Skocz do zawartości

Admin FFA


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc :) 

Chcialbym zrezygnowac z funkcji admina FFA. Wole grac tam jako normalny gracz. Duzo pracuje, mam mnostwo stresu z nia zwiazana. 

Zawsze traktowalem CS-a jako odskocznie, a raczej mozliwosc rozladowania go poprzez gre :).

Ale ostatnio sie denerwuje bardziej niz w pracy.

Chodzi o moje bany bezposrednie a w szczegolnosci wczorajsza sytuacje z uzyciem "ostanio rozlaczeni"

 

Sumekler napisal:

Banned, W amxmodmenu masz opcję "ostatnio rozlaczeni" czy jakoś tak (ostatnia strona) i tam możesz zbanować.

 

Wiec tak zrobilem gdy uciekl mi podczas ssow,robilem je bo nie wiedzialem do konca czy ma haxy( tak podejrzewalem)

A tu sie okazalo ze jeszcze screen jest potrzebny.

A teraz  musze sie tlumaczyc... bo nie mam screnna,demka z Hltv tez nie ma, a jak nie wstawie do 21.15 to dostane jakies ostrzezenie.

A Ja wyszlem na glupka...Wkurwia mnie to i dlatego wole sie skupic na grze a nie myslec o tym pol dnia.

Nie jestem internetowym wymiataczem i Absolutnie nie mam do nikogo zalu... Robicie swoje a ja najwidoczniej nie ogarniam.

Zostane na forum bo bardzo mi sie tu podoba:) i skupie sie na grze na moim ulubionym serwie FFA.

 

Dziekuje za otrzymanie szansy i prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby.

Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian co ty w kulki lecisz. Jesteś bardzo dobrym adminem. Nie stresuj się bo to nie ma sensu... Moim zdaniem przy tym banie nie ma Twojej winy tylko niezdecydowanie Jarka (sumeklera) tak jak napisałeś, że w trakcie ssow gracz wyszedł, a gdy użyłeś ostatnio rozlaczeni to wszedł na serwer i automatycznie go zbanowalo. Więc ciężko o jakiekolwiek demo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Żartujesz sobie, co jak co ale admin zostaje.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności