Skocz do zawartości

admin Karun*


snape_s

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Karun*
2. Imię:Marcin
3. Wiek:17
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewnetualnie (0/10) dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie)Tak
6. Składka(Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Karun*/193.33.176.64:27015/   <----- 53h  + skopiuj do ip i /
8. Reklamy sieci*:
 
9. Opisz: Siebie:*Mam na imie Marcin mam 17 lat interesuje sie dziewczynami i cs'em :D
10. Platforma Cs(Steam/Non Steam): #3 Karun* STEAM_0:1:3595485  46.238.214.47  Steam
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze**: dziennie okolo 4-5 h
12. W jakich godzinach na nim grasz(Dni robocze, weekend)**: robocze: 6-7, 17-22, weekend jestem caly dzien :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie admin powinien mieć co najmniej:

 

*Steam nie masz.(Steam dla admina musi być)

*17 lat okey ale wolę jak admin jest pełnoletni.(Jak na niektórych serwerowniach gimbaza jest).

*Zero postów ani forum.

*widziałem coś ogarniasz ale dla mnie za mało.

Jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

"17 lat okey ale wolę jak admin jest pełnoletni."

 

Wiek nie jest wyznacznikiem zachowania danej osoby, znam paru 14-latków o wiele bardziej dojrzałych niż niejeden "dorosły" człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny na serwerze - wymagania 20
1 post na forum i konto dla podania - wymagania w miarę ogarnięte

Zdecydowanie nie spełniasz dwóch podstawowych wymogów, więc o takich rzeczach jak Steam czy wiek nie ma co wspominać nawet, poza tym brak reklam (zrobie jutro?).

Zgadzam się, że trzeba dbać o porządek na serwerze, ale porządek musi być też wśród adminów.

@Up

Wiek jak najbardziej jest wyznacznikiem dla wielu, którzy nie mieli okazji poznać młodszego gracza. Poza tym to jest tylko opinia Brejka, więc jeśli jeden, dwóch adminów i jakiś użytkownik potwierdzą, że 12-14 latek jest na tyle "dorosły" czy odpowiedzialny by pełnić daną funkcję to można się z tym zgodzić. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że osoby pełnoletnie dają większą gwarancję zachowania, gdyż tych normalnych jest więcej. Oczywiście są wyjątki.

Osobiście znam nawet 12 latka bardziej dorosłego od niektórych 20 latków, ale czy to sprawi że wszyscy się tak uogólnią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie . Kolego 4godziny na serwie ? Bez przesady Nadrob godziny i pograj z 1-2 tygodnie to moze wtedy na tak bede . Narazie na NIE

Przepraszam ze pisze tego posta, ale jestem podirytowany

Na serwie kolego mam juz okolo 40 godzin a nie 4 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po prostu nie czytają czy sprawdzają o co chodzi tylko piszą powody które dali poprzednicy - pogratulować im finezji.
Według mnie lepiej by wyszło jakbyś założył temat "Podanie 2" niż edytował stare, ale jak wolisz.


Wedle zmian, które zaszły i choć nadal mam zastrzeżenia odnośnie forum, to jestem na tak.

Na serwerze w samą sobotę ma 711 minut (Prawie 12 godzin), a w niedzielę "zaledwie" 629 minut, to pierwszy i niewątpliwie duży plus.
Poza tym choć czasami się irytuje, to zachowuje pewną granicę kultury, której od admina się wymaga - to moje osobiste zdanie jako gracz.
Na "nie" na pewno jest forum, chociaż nie tego od admina się oczekuje, mógłbyś parę razy zajrzeć jak cały dzień siedzisz w cs'ie :))
Z amx'em i podobnym sprawami nie sądzę by miał problemy, ale przydałby się reklamy skoro zadeklarowałeś, że zrobisz "jutro" a jest już po po po jutrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności