Skocz do zawartości

Próba.


Diablox9

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 15stka ;)
Kontakt (GG/e-mail/steam): Steam w sygnaturze, GG na profilu.
Kiedy zaczynałeś grę w cs: 2009r (Możliwe że troche wcześniej, mniej więcej 6 lat)
Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Sporo byłem tutaj już prawdopodobnie x2 UBT :P i radziłem sobie dobrze, tak przynajmniej myślę ;)
Ile masz wolnego czasu?: W tygodniu wieczórem 17-22/23 - WeekEnd 10-24 lub więcje zależy ^^
Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Mam chęci pomóc w rozwoju sieci. Wiele razy rezygnowałem na tej sieci, nie wiedziałem co robię. Próbowałem wiele sieci, żadna mi nie pasowała. Ta jest jedyna w swoim rodzaju i powoli wracam do moich starszych stanowisk. Sporo gram w cs'a wiem jak poprawnie sprawdzać ss'y. Demka umiem analizować.
Używałeś jakiś hax'ów? (Jeśli tak to jakich): Tak WH, na nsie ^^ Nie pamiętam nazwy.

 

Jeżeli są jakieś błedy w podaniu to wybaczcie, lecz prawie 10 lat w polsce nie mieszkam. Dlaczego? Większość wie że mieszkam za granicą (W francji) i nie uczę się Polskiego. Pozdrawiam wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż miałeś już UB Support jestem na nie, staż na CSC jest ale co tydzien nowe podanie :) nie tak szybko black :) Potrzeba osob do Support UB, ale nie wszystko na chama. dawaj za tydzien :) na razie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Na razie na nie, posiedź i "pobaw" się na razie z Grafikiem

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności