Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

No to czekamy na marcina, na testa się wgra zobaczymy jak się gra z nimi.

Nie slayer, ja 'rządzę' ale nie będę robił co mi się podoba , liczą się też głosy innych. Ja tylko robię, a oni mówią o ile dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie da się ustawić mini vipa ;) niestety a co do pełnego vipa nie wiem, najwyżej po 12 do 2. 

Usunięte

 

Co wy na to żeby zorganizować, (Inne serwery organizują, to może my też) jakiś konkurs na walentynki?  albo jakiś 'event' .. na 3h, albo inny czas.. darmowy vip? bo na cały dzień to odpada. 

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z modelami pomysl git siwy wgrywaj :D tylko wlasnie moze to poprawic widocznosc tych osob i to jest problem(pogramy zobaczymy) :D

evencik zawsze spoko wiec mozna robic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modeli jestem na nie. Dlaczego? Użytkownik już napisał : ''  tylko wlasnie moze to poprawic widocznosc tych osob i to jest problem''

Myślę też że będą lagować , obciążać serwer.

 

Co do eventu to me propozycje wyglądają tak

 

- Free vip od 2 do 3 godzin

- Kto był najdłużej online 14-stego dostaje vipa na 7 dni

- Może jakiś wierszyk o prezent mały? :D

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modeli jestem na nie. Dlaczego? Użytkownik już napisał : ''  tylko wlasnie moze to poprawic widocznosc tych osob i to jest problem''

Myślę też że będą lagować , obciążać serwer.

 

 

 

 

a co szkodzi spróbować ? ;) Jeżeli nie wypali to zostaną na pewno od razu usunięte :) takie moje zdanie jest :))

Edytowane przez Madridistat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejną propozycje...

Wczoraj, dzis rano pykałem sobie na serwerze po 3 osoby w teamie bylem w tt. Od razu zaczęło mnie denerwować to że nie można plantować paki na b. Możnaby tak wgrać jakiś limiter bs ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, z mojej strony ostatnia propozycja(dzisiaj) :D denerwuje mnie jak ludzie sie wyzywają nawzajem. Rozumiem przeklinać, ale nie obrażać. Nikt chyba nie lubi być obrażany, dlatego proponuje za to karać na początku ostrzeżeniem, potem kickiem a nastepnie banikiem do 30min. Co Wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

// Może by tak wgrać nowe rs'y na luty/marzec? Posiadam ciekawe więc jeśli jesteście zainteresowani prosze pisać ;d

 

@ ''Omega ;) nie poprawi to widocznosci raczej zmniejszy ;) '' - Jeśli vip będzie miał inny model to inni gracze będą ich widzieć lepiej..  Lecz można wypróbować a jeśli się nie będzie podobać / lagówać to się usunie.

 

@To nie wiem bo to chyba ja mam problem że słysze tylko 2 piosenki te samie ciągle.

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

// Może by tak wgrać nowe rs'y na luty/marzec? Posiadam ciekawe więc jeśli jesteście zainteresowani prosze pisać ;d

 

 

 

Nowe rs'y graja juz od kilku dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 14 proponuje o 75% tańsze VIP'y czyli jak teraz są za 11,07 to będzie za 7,38. 

No i sloty o 50% tańsze, czyli 4,92 . Każde za miesiąc

 

 

Taka promocja będzie tylko w walentynki, co wy na to? 

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności