Skocz do zawartości

Podanie Shanell


Shanell

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Shanell
Imię: Adrianna
Wiek: 18 lat, rocznikowo 19
Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie (0/10): średnie, w skali 6/10, ale szybko się uczę ^^
Mikrofon(Tak/Nie): Tak
Składka(Tak/Nie): Tak, lecz niestety już nie w tym miesiącu
Reklamy sieci*: Mój wpis zamiast reklam. :D http://download.cs-classic.pl/jak-dobrze-grac-w-counter-strike/
Opisz: Siebie:*: Mam na imię Ada i mam 18 lat. Mieszkam w woj. Wielkopolskim i obecnie ukończyłam szkołę średnią. Jestem osobą, która interesuje się motoryzacją i fotografią oraz jazdą agresywną i freestylem na rolkach. Uwielbiam grać w CS 1.6, League of Legend, Metin2 i CoD'a lub BF4. ^^ Ogólnie to jestem osobą potrafiącą się uśmiechać, ale czasami jestem nieśmiała, głównie rozmawiając z kimś na ts, jestem szczera, komunikatywna i mam swój świat i swoje kredki. W wolnym czasie lubię spotykać się ze znajomymi. Nie mam swojego ulubionego gatunku muzycznego ani filmowego. 
Platforma Cs(Steam/Non Steam): NS
Ile czasu możesz poświęcić na serwerze**: Przesiaduję różnie. Czasami jestem w stanie być rano, czasami w godzinach popołudniowych, ale często jestem wieczorem.
W jakich godzinach na nim grasz(Dni robocze, weekend)**: Niezależnie od pory dnia i nocy, ale głównie do 5 godzin z odstępami czasu. 
 
Pozdrawiam Shanell. ^^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Pisz pw/gg

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności