Skocz do zawartości

Naprawa Aktualizacji STEAM !!


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wchodzimy w Steam->SteamApps->common->Half-Life - zostajemy w tym folderze.

2. Usuwamy folder cstrike.

3. Pobieramy folder cstrike stąd: http://www.mediafire.com/download/2mqdj6bcpjaez01/fix+cs+1.6+by+atom.rar

4. Wklejacie go w folderze Half-Life

5. Wchodzicie do gry, i rura gracie na classicu !

 

Pozdrawiam :)

Zapraszamy ponownie do gry ;d

  • Like 23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś odpowiedzieć na wypowiedź jelonka. Btw. czemu posiadając "Steam" nie mogę pobrać cs 1.6 i w niego grać. Po ściagnięciu go jest sam hl (przeinstalowałem Steam nawet). To jakiś błąd tego co mówi Jelonek, czy Steam się pieprzy jak zwykle?

Za poradnik plus, bo się sprawdza, ale czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno za to jest ban :O ? Wykrywają to teraz za to z tego co słyszałem xd

Ban za coś co sami zjebali i gracze chcą grac na steamie i sobie to ogarnęli? Oni to robią celowo, chyba tylko po to żeby kupic CS:GO. Wątpię, że za to bana dostaniecie. Ja gram normalnie, musieliby zbanowac multum ludzi w takim razie, a tego na pewno nie zrobią. Nie bójcie się :)

 

 

Mógłby ktoś odpowiedzieć na wypowiedź jelonka. Btw. czemu posiadając "Steam" nie mogę pobrać cs 1.6 i w niego grać. Po ściagnięciu go jest sam hl (przeinstalowałem Steam nawet). To jakiś błąd tego co mówi Jelonek, czy Steam się pieprzy jak zwykle?

 

Za poradnik plus, bo się sprawdza, ale czekam na odp.

 

Na wypowiedź jelonka odpowiedziałem. Tzn jak nie możesz pobrac? Tego Cs 1,6 na steamie pobierasz mam rozumiec? Czy non steama pobierasz i nie możesz w niego grac? Bo nie bardzo Cię zrozumiałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik się przydał :) Tak, takie zachowanie ze strony valve jest na pewno celowe. Chcą zniechęcić graczy do 1.6 i nakłonić w ten sposób do kupna GO. Tak czy siak 1.6 powoli się sypie, popularność tej gry spada, nie organizuje się już tyle turniejów co kiedyś. Profesjonaliści dawno przerzucili się na GO, bo to będzie następca tejże jakże wspaniałej wersji 1.6 ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wypowiedź jelonka odpowiedziałem. Tzn jak nie możesz pobrac? Tego Cs 1,6 na steamie pobierasz mam rozumiec? Czy non steama pobierasz i nie możesz w niego grac? Bo nie bardzo Cię zrozumiałem.

 

Chodziło mi o to co już powiedziałeś w pewnym sensie. Pobierałem CS 1.6 przez Steam, ale jak już stwierdziłeś to Oni sami zepsuli CS'a, więc pewnie stąd problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to co już powiedziałeś w pewnym sensie. Pobierałem CS 1.6 przez Steam, ale jak już stwierdziłeś to Oni sami zepsuli CS'a, więc pewnie stąd problemy.

Wszystko jasne. Jak pobierasz cs'a na steamie to Ci nie działa bo pewnie też coś z tym zyebali. Działanie celowe ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mi nie dziala wyskakuje mi blad : "Nie udało się uruchomić gry (brakujący plik wykonywalny)" a robilem jak powinno sie ,wie ktos o co chodzi?

Z tego co przeczytałem po forach można zrobić tak:

 

1) W bibliotece steam sprawdzić spójność plików danej gry. Czyli steam zacznie skanować dany program czy posiada wszystko co potrzebne jest do uruchomienia.

steam --> biblioteka --> ppm na cs'a --> właściwości --> pliki lokalne --> sprawdź spójność plików gry.

2) Uruchom grę jako Administrator.

3) Spróbuj wyłączyć i włączyć cs'a. Podobno może minąć po jakimś czasie.

4) Sprawdź też co się stanie jak wyłączysz Steama, wywalisz folder appcache i włączysz ponownie (może masz blokadę regionalną jeśli jesteś poza granicami Polski i posiadasz inne IP) <- wyczytałem, że coś takiego istnieje, ale jak działa.. nie mam pojęcia.

5) Reinstall Cs'a

6) Reinstall Cs'a oraz Steama <- powinno działać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki shadow, sprobuje zrobic jak pisales. Odswiezam  probowalem juz prawie wszystkiego i dalej bez rezultatow,a jeszcze dodam ,ze wersja po aktualizacji mi pasuje ale mam problem z mikrofonem ,na nie ktorych serwerach mi nie dziala, dlatego chcialem sprobowac starej wersji ale nie poskutkowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności