Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Co do 14 proponuje o 75% tańsze VIP'y czyli jak teraz są za 11,07 to będzie za 7,38. 

No i sloty o 50% tańsze, czyli 4,92 . Każde za miesiąc

 

 

Taka promocja będzie tylko w walentynki, co wy na to? 

O bardzo dobry pomysł aby były trochę tańsze vipy oraz sloty.

Jestem jak najbardziej za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest regulamin i za to się banowało i banuje, nie wiem kto wyleciał z takim pomysłem, było pierw przeczytać regulamin, nawet jak był na serwie to mógł zauważyć że każdy gracz który pokazuje brak kultury leci z kick / banem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega jak możesz to podeślij te rsy :)

 

http://www.mediafire.com/download/bkd5im2mpvclvbw/endroundsound_2013_by_earwolf%2BC.rar

 

Krewella - Alive (Pegboard Nerds Remix)

Florida - Let It Roll

Usher - ScreamTaylor Swift - I Knew You Were Trouble

will.i.am - Scream & Shout ft. Britney Spears

Jay-Z & Kanye West - Nias In Paris

Milk & Sugar - Let The Sun Shine (2012 Tocadisco Video Edit)Infinity Ink - Infinity (Crosstown Rebels CRM095 A) OFFICIAL

PSY - Gangnam Style

Chris Brown - Don´t wake me up

Calvin Harris ft. Tinie Tempah - Drinking From the Bottle (Radio Edit & Lyrics)

Avicii & Nicky Romero - I Could Be The One (exclusive video)

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz no niektóre osoby to nie są dziećmi, jeżeli przez te wszystkie lata się nie nauczyły że należy zachowywać kulturę to chyba ban nic nie wskóra.

Nie będę zmieniał regulaminu chyba że rolo tak postanowi, jak by wszystko zaczynać od banów to by na serwie nie było 2/3 graczy, na razie robimy wszystko wedle regulaminu ostrzeżenie > kick > ban 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admini nie wzywają graczy a jeśli tak to proszę napisać w tematach skargi temat+ dowody i odpowiednio admin zostanie ukarany :) nie zawsze jestem na serwie i wszystkiego niestety nie ogarnę. . :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze kazdy gracz moze przeklinac ale nie w stopniu ze w zdaniu 3/4 to przeklenstwa

Przeklinać niech przeklina, jego sprawa, chyba Cie tym nie gorszy NoeXist ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, co do kultury zgadzam się, nikła ta kultura jest u nas, ale admin też człowiek, wiadomo przeklnie sobie, bo jednak nerwy robią swoje. Ale to tylko wyrażanie emocji, jeśli ktoś już jednak pisze, czy mówi do kogoś 'ty dziwko' (przepraszam za wyrażenie, ale tak jest czasem), czy obraża też admina, to zawsze, ale to zawsze interwencja w tej sprawie jest. Rozumiem, że was ponoszą nerwy, ale bez przesady, od razu się wyzywać? Gdzie my żyjemy? W dziczy?  

Proponuję, mniej spin więcej współpracy ;), w końcu to my tworzymy ten serwer, bez nas by nie istniał.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma zachować kulturę na serwerze, ale gdy admin jej nadużywa to ty zamiast pisać na forum takie gatki, znajdź dowód. Bo admin już jest osobą z przywilejami, i żaden inny admin nie ma prawa go zbanować / ukarać na serwerze. Tylko opiekun ma prawo coś zrobić, także ważne są skargi. A na razie tych skarg brakuje, czyli albo olewacie albo admin stosuje się tak samo do regulaminu jak powinni gracze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kultury na serwerze to jest okej moim zdaniem bo admin sobie przeklnie ( np ja ) ale nie obraża nikogo z graczy dlatego zakładanie skargi dlatego ze admin powiedział przez mikro " ku*wa " jest bezsensu bo każdy jest człowiekiem i każdego czasami ponoszą emocje, a najważniejsze jest żeby admin nie obrażał graczy albo innych adminów, :)

 

Co do modelu roloo jestem za! wgrywaj, zawsze będzie jakieś urozmaicenie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności