Skocz do zawartości

Co chcielibyście zobaczyc na naszym Diablo?


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

łatwiejszy drop many. To jest masakra z tą maną :P Uzbierałem jakimś cudem 250 many i zużyłem na rozwinięcie postaci, ale jak zobaczyłem że trza 450 i kolejne 400 to sie idzie obsrac do okoła 3 razy i zanim to sie uzbiera ... :D Może jakiś łatwiejszy ten drop 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybsze dropienie runy.Dropie ja co 4-5 map. 

Rozbawiłeś mnie. Normalny gracz ma 1% szans na drop runy i tak zostanie. VIP ma 4% na drop runy. Ja jak gram normalnie to na mape z VIPEM potrafię wydropic ok. 3 runy.

 

 

@Vice Cul Fide - Kup vipa :D

 

Remix co twój post wnosi do tematu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Prosze o mozliwosc zmieniania mapy przez admina poniewaz jest to nowy serwer i czesto liczba graczy nie przekracza 10 osob a jest doza mapa oraz wiekszosc graczy gra ninja ktorego trudno zobaczyc i sie szukaja przez cala runde a jesli serwer sie rozwinie i przybedzie graczy to oto mozliwosc znowu zablokowac prosze o rozwazenie propozycji z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcailbym aby oslabic klase Demonolog poniewa ma ona 7% na wyrzucenie broni ale wystarczy 1-2 pociski i juz padam i podobno Klasa Zniewolony ma na kosie niewidzialnosc a ja widac to tyle z mojej strony thx

 

 

 

 

 

 

sharkowy nawet pierwsze leve prawie odrazu wyrzucaja bron a ty piszesz ze ja placa bo jak ci oslabia klase to juz tak dobrze nie bedzie i w dalsza dyskusje z toba wdawac sie nie bede bo sie tylko zrobi spam a w dodatku to jest dzial propozycje a nie co ja mysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Kajman jesteś co najmniej śmieszny. Zniewolony jest niewidzialny na nożu, ale widać jego kontury oraz cień. Demonologa nie ma najmniejszej potrzeby osłabiać, 7% to mało, Ty zresztą zawsze płaczesz jak ktoś Ciebie zabije, byle jaką klasą. Ja wczoraj po 3 miesiącach ulepszyłem wyrzucanie broni na 8%, lekka różnica jest, ale nikt poza Tobą nie płacze. Poćwicz na botach, propsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato iż klasa zniwewolony jest klasa premium powinna miec mniejsza widocznosc od ninji np. jak perk pierscien zjawy bo w takim wypadku mogla by byc za darmo a to juz twoja decyzja co z nia zrobic to tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponował co do many, aby zwiększyć ilość zdobycia w misjach bo jak zauważyłem, żeby rozwinąć postać trzeba co najmniej z rok no life'ić aby w pełni rozwinąć postać za manę owszem jest jakiś weekendowy event na szybsze dropienie lecz i tak uważam że można by było nieco zwiększyć ilość zdobycia tej many za poszczególną misje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drop many nie zostanie powiększony. W Questach nagroda z maną jest dobrze dopasowana, byc może w questach dam troszkę większą ilośc tej many w nagrodzie. No właśnie, niestety trzeba dużo czasu poświęcic na rozwinięcie postaci. W sumie jeden kolega rozwinął dosyc szybko 2x umiejętnośc na postaci. Posiada VIPA, np może omijac questy w ich trakcie za 150 złota i dochodzi do questów z maną i je robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakaz zostawiania pułapek <he> łowcy w przejściach to jest zbyt mocne .

Tak, może jeszcze dam zakaz strzelania z kuszy może w przejściach?

O to chodzi, żeby pułapki stawiac w ścianach w przejściach żebyście ich nie widzieli. Jeśli wiesz, że w przeciwnej drużynie jest łowca to chódź na Shiftcie i nie będą cię granaty zabijały. Odpada, wtedy łowca by był za słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie nowej klasy:

 

Archeolog

 

- 130 hp bazowe

- łatwiej zdobywa złoto i podwaja ilość zdobytych monet

- ma 1/8 na ukradnięcie 500 $ wrogowi.

- na nożu ładuje smoke/// szybkość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieranie map + i mozliwosc glosowania graczy pisząc rtv

a te ninje w swoim teamie na żółto słaby pomysł bo czujność będzie mniejsza.

i jeszcze nominowanie map przez graczy

na przykład napisac de_dust2  na say i pisze mapa została nominpwana do listy bądz mapa już jest na liscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast stałego mapcycle możliwość wybierania map przez graczy.

Usunięcie itemu "Pięść Hsarusa" gdyż daje on 2-3 dmg więcej z każdym strzałem gdy wróg stoi do nas plecami (2-3 dmg to nic).

Możliwość wpisywania rtv i nominacja map.

Zniewolonemu dać taką samą niewidoczność na kosie jak u zabójcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności