Skocz do zawartości

podanie Defqon


Gość defqon

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Defqon

2. Imię: Wojtek

3. Wiek: 17

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewnetualnie (0/10) 8/10

5. Mikrofon(Tak/Nie) Oczywiscie ze tak

6. Składka(Tak/Nie): Nie ma problemu


8. Reklamy sieci*:






9. Opisz: Siebie:* Jak juz wyzej napisalem mam na imie Wojtek, mam 17 lat, interesuje sie sportem oraz muzyka. Mieszkam w Holandii od 7 lat. Przygode z cs'em zaczalem dawno temu na lanie. U was gram moze od tygodnia, mila atmosfera oraz ogarnieci gracze. Chcialbym pomoc reszcie w ogarnieciu serwera, iz zauwazylem ze nie ma za duzo adminow wiec kazda pomoc sie przyda. Co do Skladki to nie ma problemu lecz nie moge placic sms, jakas inna metoda na pewno jest dostepna. Nie mam przegranych tyle godzin ile trzeba. Postaram sie to jak najszybciej nadgonic. Mysle ze moje podanie bedzie uczciwie rozpatrzone. Pozdro Defqon.

10. Platforma Cs(Steam/Non Steam): Steam chg1926

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze**:  Dosc duzo w wolym czasie.

12. W jakich godzinach na nim grasz(Dni robocze, weekend)**:  Dni robocze od 12 w poludnie oraz wieczorem. (Niekiedy w godzinach porannych) W weekend wtedy kiedy czas pozwoli, zazwyczaj rano oraz wieczorem.  

 

Temat mozna zamknac : > Jerzy ty tez nie jestes za bardzo aktywny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale jesteście nie mili..
Ja widziałem go kilka razy na serwerze i wydaje mi się, że admin wam się przyda..
Przykre jest to, że piszą admini takie posty którzy takie same podania kiedyś składali a ich aktywność na serwerze jest znikoma.
Czego tak naprawdę się obawiacie? Nowej osoby w zespole? bo ja widzę za tym tylko pozytywy.. między innymi : Osoba więcej z flagami która będzie pilnowała serwer, pociągnie za sobą swoich znajomych ze steama bo wiadomo, że jak kolega jest adminem to i czasem u niego się zagra no i składka dzięki której serwer może się rozwinąć.
Ale jak chodzi o "AKTYWNOŚĆ" to proponuje sprawdzić ile tak naprawdę z obecnych adminów ma tę aktywność.. ja widzę po amxbans, że garstka z obecnych..
a są tu bo płacą składkę mimo swojej rzadkiej aktywności.. każdy ma swoje życie, ale w miarę możliwości każdy wejdzie jak ma chwilę.. a adminów więcej zawsze się przyda.. Moje skromne zdanie, ale ja to jestem tylko szarym człowieczkiem patrzącym z boku :cowboy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

1. Nick: Defqon
2. Imię: Wojtek
3. Wiek: 17
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewnetualnie (0/10) 8/10
5. Mikrofon(Tak/Nie) Oczywiscie ze tak
6. Składka(Tak/Nie): Nie ma problemu
8. Reklamy sieci*:
9. Opisz: Siebie:* Jak juz wyzej napisalem mam na imie Wojtek, mam 17 lat, interesuje sie sportem oraz muzyka. Mieszkam w Holandii od 7 lat. Przygode z cs'em zaczalem dawno temu na lanie. U was gram moze od tygodnia, mila atmosfera oraz ogarnieci gracze. Chcialbym pomoc reszcie w ogarnieciu serwera, iz zauwazylem ze nie ma za duzo adminow wiec kazda pomoc sie przyda. Co do Skladki to nie ma problemu lecz nie moge placic sms, jakas inna metoda na pewno jest dostepna. Nie mam przegranych tyle godzin ile trzeba. Postaram sie to jak najszybciej nadgonic. Mysle ze moje podanie bedzie uczciwie rozpatrzone. Pozdro Defqon.
10. Platforma Cs(Steam/Non Steam): Steam chg1926
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze**:  Dosc duzo w wolym czasie.
12. W jakich godzinach na nim grasz(Dni robocze, weekend)**:  Dni robocze od 12 w poludnie oraz wieczorem. (Niekiedy w godzinach porannych) W weekend wtedy kiedy czas pozwoli, zazwyczaj rano oraz wieczorem.  
 
Temat mozna zamknac : > Jerzy ty tez nie jestes za bardzo aktywny. 

 

Kolejny admin od 12 do 22?

Za chwilę będziemy mieli w tych godzinach 5 adminów na raz, a w nocy znowu będzie cicho ...

Tak to wygląda i dla mnie kolejny admin w tych godzinach jest niepotrzebny.

Zezwalam na kolejny komentarz w podaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności