Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zauważyłem że wieczorami zaczyna się gęsto robić na serwerze, innymi słowy serwer jest full, i już trzeba czekać w kolejce na wejście ,przyjrzyjmy się temu bardziej, mamy jesień przyjdzie zima, ludzie siedzą w domach i graja więcej, można by powoli rozważać kupno dodatkowych slotów. Jakie są aktualne ceny dodatkowych slotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiekszenie slotow to drogi zabieg wiec jest mało opłacalny.

Moja propozycja to mozliwosc zmiany kosy na orginalna, czesto mialem tak ze uderzenie trwalo za długo (nie wiem czemu)

Nie jestem fanem skinów majac prawie 3k w go, przez co przeszkadzaja również w 1.6.

 

Drugą propozycja będzie zwiększenie kar za niewykonywanie celów, moim zdaniem to strasznie psuje gre i jak ktos zamiast plantowac/broic kampi to denerwuje tym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, horacurka13 napisał:

Zwiekszenie slotow to drogi zabieg wiec jest mało opłacalny.

Moja propozycja to mozliwosc zmiany kosy na orginalna, czesto mialem tak ze uderzenie trwalo za długo (nie wiem czemu)

Nie jestem fanem skinów majac prawie 3k w go, przez co przeszkadzaja również w 1.6.

 

Drugą propozycja będzie zwiększenie kar za niewykonywanie celów, moim zdaniem to strasznie psuje gre i jak ktos zamiast plantowac/broic kampi to denerwuje tym.

Eee co do tej kosy to nie jest to wina modelu, po prostu w 1.6 masz opóźniony sapłon czy to właśnie z kosy, awp lub z usp po zdjęciu tłumika.

A co do banowania za cele mapy to się zgadzam, do regulaminu powinien być dodany punkt, że od razu ban na 5 min, bo nie lubię się bawić w slay'e :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeżeli chodzi o powiększenie slotow, myslalam nad tym i w najbliższym czasie powinno sie to stać 

2. Zmiany kosy nie bedzie, niestety

3. Tutaj zas musiałabym z Cwaniakiem usiąść i przedyskutować caly ragulamin i moze wtedycos by to dalo, lecz sądzę ze opcja ktora jest teraz czyli UPOMNIENIE>SLAY>BAN 5 MINUT

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśl nad uaktualnieniem pluginu do modeli, nie wiem z jakiego korzystacie ale wiem że są takie które zapamiętują ustawienia, nie gram dużo ale jak by się zastanowić są takie osoby które muszą co runde wpierdalać /modele, system zapamiętujący ustawienia by był idealny. Skiny do kosy opierają się nad systemem losowania, mi się nie udało znaleźć odpowiedniego pluginu blokującego wygląd tych skinów i powrót do standardu, ale pasowało by bo są 2-3 skiny które powodują u mnie obrzydzenie i wolałbym standardowy model kosy ;]

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, promistrz napisał:

Wy*ebac te skiny i spokoj bedzie z tym gownem

Wy*ebać hmmm? Wystarczy wpisać raz na mapę /modele. Wątpię, że stanowi to problem, chyba że jesteście już tak leniwi żeby to robić.

A jeśli chodzi o skiny, to każdy na początku ,,Dodajcie skiny, będzie fajnie!" Itp. Teraz większość chce żeby usunąć, zdecydujcie się. Najpierw coś chcecie a później na to narzekacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mowilem ze skiny beda fajne nazwa Cs classic na cos wskazuje...  Zawsze bylem przwciwnikiem jakis niepotrzebnych zmian. Skupcie sie nad calkowita likwidacja lagow nie jakis szit dodajecie na serwer... A jak chcecie skiny to precz na cs go 

Edytowane przez promistrz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze mogę coś zaproponować. Oczywiście popieram mistrza z tymi modelami. Nazwa wskazuje na to ze chcemy grać na klasycznym standardowym serwerze bez dodatku skinow. Są one nie potrzebne i w dodatku obciążają wam serwer. Jedna mam prośbę nie dodawajcie żadnego scierwa typu modele itd. Oczywiście znajdą się osoby które lubią skiny . lecz my wszyscy i poszczególni pragniemy by ten o to serwer był klasyczny tak jak wskazuje nam to nazwa i od dawien dawna nikt jej nie podwarzal . 

Serdecznie pozdrawiam. 

Edytowane przez Discus
  • Like 2
  • Uwielbiam 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, mam propozycję odnośnie wprowadzenia pluginu, który będzie zatrzymywał graczy ct przed rushem np. linia znajdywałaby się w drzwiach anarchi, na midzie od początku zielonych oraz w trupie przy wyjściu na tt. Grając sami na pewno doświadczyliście jak gracze ct rushują mida lub tunel np. taki @krzychux, który często to robi. ;) Jest to bardzo irytujące, gdy taki ct wybije 3 tt i cała runda traci sens. Grając w ten sposób terroryści są tymi, którzy się bronią. Terroryści są również zmuszeni, żeby cofnąć się na respa, a admini wtedy kickuja/banują, bo byłeś na respie a mineło 1:30.

Plugin: https://amxx.pl/topic/13023-m-antirusher-26-alfa-graficzne-linie-na-ziemi/

Ankieta: http://www.strawpoll.me/14239525

Edytowane przez ElPabloDeLaMori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2017 o 22:07, ElPabloDeLaMori napisał:

Witam, mam propozycję odnośnie wprowadzenia pluginu, który będzie zatrzymywał graczy ct przed rushem np. linia znajdywałaby się w drzwiach anarchi, na midzie od początku zielonych oraz w trupie przy wyjściu na tt. Grając sami na pewno doświadczyliście jak gracze ct rushują mida lub tunel np. taki @krzychux, który często to robi. ;) Jest to bardzo irytujące, gdy taki ct wybije 3 tt i cała runda traci sens. Grając w ten sposób terroryści są tymi, którzy się bronią. Terroryści są również zmuszeni, żeby cofnąć się na respa, a admini wtedy kickuja/banują, bo byłeś na respie a mineło 1:30.

Plugin: https://amxx.pl/topic/13023-m-antirusher-26-alfa-graficzne-linie-na-ziemi/

Ankieta: http://www.strawpoll.me/14239525

Już kilka razy było to przerabiane, tak jak Mistrz napisał, na chwilę obecną odpada. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja bym proponował zrobić tak :

-do każdego wyboru vipa dodać granat "smoke" bo jest tylko przy wyborze AWP

-w grudniu jakieś 2 tyg przed świętami dodać czapki mikołajów do vipa przykładowo lub do wszystkich i wgrać np dd2 w formie zimowej

-ułatwić gre troche zwykłym graczom, bo ja jako vip mam ciągle 16000$, ale zwykli mają gorzej, może dodać im co runde np 800$

-nie wiem czy zostało zmienione, ale darmowy vip od godzinny 22:00 jest to za wcześnie, o tej godzinie dużo ludzi gra, zmieniłbym to na 00:00, jeśli jest to zmienione to dziękuje Wercia

-ostatnia moja propozycja dotyczy całego serwera, nie musi tak sie stać, możecie być na nie, obojętne mi to, ale może szłoby zrobic 4maps (dd2,inferno,nuke,mirage)

 

Pozdrawiam UnT

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, UnT napisał:

A ja bym proponował zrobić tak :

-do każdego wyboru vipa dodać granat "smoke" bo jest tylko przy wyborze AWP

-w grudniu jakieś 2 tyg przed świętami dodać czapki mikołajów do vipa przykładowo lub do wszystkich i wgrać np dd2 w formie zimowej

-ułatwić gre troche zwykłym graczom, bo ja jako vip mam ciągle 16000$, ale zwykli mają gorzej, może dodać im co runde np 800$

-nie wiem czy zostało zmienione, ale darmowy vip od godzinny 22:00 jest to za wcześnie, o tej godzinie dużo ludzi gra, zmieniłbym to na 00:00, jeśli jest to zmienione to dziękuje Wercia

-ostatnia moja propozycja dotyczy całego serwera, nie musi tak sie stać, możecie być na nie, obojętne mi to, ale może szłoby zrobic 4maps (dd2,inferno,nuke,mirage)

 

Pozdrawiam UnT

Pierwsze: Jak najbardziej za,

Drugie: Jak najbardziej za,

Trzecie: Na moje jest to nie potrzebne, większość graczy VIP wyrzuca bronie na respie,

Czwarte: Jak najbardziej za,

Piąte: Odpada.... to jest Only DD2, po co robić z niego FFA? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, UnT napisał:

A ja bym proponował zrobić tak :

-do każdego wyboru vipa dodać granat "smoke" bo jest tylko przy wyborze AWP

-w grudniu jakieś 2 tyg przed świętami dodać czapki mikołajów do vipa przykładowo lub do wszystkich i wgrać np dd2 w formie zimowej

-ułatwić gre troche zwykłym graczom, bo ja jako vip mam ciągle 16000$, ale zwykli mają gorzej, może dodać im co runde np 800$

-nie wiem czy zostało zmienione, ale darmowy vip od godzinny 22:00 jest to za wcześnie, o tej godzinie dużo ludzi gra, zmieniłbym to na 00:00, jeśli jest to zmienione to dziękuje Wercia

-ostatnia moja propozycja dotyczy całego serwera, nie musi tak sie stać, możecie być na nie, obojętne mi to, ale może szłoby zrobic 4maps (dd2,inferno,nuke,mirage)

 

Pozdrawiam UnT

1 - Dobry pomysł,

2 - Co do czapek to chyba przesada, ale pomysł z świątecznym DD2 sam chciałem napisać, wiec jestem za,

3 - Tak jak napisał MM. Praktycznie każdy VIP rzuca dropa na respie,

4 - Dobry pomysł,

5 - ...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, UnT napisał:

A ja bym proponował zrobić tak :

-do każdego wyboru vipa dodać granat "smoke" bo jest tylko przy wyborze AWP

-w grudniu jakieś 2 tyg przed świętami dodać czapki mikołajów do vipa przykładowo lub do wszystkich i wgrać np dd2 w formie zimowej

-ułatwić gre troche zwykłym graczom, bo ja jako vip mam ciągle 16000$, ale zwykli mają gorzej, może dodać im co runde np 800$

-nie wiem czy zostało zmienione, ale darmowy vip od godzinny 22:00 jest to za wcześnie, o tej godzinie dużo ludzi gra, zmieniłbym to na 00:00, jeśli jest to zmienione to dziękuje Wercia

-ostatnia moja propozycja dotyczy całego serwera, nie musi tak sie stać, możecie być na nie, obojętne mi to, ale może szłoby zrobic 4maps (dd2,inferno,nuke,mirage)

 

Może nie powinienem się wypowiadać bo jestem niedzielnym graczem, ale się wypowiem.

1. Może być

2. Wydaje mi się to zbędne, obciąży to serwer i znów będą skoki pingu na serwerze.

3.Jestem za.

4. Też jestem za

5. Co to kurwa ma być 4fun, ffa czy odd2? Bo już nie wiem.

Chciałbym się odnieść do wcześniejszych postów, co do modeli broni i innych niepotrzebnych pierdół. Dlaczego są dodawane skiny? Dla mnie to jest zbędne. Jest teraz najebane serwerów, na których są wgrane skiny, a mało jest klasycznych, typowych serwerów dla 1.6. Myślę że gdyby przywrócić starego klasycznego odd2, to by zawitało sporo nowych graczy, a może i trochę starszej gwardi by wróciło. Najpierw pasowałoby by, ogarnąć lagi, (czasami są skoki pingu że wszyscy gracze na serwerze mają po 600, 700 pingu). Proponował bym wywalić wszystkie niepotrzebne rzeczy, min. skiny. Fakt kiedyś to może było fajne, bo było nowe, ale z czasem też się to nudzi.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, UnT napisał:

A ja bym proponował zrobić tak :

-do każdego wyboru vipa dodać granat "smoke" bo jest tylko przy wyborze AWP

-w grudniu jakieś 2 tyg przed świętami dodać czapki mikołajów do vipa przykładowo lub do wszystkich i wgrać np dd2 w formie zimowej

-ułatwić gre troche zwykłym graczom, bo ja jako vip mam ciągle 16000$, ale zwykli mają gorzej, może dodać im co runde np 800$

-nie wiem czy zostało zmienione, ale darmowy vip od godzinny 22:00 jest to za wcześnie, o tej godzinie dużo ludzi gra, zmieniłbym to na 00:00, jeśli jest to zmienione to dziękuje Wercia

-ostatnia moja propozycja dotyczy całego serwera, nie musi tak sie stać, możecie być na nie, obojętne mi to, ale może szłoby zrobic 4maps (dd2,inferno,nuke,mirage)

 

Pozdrawiam UnT

Tak wiec od początku:

1. Przemyślę to.

2. Jeżeli chodzi o mapę w formie zimowej, na pewno zostanie dodana na cały okres grudniowy, albo i może do stycznia pociągnie, ale jak już chodzi o czapki, nie wiem, planowałam dodać modele Mikołaja dla vipa, ale przemyślę to na spokojnie.

3. Odpada, tak jak panowie napisali, większość VIPów rzuca na respa bronie.

4. To w najbliższym czasie zostanie zmienione, darmowy vip będzie od godziny 00:00 do 06:00.

5. Wybacz, ale to jest ONLY DD2, jak sama nawiązuje TYLKO DD2, więc żadnych map nie dodaje, jest serwer FFA, więc tam zapraszam jakby ktoś chciał zagrać inne mapki. 

  • Like 1
  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, UnT napisał:

A ja bym proponował zrobić tak :

-do każdego wyboru vipa dodać granat "smoke" bo jest tylko przy wyborze AWP

-w grudniu jakieś 2 tyg przed świętami dodać czapki mikołajów do vipa przykładowo lub do wszystkich i wgrać np dd2 w formie zimowej

-ułatwić gre troche zwykłym graczom, bo ja jako vip mam ciągle 16000$, ale zwykli mają gorzej, może dodać im co runde np 800$

-nie wiem czy zostało zmienione, ale darmowy vip od godzinny 22:00 jest to za wcześnie, o tej godzinie dużo ludzi gra, zmieniłbym to na 00:00, jeśli jest to zmienione to dziękuje Wercia

-ostatnia moja propozycja dotyczy całego serwera, nie musi tak sie stać, możecie być na nie, obojętne mi to, ale może szłoby zrobic 4maps (dd2,inferno,nuke,mirage)

 

Pozdrawiam UnT

 

2 godziny temu, PIOTR_xD napisał:

1 - Dobry pomysł,

2 - Co do czapek to chyba przesada, ale pomysł z świątecznym DD2 sam chciałem napisać, wiec jestem za,

3 - Tak jak napisał MM. Praktycznie każdy VIP rzuca dropa na respie,

4 - Dobry pomysł,

5 - ...

1) VIP został w taki sposób zrobiony jak chcieliście, zmienianie go pod kątem smoke jest głupotą bo potem znowu będą płaczki że wszyscy rzucają smoki gdzie popadnie, zresztą koszt smoke to 350$ , a tyle się dostaje chociażby za przeżycie rundy. SG jest najbardziej potrzebny i używany kiedy to awp'ki grają, i to oni mogą decydować gdzie to ma leżeć.

2) Chciałbym dodać że te czapki głowę typa powiększają, czyli kampienie za skrzynką na podeście B możecie uznać za niewykonalne bo dzwoneczek będzie wystawał ;]

3) Nie jest tak, są dobre vipy i ignoranci.. Kiedy ja byłem opiekunem funkcjonowało takie coś jak kill_money.amxx (dodawał więcej kasy dla zwykłych graczy za zwykłe rzeczy takie jak przeżycie rundy, do paki i zabójstw) fajne

4) Po mojemu ja bym to kompletnie wywalił bo utrudniacie grę, mianowicie jest konkurs TOP15, a co dalej VIP ma zwiększoną szanse na wyższy ranking.. a dalej to sami wiecie, VIP po godzinach może oznaczać że oszukujecie system zdobycia topki, a jeszcze jedno dodam .. jeżeli macie vipa po godzinach to na jakiego wała jest jeszcze losowy vip. Z czym że ten losowy vip po godz 22 staje się bezużytecznym pluginem.

5) Takie pytania powinny wyłapywać filtry i natychmiastowo banować, DD2 jest specyficzną mapą która ma najwięcej fanów i ją się gra na tym serwerze, i tylko ją. Poza tym mogę się założyć że bez poradników nie wymienisz nazw wszystkich kamp i innych tego typu na de_mirage

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje tym, którzy tutaj coś na ten temat napisali, cieszy mnie to. Tez nie jestem za ffa, ale grałem wczesniej własnie na 4maps, który wczesniej byl only dd2 i zdał egzamin, ale mniejsza oto.

Ogólnie na serwerze jest dobry klimat, trzeba by go tylko jeszcze lepiej rozreklamować, bo w godzinach 15-16 gra po 6-10 osób, to jest strasznie mało. (zawsze mogę pomóc). Only DD2 musi reprezentować całą sięc, jest to serwer(mod) na którym gra najwięcej ludzi w Polsce, cody, zm też, ale jednak dd2 to dd2.

 

Co do propozycji to zawsze można coś zmienić, dawajcie też swoje pomysły, ja nie liczylem ze cos zostanie zaakceptowane.

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, UnT napisał:

Dziękuje tym, którzy tutaj coś na ten temat napisali, cieszy mnie to. Tez nie jestem za ffa, ale grałem wczesniej własnie na 4maps, który wczesniej byl only dd2 i zdał egzamin, ale mniejsza oto.

Ogólnie na serwerze jest dobry klimat, trzeba by go tylko jeszcze lepiej rozreklamować, bo w godzinach 15-16 gra po 6-10 osób, to jest strasznie mało. (zawsze mogę pomóc). Only DD2 musi reprezentować całą sięc, jest to serwer(mod) na którym gra najwięcej ludzi w Polsce, cody, zm też, ale jednak dd2 to dd2.

 

Co do propozycji to zawsze można coś zmienić, dawajcie też swoje pomysły, ja nie liczylem ze cos zostanie zaakceptowane.

 

Pozdrawiam

Mam mały pomysł, ale nie wiem czy dobry. Wzięło by się osobę ze zmienny ip(Które by chciała współpracować) i wchodziła by na różne serwery, i reklamowała nasz DD2 bindem typu: "Zapraszam na Only DD2 cs-classic.pl, znajdziecie tam losowego VIP'a na mape, skiny do broni i kos. TU IP" Osoba taka za pomoc mogłaby dostać VIP'a na miesiąc. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ElPabloDeLaMori napisał:

Mam mały pomysł, ale nie wiem czy dobry. Wzięło by się osobę ze zmienny ip(Które by chciała współpracować) i wchodziła by na różne serwery, i reklamowała nasz DD2 bindem typu: "Zapraszam na Only DD2 cs-classic.pl, znajdziecie tam losowego VIP'a na mape, skiny do broni i kos. TU IP" Osoba taka za pomoc mogłaby dostać VIP'a na miesiąc

Imo opinia o serwerze tez ma jakąś wartość :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2017 o 17:31, ElPabloDeLaMori napisał:

Mam mały pomysł, ale nie wiem czy dobry. Wzięło by się osobę ze zmienny ip(Które by chciała współpracować) i wchodziła by na różne serwery, i reklamowała nasz DD2 bindem typu: "Zapraszam na Only DD2 cs-classic.pl, znajdziecie tam losowego VIP'a na mape, skiny do broni i kos. TU IP" Osoba taka za pomoc mogłaby dostać VIP'a na miesiąc. :) 

Memento musisz brać pod uwagę, że ludzie robią tak bo mają mało osób na serwerach i są dosyć, że tak ujmę zdesperowani. A mając na uwadze naszą sieć i renomę cs-classic pisanie takich bindów po serwerach jest pogrążeniem serwerów tak jak oni to robią wysyłając boty i te zasrane bindy. Zamiast pomóc to tylko będziemy niszczyć renomę serwera jak i sieci a tego myślę nie chcemy.

Reklamę można wykupić w dosyć normalny sposób itp !!! Trzeba się opierać na tym jak i na dbałości o sam serwer, no a tak jak wspomniałem bindami tego nie zrobimy.

Pozdrawiam! 

Edytowane przez InnVis
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cofnijmy się rok w tył, wtedy każdy nowy gracz na CSC szanował swoją sieć bo jej czyny odpowiadały za grywalność na wysokim poziomie, i nie było skierowane w naszą stronę żadne 'ale' co do niezrozumiałych sytuacji, dzisiaj maCIE odwrotną sytuacje przyjmując taki DD2 - co za zjebany umysł wprowadził vipa po godzinach, nazywajmy rzeczy po imieniu bo nie obrażałbym nikogo gdyby to było przemyślane,.. ale nie jest, mianowicie co jest w tym plugu że tak bardzo wam się podoba i został dodany? Chęć sprowadzenia graczy, marny sposób i to chyba jedyny racjonalny powód wgrywania tego plugu.

Teraz przedstawiam minusy

Może nie każdy wie, ale obserwując latami starą gierke przez palce powoli uciekają gracze, w zamian za nich pojawiają się 10 latki którzy sztucznie zapełniają serwer - statystyczny BOT, Kto potrafi zarządzać BOTAMI? Łapa w górę.. Mały wstęp prowadzi do czegoś większego, zmiana gry (bo VIP jest stworzony żeby pomóc utrzymać serwer, ale jest to cholernie duża zmiana) vip wykorzystywany w celu promowania serwera? utrzymania graczy na serwerze lub zaproszenie nowych jest głupotą, bo BOTAMI nie da się rządzić, jeżeli ktoś nie skumał chodzi o regulamin, przestrzeganie go i marne odzywki admina (blablabla ban lub coś innego zaraz dostaniesz) - Niech osoba która jest odpowiedzialna za wprowadzenie tego pluginu przeanalizuje logi sprzed godzin od darmowego vipa, i w trakcie jego aktywacji, chyba amxbans będzie zaspamiony banami, albo pliki logami z serwera z kickami, slapami i slayami. Destrukcja analna jest na serwerze w czasie aktywnego vipa dla każdego.

Przez 77 stron można na 1,5 strony zauważyć 3 posty związane z przeciążeniami serwera / lagami i innego tego typu rzeczami, w momencie aktywacji plugu momentalnie plug zajmujący się losowaniem vipów staje się bezużyteczny.

Plugin jest napisany przez idiotę, albo rzecz stoi przy błędach osoby zarządzającej pluginem - błędy spowodowane z nieposiadaniem uprawnien do vipa w czasie kiedy plug jest aktywowany, LOL śmieszne bo takie proste.

I ostatni raczej największy absurd, to fakt że wewnętrznie rozkurwiacie system rankingów, na jakiej zasadzie funkcjonuje konkurs top15? Każdy chyba wie że pomiędzy graczem a vipem jest różnica (spora) w grze, i w sumie można określić to tak - Administracja serwera DD2 cs-classic, który jest perełką sieci w 1.6 (i blablabla bo już teraz świetność serwera upadła) Administracja która powinna dbać o ładzik na serwerze aktualnie na nim utrudnia gre graczom, tym graczom którzy akurat nie mogą grać o godzinach gdzie vip jest aktywny i grają fear z innymi, po czym po 22 zaczyna się wielkie kłamstwo,

Pytanie do opiekunów jakiego wała jest kontynuowana 'TOP15'tka' ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miłosz co do twojej wypowiedzi zgodzę się w 100% dlatego darmowy vip poleciał + dodałem na serwer plugin kill_money czyli dodatkową kasę dla ułatwienia gry  graczom bez vipa . 

@Fox28081995 co do twojej propozycji czas na respie  tt jest podany w regulaminie wystarczy wpisać /regulamin i wszystko masz napisane a co do  obszaru respa tt kiedyś była dawana mapka na forum jak ją znajdę to dodam wam gdzieś na forum lub zrobię nową na dniach powinna być dodana 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności