Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie tylko vip za top 1. 

 

 

Moge ufundowac:

Vipa na miesiac za miejce numer 2.

Vipa na dwa tygodnie za miejsce numer 3.

Warunkiem jest potwierdzenie miejsca w topce do 1 marca wlacznie.

Nie wiem hardwell, jak chcesz to możesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie pomyślałem jak by na nos gdy jest mało graczy np po 3 w teamie lub 4 była możliwość grania de_dust2_long i wyłączyć na tej mapie awp ??? czasem w nocy jest malutko osob ale jednak i tak graja i tak biegac po dd2 niby mozna sie dogadac na sam BS A ale jednak wydaje mi sie ze to dd2 long bylaby to dobra opcja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie pomyślałem jak by na nos gdy jest mało graczy np po 3 w teamie lub 4 była możliwość grania de_dust2_long i wyłączyć na tej mapie awp ??? czasem w nocy jest malutko osob ale jednak i tak graja i tak biegac po dd2 niby mozna sie dogadac na sam BS A ale jednak wydaje mi sie ze to dd2 long bylaby to dobra opcja :)

Nie

 

 

Moja propozycja to zakazać kampienia tt :) aby ci robili cele

Znowu spamujesz? od początku kiedy DD2 jest na CSC w regulaminie jest zakaz kampienia tt, i zawsze się za to banowało, A tyś się obudził po roku czasu i z taką propozycją.. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

 

 

Znowu spamujesz? od początku kiedy DD2 jest na CSC w regulaminie jest zakaz kampienia tt, i zawsze się za to banowało, A tyś się obudził po roku czasu i z taką propozycją.. 

Jest zakaz to Czemu admini mogą kampić i tt zawsze kampi a admini nic z tym nie robią....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to widziałeś , może nie na tym serwerze. nigdy nie widziałem aby admin łamał regulamin czyli mówisz.. kampił jako TT . Ani żeby gracz pisał coś o tym..

Jest te 30sek można max siedzieć na respie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampienie?. 

TT robi cele, 30sek może siedzieć na respie, kolejne 30sek się szwendolić po mapie, a w ostatniej minucie ma iść po pake i plantować.

Best nie zrobie z DD2 TP, że wychodzisz z respa i od razu na bs plantować pake, jak nie to banuje.. Nie ma , są zasady TT ma minutę na grę, minutę na pakę. 

Jak zakaże tak samo 'kampa' w trupie, na gali to serwer straci graczy bo to jest idiotyzm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to gracz TT nie może kampic w jednym miejscu ( po za respem ) dłużej niż 30 sekund przed podlozeniem paki - Ban 5min ( wykonujemy cele mapy )

To samo dotyczy CT gdy paka jest podlozona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co!?
Dajesz mi do zrozumienia, że jeżeli kampie sobie załóżmy nad piachem, to dostaje bana nie mając paki? Jaki ja mam na to wpływ, że łepek zwiedza mapę z paką.
Następnym razem pomyśl co piszesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shady

2.3 Zabrania się kampienia.

 

To powyżej 30 sec nie można kampić ?

 

@edit coś im dałem z regulaminu

Edytowane przez NexT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam propozycję żeby skończyć ten żałosny spam bo to i tak nie ma sensu siwy nic tu nie zmieni w tej sprawie i więcej nie spamujcie jak nie wiecie jak tu jest zapraszam do działu ''regulamin dd2'' pozdrawiam :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzajac pytania o tytuly rs'ow, bo tych codziennie pojawia sie sporo.

 

1. Alice Deejay - Better Off Alone (Barely Alive Remix)

2. Pleasurekraft - Carny (Original MIx)

3. Gangsta" (Prod. tunnA Beatz)

4. Dodge, Fuski X Nick Thayer - Playboy (Barely Alive Remix)

5. Darth & Vader, Toxxic - Pump It Up (Original Mix)

6. Bebe Black - Deathwish (Fafaq Bootleg Mix)

7. Hook N Sling – Momentum (Original Mix)

8. Dum Dee Dum - Keys 'n Krates (JiKay Remix)

9. Dimitri Vegas, Like Mike & VINAI - Louder (Extended Mix)

10. Riggi & Piros - Keep Rockin (premiera dopiero 16 lutego w labelu Armada Music -> https://soundcloud.com/armadamusic/riggi-piros-keep-rockin-preview-coming-february-16th)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności