Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Was, nie dodawajcie żadnych skinów, a jeśli już to obowiązkowo dodajcie opcję zmiany modeli na podstawowe, to samo tyczy się noży. Moim zdaniem jest to całkowicie zbędne!!

 

Jednak przekonałem się do tych noży, fajnie się tym macha:D 

Edytowane przez sameeee
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
7 godzin temu, xKardzio napisał:

Proponuje poprawić to, że jak zabije ktoś dwukrotnie to niech będzie napisane "Double", a nie "Duble" Miłoszku kochany XD

Takich poprawek, to od groma można by wprowadzić (jeśli komuś się chce je wszystkie tuu wypisywać, no a kilka to ich jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA.. czyli nic nie wyslałem , jebany net .

Kubuś, plug został napisany przez jakiegoś angola, jeżeli masz tam taki błąd to widocznie ma problemy z pisownią albo byczek ludzki, ale jeżeli już jest to możesz go jechać
#define AUTHOR "SAMURAI"

xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dobra panienki dobra i zła wiadomość

Dobra jest taka że wgrałem na serwer plugin umożliwiający komunikacje NS + STEAM, który teraz działa w 100% poprawnie bez błędnie.

Natomiast zła polega na tym że coś kosztem drugiego, plugin z roundsoundami nie działa z VoiceTranscoder'em. Nie wiem czy idzie to naprawić, ale będę próbował wgrywać inne pluginy obsługujące rs'y , najbliżej w niedziele.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rs'y są zbędne nie wiem może dlatego że mi sie nie podobają ;/ bardzo nie podobają , ale to jest tylko moja opinia i tak ostatnimi czasy gdy juz gram to komenda /roundsound jest co runde u mnie :/ 

a za pierwszą część 

14 godzin temu, Miłosz napisał:

 

...wgrałem na serwer plugin umożliwiający komunikacje NS + STEAM, który teraz działa w 100% poprawnie bez błędnie.

duży plus ! +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mp3volume "0"

nie musisz wpisywać co chwile /roundsound :D

 

Dobra fail, jednak rs'y działają tylko wczoraj ich wyjątkowo nie wczytało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Borix napisał:

Proponuję dodać dźwięk po zaplanotwaniu paki "Lec do bomby kur..." albo coś  tego typu.

Tu jest plugin z właśnie dźwiękiem podanym wyżej http://www31.zippyshare.com/v/3KTAzBe0/file.html

Gdy grałem na innej serwerowni to było dodane, na poczatku fajne ale po po tygodniu już na to nikt uwagi nie zwracał. W dodatku jak ktoś zaplantuje i  nagle wychyla ct to przez ten dzwięk nie słychać kroków.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PIOTR_xD napisał:

Gdy grałem na innej serwerowni to było dodane, na poczatku fajne ale po po tygodniu już na to nikt uwagi nie zwracał. W dodatku jak ktoś zaplantuje i  nagle wychyla ct to przez ten dzwięk nie słychać kroków.

to jest to, to samo było z dźwiękami typu multikill , na początku wporzo a potem każdemu sie nudzi i chce jakoś to wylączyć.

Dla mnie te dźwięki są do bani bo utrudniają gre, grasz tu na słuch głównie a nie żeby zaraz uslyszec 'lec do bomby kurwo' (chociaz jest to fajne :D)

 

Od razu. mam w planach pewne zmiany.

Na początek kosy

Z tego co zauważyliśmy niezbyt one przypadają do gustu, ale jest opcja zmiany modeli więc podawajcie swoje propozycje skinów do kos.

 

Kolejne , wygląd top15 ulegnie zmianie na lepszy . To też do waszego głosu

 

I końcowo chciałbym aby główny konkurs na DD2 , który ciągnie się jakieś 2 lata, miał unikalne opcje których inaczej sie zdobyć nie da. Mianowicie każdy z wygranych (top 1,2 i 3) każdego miesiąca otrzymałby swój unikalny prefix przed nickiem , kolor odpowiedni do miejsca (1-3) , Co wy na to?

Edytowane przez Miłosz
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie (moje osobiste zdanie) kosy spoko dodał bym jeszcze tylko skin do awp i komendę /modele nie każdy ma dobrego kompa czy neta więc ta komenda się przyda.

pozdrawiam.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://gamebanana.com/skins/148372

Skin do awp (Dragon lore). Model oryginalny z 1.6 tylko zmieniona textura, jest dobrze wykonana. No i przez to ze model ten sam to fps nie zabiera.

http://www88.zippyshare.com/v/wNlEMIsk/file.html

A to paczka karambitów. Wszystkie mają takie same dłonie, tylko skin ostrza się zmienia

Edytowane przez PIOTR_xD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Borix napisał:

Tu rzuce pare propo tych kos

http://www80.zippyshare.com/v/bs0ft7gO/file.html

edit

Jakby co pisz bo mam jeszcze tego typu rzeczy w luj

Te mi się podobają

 

7 godzin temu, Discus napisał:

Jak dla mnie (moje osobiste zdanie) kosy spoko dodał bym jeszcze tylko skin do awp i komendę /modele nie każdy ma dobrego kompa czy neta więc ta komenda się przyda.

pozdrawiam.

 

Skin do awp, zobaczymy ile wgramy modeli do noży, i ew skin do awp dostanie vip. Modele postaram się aby były

5 godzin temu, PIOTR_xD napisał:

http://gamebanana.com/skins/148372

Skin do awp (Dragon lore). Model oryginalny z 1.6 tylko zmieniona textura, jest dobrze wykonana. No i przez to ze model ten sam to fps nie zabiera.

http://www88.zippyshare.com/v/wNlEMIsk/file.html

A to paczka karambitów. Wszystkie mają takie same dłonie, tylko skin ostrza się zmienia

Wolałbym teraz uniknąć tych samych modeli, co różnią się znaczkami, ale parę z nich wybiorą i się wgra razem z skinami od borixona

 

 

RCZ, osobiście ja jestem za zmianą na 1s1k

Edytowane przez Miłosz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu nie ma przy mniejszej ilości graczy. Niestety dedyki są już przestarzałe tego hostera i wiele serwerów z ich maszyn stoi pustych albo zawalonych pluginami. Jeżeli zdecydujecie się przejść na 1sk1 to oferuje opłate 1 miesiąca serwera pełnego z 32 slotami bez jakichkolwiek korzyści , wyśle przelewem. Polubiłem ten serwer.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tym nowym hostingiem?
Proponuję też ograniczenie ilości awp do max 3 na drużynę. To męczące gdy połowa teamu gra z awp

Edytowane przez e v i l
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, e v i l napisał:

I co z tym nowym hostingiem?
Proponuję też ograniczenie ilości awp do max 3 na drużynę. To męczące gdy połowa teamu gra z awp

Ze jakie ograniczenie?

Jak ktos ma kase to niech se kupi. Kazdy gra tym czym lubi, a to ze nie ktorzy nie umieja grac awp to inna sprawa.(Jak nie beda probowac to nie naucza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, PIOTR_xD napisał:

Ze jakie ograniczenie?

Jak ktos ma kase to niech se kupi. Kazdy gra tym czym lubi, a to ze nie ktorzy nie umieja grac awp to inna sprawa.(Jak nie beda probowac to nie naucza)

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i się zastanów  XD

Chodzi mi o zbalansowanie >.<

Edytowane przez e v i l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram to co mówi @e v i l. Denerwujące jest to, gdy chcesz wejść na bs a tam 3 awp, do tego 2 na midzie i kolejne 2 na drugim bs'ie. Liczba awp powinna być ograniczona do trzech max czterech w teamie, nie ważne czy jest 10, czy 25 graczy. ;)

Edit: Chociaż nie wiadomo jakby było z graczami VIP.

Edytowane przez Memento Mori
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy kto chce grać awp to sobie nią pogra, rozmawiacie teraz, że max 3-4 osoby powinny mieć awp.
Postawcie się na miejscu tych graczy którzy uwielbiają grać awp, że jesteście jedną z nich. Idzie wam dobrze gra z awp to dlaczego by ją przerywać, dobrze fleshujesz bs czy inne wejścia to awp nie ma co tu do gadania z usp nawet zabijesz :)
Pozdrawiam :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discus ma rację po co zabierać komuś jak idzie mu dobrze.

Poza ty awp ładuje wolno do komry więc szybka reakcja i po problemie.

Ale przyznam, że czasem drażni ta sytuacja mimo to nie ma co blokować takich rzeczy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności