Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Aż mnie na śmiech bierze, proszę was, nie wymyślajcie bzdurnych reguł, i co jak ktoś jako czwarta czy 5 osoba kupi awp ? kick ban ?, panowie , kupowanie broni jest częścią gry, masz hajs kupujesz co chcesz, Vipy też płacą za menu z bronią i co zrobisz jak 5 vipów weźmie sobie nagle awp, jak zrobisz selekcje? kto może kto nie może , każdego coś wkurza w czasie grania jak nie micro, awp, czy flesze, czy co innego, to jest  gra właśnie na tym to polega. Nie wymyślajcie absurdalnych reguł.

Jestem absolutnie na NIE

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, e v i l napisał:

I co z tym nowym hostingiem?
Proponuję też ograniczenie ilości awp do max 3 na drużynę. To męczące gdy połowa teamu gra z awp

Ale Ty pierdoły piszesz Tomaszu..

Siwy ja proponuje zmienić hosting, ale jak nie chcecie tego robić ze względu na zmianę ip, to chociaż wypierdziel niepotrzebne skrypty które obciążają serwer..
serwer postaw na nowo z dobrą konfiguracją do tego odejmij 5 slotów bo ludzi i tak mało jest a Ci stali to wykupią rezerwacje.. 
skiny broni, noży zrób tylko dla Vipów niech płacą za to na boosty będzie..

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Netsky napisał:

Ale Ty pierdoły piszesz Tomaszu..

Siwy ja proponuje zmienić hosting, ale jak nie chcecie tego robić ze względu na zmianę ip, to chociaż wypierdziel niepotrzebne skrypty które obciążają serwer..
serwer postaw na nowo z dobrą konfiguracją do tego odejmij 5 slotów bo ludzi i tak mało jest a Ci stali to wykupią rezerwacje.. 
skiny broni, noży zrób tylko dla Vipów niech płacą za to na boosty będzie..

Tutaj z Panem się zgodzę. Nw dlaczego na serwerze niektórzy skarżą się na odczuwalne spadki fps'ów i dodają do tego że na innych serwach nie mają tego problemu.

Hosting jest bardzo dobry jak na moje odczucia tylko są pewnie pluginy, tak jak napisałeś które obciążają serwer.

Można zostawić skiny noży dla wszystkich, lecz dodać do reszty broni dla vip'a żeby była jakaś różnica między vip'em, a zwykłem graczem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym serwerze gdzie grałem były skiny np. Do Ak był wulkan, do m4 cyrex itd. Myślę ,że wprowadzenie skinów dla VIP'ów byłby czymś ciekawym, tak jak mówił @SHOKE. A skiny sprawiły by, że więcej graczy kupiło by VIP'a, więc były by większe zarobki. ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Netsky napisał:

Ale Ty pierdoły piszesz Tomaszu..

Siwy ja proponuje zmienić hosting, ale jak nie chcecie tego robić ze względu na zmianę ip, to chociaż wypierdziel niepotrzebne skrypty które obciążają serwer..
serwer postaw na nowo z dobrą konfiguracją do tego odejmij 5 slotów bo ludzi i tak mało jest a Ci stali to wykupią rezerwacje.. 
skiny broni, noży zrób tylko dla Vipów niech płacą za to na boosty będzie..

 

15 minut temu, Discus napisał:

propozycja z regułem 3-5 awp zostaje odrzucona, zmiane hostingu zostawiam Miłoszowi, jestem za przerzuceniem na 1sk1

Za przeniesieniem hostingu to i ja jestem za, ale z tego co Karol mówił wiąże się to z zmianą IP, co będzie bardzo utrudnione bo te pluginy które gdzieś kiedyś działały dobrze i przenosiły graczy ze 'starego' na nowy serwer dziś nie działają tak dobrze, i w trakcie zmiany hostingu stracimy dobrą ilość graczy, nawet można szacować na połowe stałych.

@Netsky , nigdy nie zaśmiecałem serwera, nawet rs'y są czyszczone na bierząco z ftp co nie wpływa na płynność serwera. Na serwerze są wgrane tylko potrzebne pluginy. Sloty spadną do 29 przy kolejnej opłacie, wcześniej już miały być po 29 slotów, ale tak wyszło. skiny awp miały być dla vipów, zaś noże są atrakcją dla graczy

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemanko, mam dla was kilka informacji, od momentu objęcia posady Opiekuna na serwerze zmieniło się kilka rzeczy!

Mianowicie:

1. Administracja serwera została zredukowana - co to znaczy? admini serwera zostali przestudiowani, że tak to ujmę pod względem aktywności na serwerze. Na początku było bodajże 26 adminów, natomiast teraz po wcześniej pisanej redukcji zostało 16. Osoby, które zostały zdegradowane miały bardzo małą aktywność na serwerze, a z racji tego iż dużo osób pisało, że połowa adminów wgl się nie udziela na serwerze zostali oni wydaleni z pozycji Admina.

2. Przestudiowałem dział z propozycjami i z mojej obserwacji dużo osób pisało aby dodać skiny do awp itp. Ja jednak postanowiłem, że żadnych innych skinów prócz tych do noży nie będzie. Dlaczego zapytacie? Jest to serwer 1.6 który swój urok ma w starych modelach itp itd nie chce tego zmieniać i psuć tego pięknego klimatu, żeby powstał z tego jakiś podrabiany cs go z skinamy. Uznałem, że serwer bez tego też da radę i będzie się przyjemnie grało. Co do skinów noży/kos będą one wymieniane co 2 miesiące.

3. Często na serwerze mogliście zaobserwować, że czasami nasz ping skacze w górę. Postanowiłem coś w tym kierunku zrobić tak aby w miarę możliwości zniwelować te skoki pingu na serwerze. Bawiłem się z tym i męczyłem około 3 dni! Myślę, że teraz po zmianach, które wprowadziłem powinno być dużo lepiej i gra powinna być przyjemna jeszcze bardziej. Nadal będę przyglądał się pracy serwera jak się zachowuje itp.

To na tyle z takich ważniejszych spraw dotyczących serwera, obecnie będę myślał nad reklamą serwera oraz jego dalszego usprawniania. Możecie śmiało pisać swoje własne propozycję, każdą z nich wezmę pod uwagę.

To na tyle dziś, miłego popołudnia!

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do opiekunów :D Czy byłaby możliwość dodania modeli dla graczy o randze VIP? Zawsze jakieś urozmaicenie, aczkolwiek może to trochę "obciążać" serwer. Spotkałem się z taką sytuacją, jak kilku graczy rozmawiało na ten temat. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Memento Mori napisał:

Pytanko do opiekunów :D Czy byłaby możliwość dodania modeli dla graczy o randze VIP? Zawsze jakieś urozmaicenie, aczkolwiek może to trochę "obciążać" serwer. Spotkałem się z taką sytuacją, jak kilku graczy rozmawiało na ten temat. :) 

Myślę, że to jest zbędne tak szczerze mówiąc po co to komu.... No i tak jak napisałeś troszku to obciąży serwer a liczy się komfort gry!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wychodzę z pewną propozycją, która może przyczynić się do wzrostu aktywności graczy na serwerze. Chodzi o głosowanie na serwer tak jak w przypadku serwerów CS GO. Na stronie cssetti.pl jest możliwość głosowania na dany serwer i myślę, że gdyby każdy gracz się postarał i oddawał regularnie głosy to serwer z pozycji 595 która aktualnie jest wskoczyłby na wysoką pozycję i na pewno by to przyciągnęło graczy bo jak sami na pewno wiecie każdy szukając serwera do pogrania wybierze ten który jest na najwyższej pozycji a nie na samym dnie :)  Aktualnie na tej stronie jest 5 głosów na nasz serwer, aby znaleźć się w pierwszej 10 wystarczy około 1000 głosów co na pewno jesteśmy w stanie zrobić :)

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 godzin temu, Memento Mori napisał:

Witam, czy ja możliwość usunięcia "tego" śmiechu, jak kogoś zabiję bomba? Jest to irytujące i na pewno nie tylko ja tak sądzę. 

Popieram, wkurza to niesamowicie.

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy był już podobny pomysł (ale pewnie tak), ale nie chce mi się wertować 75stron:)

A więc , co myślicie aby po godz 22:00, bądź 22:30, bądź  też po 23:00 (kwestia ustalenia), aktywować dla wszystkich graczy, którzy wejdą na serwer Vipa, myślę że przyciągnęło by to trochę graczy, i na pewno zatrzymało na dłużej w grze takiego gracza.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, bestz napisał:

Witam, nie wiem czy był już podobny pomysł (ale pewnie tak), ale nie chce mi się wertować 75stron:)

A więc , co myślicie aby po godz 22:00, bądź 22:30, bądź  też po 23:00 (kwestia ustalenia), aktywować dla wszystkich graczy, którzy wejdą na serwer Vipa, myślę że przyciągnęło by to trochę graczy, i na pewno zatrzymało na dłużej w grze takiego gracza.

Pomysł dobry, popieram, darmowy VIP od 23 do 6 rano.  Aktywność spada po godzinie 23 i gra tam max 5 osób, a ten VIP przyciągnął by większą ilość nocnych marków. :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bestz napisał:

Witam, nie wiem czy był już podobny pomysł (ale pewnie tak), ale nie chce mi się wertować 75stron:)

A więc , co myślicie aby po godz 22:00, bądź 22:30, bądź  też po 23:00 (kwestia ustalenia), aktywować dla wszystkich graczy, którzy wejdą na serwer Vipa, myślę że przyciągnęło by to trochę graczy, i na pewno zatrzymało na dłużej w grze takiego gracza.

Myślę ze taka opcja byłaby bardzo dobra, sama zauważyłam że właśnie po godzinach 22/23 zmniejsza się ilość graczy a VIP dla każdego na pewno zachęciłby do grania. 
Moje poparcie macie, ale poczekamy jeszcze na zdanie Cwaniaka ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2017 o 21:15, bestz napisał:

Witam, nie wiem czy był już podobny pomysł (ale pewnie tak), ale nie chce mi się wertować 75stron:)

A więc , co myślicie aby po godz 22:00, bądź 22:30, bądź  też po 23:00 (kwestia ustalenia), aktywować dla wszystkich graczy, którzy wejdą na serwer Vipa, myślę że przyciągnęło by to trochę graczy, i na pewno zatrzymało na dłużej w grze takiego gracza.

Muszę powiedzieć, że pomysł nawet dobry :)

Przedyskutuję to z Karolem i do piątku otrzymasz odpowiedz.

Edytowane przez InnVis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, InnVis napisał:
  Dnia 29.08.2017 o 21:15, bestz napisał:

Witam, nie wiem czy był już podobny pomysł (ale pewnie tak), ale nie chce mi się wertować 75stron:)

A więc , co myślicie aby po godz 22:00, bądź 22:30, bądź  też po 23:00 (kwestia ustalenia), aktywować dla wszystkich graczy, którzy wejdą na serwer Vipa, myślę że przyciągnęło by to trochę graczy, i na pewno zatrzymało na dłużej w grze takiego gracza.

Pragnę poinformować, że propozycja @bestz została przyjęta! Do soboty godzin wieczornych/ max niedzieli na serwer zostanie wprowadzony VIP (od 24 do 6 rano)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Apeluje o dodanie komendy /models. Ludzie np. tacy jak ja, którzy mają trochę słabsze kompy te nowe modele utrudniają gre. Najlepiej by było gdyby każdy model można by było wyłączyć osobno. Np. taki kałaszek, gdzie jest tylko teksturka zmieniona jest spoko, ale cały model np. w AWP to już mi fps spadają.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, PIOTR_xD napisał:

Apeluje o dodanie komendy /models. Ludzie np. tacy jak ja, którzy mają trochę słabsze kompy te nowe modele utrudniają gre. Najlepiej by było gdyby każdy model można by było wyłączyć osobno. Np. taki kałaszek, gdzie jest tylko teksturka zmieniona jest spoko, ale cały model np. w AWP to już mi fps spadają.

Podbijam się pod to, nie cierpie skinów do broni, kosy pykną bo to mi nie przeszkadza, ale takie skiny to żenada.. szczególnie że te modele się wykeracaja i chyba buguja, sciagam celownik z awp i typ mi trzyma ta bron obkrecona o 180 stopni. Albo dodajecie komende, albo kasujecie mi vipa bo te modele mnie wkurwiaja

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, PIOTR_xD napisał:

Apeluje o dodanie komendy /models. Ludzie np. tacy jak ja, którzy mają trochę słabsze kompy te nowe modele utrudniają gre. Najlepiej by było gdyby każdy model można by było wyłączyć osobno. Np. taki kałaszek, gdzie jest tylko teksturka zmieniona jest spoko, ale cały model np. w AWP to już mi fps spadają.

 

14 minut temu, Miłosz napisał:

Podbijam się pod to, nie cierpie skinów do broni, kosy pykną bo to mi nie przeszkadza, ale takie skiny to żenada.. szczególnie że te modele się wykeracaja i chyba buguja, sciagam celownik z awp i typ mi trzyma ta bron obkrecona o 180 stopni. Albo dodajecie komende, albo kasujecie mi vipa bo te modele mnie wkurwiaja

Pomimo posiadania "mocniejszego sprzętu" tez jestem za dodaniem komendy offajacej ten shit, a nawet i usunięciem tych skinów w pizdziec. Komu i na co to potrzebne? 1.6 to klasyk, wiec nie psujmy go.. a z klasycznego serwera DD2 zrobi się serwer 4fun.

 

Edytowane przez 16120182511.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za, żeby usunąć te skiny.  Jak ktoś będzie chciał to chyba potrafi ściągnąć je i wgrać do cs`a. 

Kosy mogą być :) (można by dodać parę nowych kosek)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Parys napisał:

Też jestem za, żeby usunąć te skiny.  Jak ktoś będzie chciał to chyba potrafi ściągnąć je i wgrać do cs`a. 

Kosy mogą być :) (można by dodać parę nowych kosek)

 

 

stare kosy, które były zostały podmienione na nowe, żeby się nie nudziły. Co do modeli dodam opcję ich off i on!

Edit

Dodano plugin /modele teraz możecie je sobie off jak macie lagi 

Edytowane przez InnVis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności