Skocz do zawartości

Co zachęciłoby was do grania na naszym Diablo?


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie ma błędów to to jest normalne jak ninja z archami zabijając wroga otrzymuje po 700expa. Bez żadnych bonusów / pierścień, gildia / tylko exp x2 w godzinach. Tu jest jakiś błąd ale to na korzyść dla niektórych :) Ja tu jeszcze pokombinuje jak jeszcze więcej wyciągnąć.

 

Jeszcze poruszę jeden temat;

Statystyki w gildiach zostały usunięte aczkolwiek w bazie zostały // gracze będąc przypisani do gildii przed usunięciem stat korzystali z nich. A Dalej po usunięciu ich są przypisane do graczy.

 

Im więcej newsów tym więcej problemów. Ja bym zaproponował reset a to by zachęciło ludzi ;) Mimo to że wiem że "dopiero" co wystartował

Kpisz sobie ze mnie? Kombinuj, powodzenia w wyciąganiu "większej ilości expa" Dziwne, że wszystko na testach było sprawdzane z tym expem. Już twój problem znam, od 1-20 lvla czy tam od 1-16 lvla jest 2x exp więc już twój problem rozwiązałem, bugów nie ma jak już mówiłem.

Statystyki zostały zresetowane wraz z usunięciem ich. Kogo Ty chcesz tu uczyc? Wszystko zostało usunięte i statystyki zresetowane więc takiej możliwości nie ma jeszcze dziś napisze do jednej osoby by to sprawdziła, lecz jestem pewien, że nie mają już tych statów.

Im więcej newsów tym więcej problemów powiadasz? Pokaż mi te problemy, statystyki są usunięte żaden gracz ich nie posiada. Co do resetu, jak na razie go nie przewidujemy.

 

Proszę adminów tych, którzy byli w gildii, w której mieli dodane w statach gildijnych w hp o poinformowanie mnie w tym temacie, czy nadal te hp posiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne byłyby cotygodniowe eventy, przykładowo: w ten weekend drop złota x3, w następny weekend drop runy x3 i w kolejny drop many x2 czy tam x3 i tak co tydzień ;d myślę, że to dość ciekawy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne byłyby cotygodniowe eventy, przykładowo: w ten weekend drop złota x3, w następny weekend drop runy x3 i w kolejny drop many x2 czy tam x3 i tak co tydzień ;d myślę, że to dość ciekawy pomysł.

Będzie tak w wakacje, aktualnie nie mam możliwości nawet FTP włączyc, po niedzieli będę w domu więc w następny weekend spodziewajcie się eventu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

26 sloty? To troche niemożliwe dużo map nie ma tyle slotów, podczas nowej rundy kilka osób będzie ginęło. Chyba że lato powiększy sloty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Karol zmniejszył sloty na serwerze, bo po co było płacic za nie skoro nie było ludzi na nie? Serwer średnio się trzyma na razie. Jak będzie jeszcze lepiej z serwerem to pomyślimy nad zwiększeniem. Ze slotami nie ma problemu. Jeśli serwer jest full to po prostu wpisujecie w konsoli "connect ipserwera"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest następująca: Zmienić Questy.

Podział na Akty i nazwy questów z Diablo II są bardzo dobrym pomysłem, ale wykonanie pozostawia już wiele do życzenia. Że tak powiem: są do bani. Każdy kto grał w diablo wie, że 1szy quest to zabij potwory, a nie przegraj 30 rund z nami... Moją propozycją byłoby zbliżenie treści questów do ich pierwowzoru (czytaj Diablo II). Osobiście już kiedyś grałem na takim serwerze, na którym te zadania były jak z D2, i szczerze powiem bardzo przyjemnie mi się grało.

A jeśli powyższy projekt nie przejdzie, to chociaż dodajcie jakąś sensowną nagrodę na koniec rozdziału. Patrzę, ostatnie zadanie pierwszy akt, myślę sobie: O jak fajnie, będzie jakaś dobra nagroda!. Czytam: "Nagroda: Przejście do kolejnego aktu" No q......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Questów na razie nie planujemy zmieniac. Co do nagrody za ostatni quest z aktu zapomniałem o tym, dodaje już do tego tematu :) Będzie nagroda za tego questa :) Jaka? Niespodzianka. Więcej tutaj:

http://forum.cs-classic.pl/topic/20444-ankietanewmodyfikacja-reset-lvl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszy ostatni quest w akcie 1szym byłby:
- Zabij 1 Andariel

- Andariel ma ponad 20 poziom i masz tylko 10% szans na zabicie jej


Wytłumaczenie: Nie musisz zabić klasy Andariel, tylko jakiegokolwiek typka który ma co najmniej 20 lvl, a do tego masz tylko 10% szans na zakończenie questa.

Nagroda: 10.000 albo 15.000 expa (coś żebyś dostał ze 3-5 lvli na 20-25 lvlu)

 

Jak dla mnie to by była uczciwa nagroda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszy ostatni quest w akcie 1szym byłby:

- Zabij 1 Andariel

- Andariel ma ponad 20 poziom i masz tylko 10% szans na zabicie jej

 

 

Wytłumaczenie: Nie musisz zabić klasy Andariel, tylko jakiegokolwiek typka który ma co najmniej 20 lvl, a do tego masz tylko 10% szans na zakończenie questa.

 

Nagroda: 10.000 albo 15.000 expa (coś żebyś dostał ze 3-5 lvli na 20-25 lvlu)

 

Jak dla mnie to by była uczciwa nagroda.

Uczicwa nagroda za zabicie kogoś z 20 lvl?

20 lvl idzie wbić w kilka minut.

10-15k expa?

Za któryś quest w 3 albo 4 akcie jest coś okolo 1,5 tys więc z czym do ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy no dobra, nie 20 ale 30 lvl, pod koniec 2giego aktu lvl 50 i 6% szans, koniec 3ciego aktu lvl 70 3%. koniec 4 aktu lvl 90 1% szans...

 

Zawsze można pozmieniać lvle i procenty szans.

To ma być zakończenie aktu, coś wielkiego. I uwierz mi, tak jak szybko możesz zakończyć akt 1szy czy 2, tak szybko aktu 3 nie skończysz, bo 3% szans za zabicie 70lvla to jest męczarnia.

1500 expa w akcie trzecim tak? No to możecie sobie wiecie co zrobić z takim expem... Na 30 lvlu potrzebujesz już około 15k expa na lvl, a zakładając, że będąc w akcie 3 będę miał 60 lvl, to podziękuje za te nawet nie 1% expa...

Ale zróbcie, jak uważacie, ja tylko proponuję dobrą i zachęcającą nagrodę za zakończenie aktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dać np. za 2 tygodnie event na manne taki jak ostatnio (10x większa szansa na drop manny).

W ten weekend zrobie wam jakiś event.

 

Runolf co do questów są unikatowe. Nigdzie ich w necie nie ma. Jak do tej pory nikt nie narzekał na te Questy. Za ukończenie aktu dodamy jakąś nagrode. I co do aktów może coś zmienimy z trudnościami.. Co do Questów z nagrodami doświadczenia to jak dla mnie jest dobrze. O to w tej grze chodzi. Tu nie chodzi o to, że ooo 15k expa za questa zrobie i będę miał lvl. Tu o lvl trzeba walczyc. Lvl też nie jest najważniejszą częścią na tym diablo. Tu chodzi o umiejętnośc grania, oraz rozwijania klasy za mane. Jeśli Ci nagroda nie pasuje, mozesz tego questa ominąc przed jego zaczęciem, lub jak masz VIPA to w trakcie. Możliwe, że troche podniesiemy nagrody z expem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności