak cie zbanowalem to cie nie wywalilo to juz nie pierwsza sytuacja która nie tylko mi sie przytrafila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc było tak:
SamsoN* (czy jak mu tam) cały czas ubliżał Soot'owi i chcieliśmy dać mu bana ale jak się okazało nie można było bo był nie aktywny na początku.
Soot dał gościowi kick (o ile dobrze pamiętam) ale niestety nie działało to na SamsoN'a.
Udało się go zbanować na 1h ale po 1min gość znowu się pojawił....
Świadkiem tego zdarzania był MaTT (co pewnie może potwierdzić).
Dodam jeszcze że wyzwiska były przez cały czas (to nie były dwa czy trzy razy).

Moim zdaniem Samson* przegiął i należał mu się Perm. BAN (bo szkoda że slota na takiego gracza bez kultury osobistej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sadzisz ze zdanie admina nie jest ważne i można je traktować z pogarda. A w dodatku słowo abarta jest bardzo ważne w tej sprawie, najwidoczniej skończyły ci sie pomysły jak mnie oskarżać i chcesz żeby nikt nic nie dopisał na CB aby cie to bardziej nie pogrążyło.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaze prosze bardzo korzystał z tego poradnika http://forum.cs-classic.pl/topic/14738-gdy-nie-mo%C5%BCna-zbanowa%C4%87-gracza/ .

Samson co ja ci poradze ze jak cie zbanowalem to cie nie wywalilo to juz nie pierwsza sytuacja która nie tylko mi sie przytrafila.

Sorry, zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś perma co oznacza że nie nadajesz się metalnie do gry na ów serwerze prawda? apropo mam dla cb kolego poradne na przyszłość to jak się wypowiadasz to świadczy o tobie oraz tym co nauczyli cię rodzice :) proponuje aby h@ rozpatrzył te sprawę zwracając uwagę na słowa naszej "ofiary"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności