Skocz do zawartości

Podanie [Siwy]


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

1.Serwer: COD 350

2.Nick: Siwy

3.Wiek: rocznik 17

4.Znajomość amxx: 10/10

5.Mikro: nie używam

6.Składka: dla S nie obowiązkowa

7.Czas spędzony na forum: od listopada 2012

8.Opisz siebie: 

9.Dlaczego chcesz zostać @?: Bo jest mało i wiele zgłoszeń trafia do Antycheat o bany

10.Linki do reklam:

ugadane z rybakiem

11. Co zrobisz gdy 

- odpał - | wh, soft > ss | aim, no spread > demko

- naduzywa kultury - ostrzezenie | 5 | 30 | 1h

- naduzywa mikro - ostrzezenie | 5 | 30 | 1h

12. Platforma: STEAM

 

Rybak pozwolił mi na złożenie podania mimo braku godzin 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ilu serwerach masz admina??

Do tego UB support.

Na razie na nie.

Wymagania.

A z tym "Rybak pozwolił mi na złożenie podania mimo braku godzin" chyba lekka przesada. Raczej trzeba traktować wszystkie podania równo.

 

Siwy radzisz sobie dobrze na 4k??? To też rozwala. Od około 2 miechów masz nabite 34h to powodzenia z kolejnymi adminami.

Edytowane przez M@jki H@rdcor
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rybak pozwolił mi na złożenie podania mimo braku godzin 

 

Wiesz.. to zdanie najbardziej mnie rozbawiło. 

Dziwi mnie to że ktoś dał mu tak, skoro nie spełnia nawet wymagań. Gdyby ktoś inny złożył podanie to wszyscy by byli na nie, a Siwemu dajecie Tak, ponieważ go znacie, dla mnie bezsens.

 

Nie ma mowy.

NIE

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będziecie sapać że spamie w swoim podaniu, ale mniejsza o to.. warnem sie też nie przejmuje

 

@Osoby UP w czym stali gracze - mi nie zależy na adminu na tym serwie bo nie lubie COD'ow, i nie chce mieć admina dla "szpanu" ale złożyłem podanie z powodu małej ilości adminów jak i ciągłego spamu że "cheaty na serwie" "..niech wejdzie jakiś admin na 350" ile tego było na SB, ile tego w AntyCheat. Jeżeli nie chcecie "pomocy" a ja ją zapewnie, (wejdź chwile na BF2, zobaczysz) to nadal sapcie że cheaty. 

 

@Majki - nie powinno cie obchodzić na ilu serwach mam admina, czy do tego SupportUB. To ja sie tym zajmuje nie ty, i radze sobie dobrze z BF2, COD 4k (nawet jeżeli mnie "nie widzisz", spytaj stałych graczy) no i SupportUB, to ja biore dla siebie +1 zadanie.

 

Wam chce w tym pomóc, a wy jednak nie chcecie tej pomocy.. Jeżeli podanie wyjdzie na nie, to nie będę dalej składał kolejnych. 

Jeżeli tak jest serw super ogarnięty, to czego połowa prawie codziennie sie żali że cheaty? 

 

A godziny, które stanowią 1 pkt to dla was stanowi - Nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A godziny, które stanowią 1 pkt to dla was stanowi - Nie.

Mówisz tak do innych a jak ty sie wypowiadasz w podaniu i widzisz że niema godzin to dajesz "Nie"

 

Co do podania jestem na Nie bo nie spełniasz wymagań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy to admin słynący z tego ze zamiast grać to siedzi na spec i blokuje wejście innym ;d , ale ma w tym swój cel, ciągle obserwuje i banuje dziadostwo. 
DO severa cod, macie możliwość otrzymania gościa co ogarnia i angażuje się w sprawy serva, to wy wolicie przestrzegac procedur i napinać się.. 

Wygląda to na zawiść .. " o ja za duzo on ma adminow, nie damy kolejnego ... "  ludzie puacz off..






------->W sumie racja, nie dawajcie mu admina, dzięki temu będzie częściej na bf2 bo spoko gość z niego :))

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz.. to zdanie najbardziej mnie rozbawiło. 

Dziwi mnie to że ktoś dał mu tak, skoro nie spełnia nawet wymagań. Gdyby ktoś inny złożył podanie to wszyscy by byli na nie, a Siwemu dajecie Tak, ponieważ go znacie, dla mnie bezsens.

 

Nie ma mowy.

NIE

 

 

Własnie dlatego to zdanie dopisał BO GO ZNAMY, znam go i ja wiem że w wolnej chwili wejdzie mi na serwer i ogarnie sytuacje co innego pozwolić dopisać takie coś komuś kto ma 2 posty na forum i jest tydzień na sieci i mimo godzin na serwerze nie zawsze tacy ludzie dostają admina natomiast siwy to inna bajka znam go nie od dzisiaj, potrzbuje adminów dlatego tego admina dostaje.

 

Natomiast jeśli będzie wchodził raz na dzień na 5 minut albo co kilka dni tak jak się niektórzy obawiają admina straci.

 

 

/Closed

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności