Skocz do zawartości

Co chcielibyście zobaczyc na naszym Diablo?


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Już była mowa o nominowaniu. Mogąc wybierać mapy pewnie będą grane cały czas te same. .. Mapcycl jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Usunąć item ...

... i grać cały czas z dobrymi. Muszą być słabe itemy. Jak by ich nie było to losowały by się itemy z wysokich półek. A to by było głupim rozwiązaniem bo wysoki lvl + best item może zniechęcić graczy jak będą padali jak muchy.

 

 

Będzie kiedyś usługa kupywania expa ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xray na wasze wybieranie map się wypowiedział bardzo dobrze jak ja już to gdzieś pisałem. Tak samo do itemu wypowiedział się dobrze. Nie dodam na razie wybierania map pisałem już to. Co do usunięcia itemu xray dobrze to napisał, a co do kupowania expa, jak na razie się nad tym nie zastanawiałem. Jeżeli coś takiego będzie miało wejśc to zostaniecie o tym poinformowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupywanie expa? Bez sensu chyba że serwer pilnie by musiał zarobić na swoje utrzymanie ale jak na razie robi na to VIP, premki, przeniesienie lvl i przedłużanie admina.

Ostatnio nabilem 32 lvl w niecałe 90 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupywanie expa? Bez sensu chyba że serwer pilnie by musiał zarobić na swoje utrzymanie ale jak na razie robi na to VIP, premki, przeniesienie lvl i przedłużanie admina.

Ostatnio nabilem 32 lvl w niecałe 90 minut.

Co do zarobku serwera, jest strasznie słaby, a za admina płacimy jednorazową składkę. Co do tego twojego lvla, to tak leci exp, ale jakoś w ponad 3 miesiące nikt nie wbił nawet 80 lvla, więc to takie pierdzielenie. Jest exp zwiększony, dużo dużo, ale i tak zanim ktoś wbije 100+ to trochę czasu minie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby poprawić zarobki serwera to zrobić tak żeby nie można było kupić 80 poziomu.

Zrobić tak zmniejszyć exp i wtedy się to będzie lepiej opłacać bo więcej będzie kupowania expa.

Slow exp 99lvl lub 100 to  by było ciekawe.

a tu mam do amx Diablo mod Core 1.1.0.: http://amxx.pl/topic/99745-diablo-mod-core-110-pl/

A tu max 100lvl. Slow exp. http://amxx.pl/topic/73078-diablomod-by-gh0st/

Też można dodać klasy premium na diablo modzie to też by polepszyło serwer oraz zarobki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może prawo wyboru mapy przez graczy.

Normalne votemap,ponieważ niektóre mapy są po prostu słabe,a gracze powinni mieć prawo wyboru.

Lecz to tylko sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może prawo wyboru mapy przez graczy.

Normalne votemap,ponieważ niektóre mapy są po prostu słabe,a gracze powinni mieć prawo wyboru.

Lecz to tylko sugestia.

 

o tym też była mowa ale mapcycle pozostanie, Lato jedynie co 2 tyg ma zmieniać mapcykl, żeby mapki się nie nudziły co do propozycji dodania/usunięcia map to masz tu temat : http://forum.cs-classic.pl/topic/17523-propozycje-dodaniausuni%C4%99cia-map-na-serwerze/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności