Skocz do zawartości

[ANKIETA]NewModyfikacja + Reset LVL ?


Lato ~wOw~ [t]

Nowa Modyfikacja Diablo + Reset LVL  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcecie nową modyfikację wraz z resetem wszystkich postaci? Nowa modyfikacja będzie zawierała dużo nowości, wypisane niżej.

    • Resetujemy, oraz dodajemy nowości
      19
    • Nie resetujemy, zostawiamy jak jest
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dłuższego czasu, robiłem coś przy diablo, nie było tak, że się obijałem. Postanowiłem zrobic ankietę i wypisac nowości, które by były na nowej modyfikacji. Więc tak nie będę owijał w bawełnę, serwer według mnie coraz lepiej stoi. Myślę, że reset wraz z nowościami by przyciągnął jeszcze więcej graczy. Już od dawna słyszałem propozycję, żeby zresetowac lvle, ponieważ serwer powstał całe 3 miesiące temu i do tej pory był bez resetu. Ogólnie nie miałem tego tematu jeszcze pisac, bo myślałem, że to za wcześnie, lecz postanowiłem zrobic ankietę i zobaczyc czy chcecie tego czy nie. Oczywiście reset by nie był z dnia na dzień. Jeśli w ankiecie wyjdzie, że chcecie reset to oczywiście najpierw zostanie to nagłośnione na YOUTUBE, NA RÓŻNYCH SERWERACH i W REKLAMIE NA RÓŻNYCH FORACH. Co się z tym wiąże ? Konkurs na start :)

 

Przewidywane nowości:

  • Wymiana kamieni na: Manę, złoto - losowo, losowa ilośc do wylosowania.
  • Więcej Questów, poziom trudności w Questach wzrośnie od 5 aktu (Od 5 aktu Questy będą trudniejsze, a nagrody będą większe)
  • Za ukończenie każdego aktu dodamy też nagrodę :) jaką? "Niespodziewanka" ( Jak do tej pory nagrodą było " przejście do kolejnego aktu " )
  • Rozwoje klas za punkty mane ulegną "ciut" zmianie, więcej się dowiecie wkrótce.
  • Dodałem zniewolonemu okrzyk, który będzie odpychał i zabierał 65 hp ( jak do tej pory tylko odpychal )
  • Nowe itemy ( jakie? "Niespodziewanka" )
  • Klasa Druid będzie miała co 3 sekundy 9 hp ( do tej pory miała 6 hp co 3 s)
  • Gildie zostaną "ciut" edytowane
  • Nowe dźwięki: HeadShot itd.
  • Zostanie dodany nowy unikatowy dźwięk " LVL UP "
  • Możliwe, że dodam nowego skilla ( piorun, inne działanie oraz wygląd i efekt, do jakiej klasy dowiecie się wkrótce )
  • Nowy skill: Zwiększone DMG o 15%, ( do jakiej klasy dodamy dowiecie się wkrótce )
  • VIPOWI dodamy unikatowy wygląd ( nie będzie jednak to tak, że nie będziemy wiedzieli, czy to CT czy TT - normalnie rozpoznawac będziemy tylko ciut edytowany + napis na plecach VIP )
  • VIPOWI podwyższę cenę za omijanie questów w ich trakcie - będzie wynosiła 250 złota ( jak do tej pory wynosiła 150 złota )
  • VIP będzie posiadał większe szanse na drop kamieni.
  • Możliwe, że VIP będzie otrzymywał runy na 2 poziomie.
  • Możliwe, że zmienimy ulepszanie run ( bardziej będzie się opłacało je ulepszac )
  • Ceny itemów za złoto zostaną zmniejszone.
  • Pomyślę nad zmianą sprzedawania itemków, możliwe że będziemy mogli item sprzedac za 0-3 MANY, nie będzie problemu z itemami i nie będą one wyrzucane lecz sprzedawane. ( Do tej pory item sprzedajemy za 0-1 zlota )
  • Wszystkie klasy zostaną sprawdzone i ciut podrasowane, tak żeby były w 100% sobie równe.
  • Zastanawiam się nad zmienieniem statystyk klas: Regeneracji HP oraz Zaradności na pożyteczniejsze np. Większy dmg, lub podwyższymy te statystyki.
  • Sklep dla ninjy zostanie odblokowany, lecz będzie droższy oraz będzie miał zablokowane nie które opcje.
  • Skręcanie na kucaku na ninjy zostanie naprawione.
  • JAK COŚ SOBIE JESZCZE PRZYPOMNE TO DOPISZE. NIE WSZYSTKO JEST GOTOWE LECZ WSZYSTKO CO TRUDNIEJ SIĘ ROBIŁO MAMY JUŻ GOTOWE. ZOSTAŁY TYLKO DROBNOSTKI.

Myślę, że takie nowości by wam jeszcze bardziej umiliły grę, ankietę pozostawiam w waszych rękach, zapraszam też do wypowiadania się ;)

Wasz leń Lato.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jak najbardziej za lecz mam pare innych wizji co do paru dosłownie podpunktów a mianowicie :

 

Nowy skill: Zwiększone DMG o 15%, ( do jakiej klasy dodamy dowiecie się wkrótce

 

jak dla mnie zbyt przesadzone będzie zbyt łatwo komuś zabić przeciwnika zdecydowane NIE

 

 

Zastanawiam się nad zmienieniem statystyk klas: Regeneracji HP oraz Zaradności na pożyteczniejsze np. Większy dmg, lub podwyższymy te statystyki.

 

to samo co wyżej to już wtedy ktoś bd miał + 20 DMG'a to już kaplica ... proszę Cie rozważ to jeszcze :P

 

reszta spoko nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem jak najbardziej za lecz mam pare innych wizji co do paru dosłownie podpunktów a mianowicie :

 

Nowy skill: Zwiększone DMG o 15%, ( do jakiej klasy dodamy dowiecie się wkrótce

 

jak dla mnie zbyt przesadzone będzie zbyt łatwo komuś zabić przeciwnika zdecydowane NIE

 

 

Zastanawiam się nad zmienieniem statystyk klas: Regeneracji HP oraz Zaradności na pożyteczniejsze np. Większy dmg, lub podwyższymy te statystyki.

 

to samo co wyżej to już wtedy ktoś bd miał + 20 DMG'a to już kaplica ... proszę Cie rozważ to jeszcze :P

 

reszta spoko nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Zwiekszone dmg o 15% to nie jest tak dużo jak myślisz i nie wiesz nawet jakiej klasie tego skilla dodamy. Klasy będą wyrównane o to się nie martwcie.

Co do statystyk to na pewno coś zmienimy albo powiększymy te statystyki lub je zamienimy na inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to można dodać np statystyki za które np bd można zdobywać częściej złoto lub coś innego ważne aby było unikatowe :)

 

co do modelu VIP'a jeszcze proponuje każdej klasie PREMIUM dać inny model VIP'a ;)

 

Zniewolony :

 

http://diablo.phx.pl/Grafika/bestie/potwor1.gif

 

Nihlathak :

 

http://classic.battle.net/images/battle/diablo2exp/images/animations/bestiary/act5/nihlathak-opt.gif

 

Upadły : 

 

http://diablo.phx.pl/Grafika/bestie/szam.gif

 

te linki wyszukałem w Google/Grafika :) to są tylko przykłady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za takimi zmianami ;P Zastanowiłbym się jeszcze nad zmianą questów dla ninji. Zabić 50 osób z headshot(baaardzo trudne) i zabić 90osób z M4A1(niewykonalne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do statystyk, się zastanawiam.

Co do modeli premek, pomyślę.

 

Co do questów dla ninjy, każdy kto gra ninją musi zabic 50 osób headshotem, tak było i będzie, nie jest to aż takie trudne i nie wykonywalne.

Co do questa na ninjy zabij 90 osob z M4A1 jest wykonywalne, tak jest napisane, ale ninjy normalnie zaliczają fragi do questa zabicia z noża.

 

Zapomniałem jeszcze o jednej rzeczy którą zmienimy:

  • Za ukończenie każdego aktu dodamy też nagrodę :) jaką? "Niespodziewanka" ( Jak do tej pory nagrodą było " przejście do kolejnego aktu " )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wymiana kamieni na: Manę, złoto - losowo, losowa ilośc do wylosowania.

To nie jest głupi pomysł.

  • Więcej Questów, poziom trudności w Questach wzrośnie od 5 aktu (Od 5 aktu Questy będą trudniejsze, a nagrody będą większe).

Nie lepiej podzielić questy na 3 stopnie?

1. Normalny

2. Średni

3. Trudny

Każdy po 5-6 aktów tylko każdy poziom (1-3) zawiera trudniejsze zadania.

  • Nowe dźwięki: HeadShot itd.

NIeeee, to nie jakiś 4fun.

  • Nowy skill: Zwiększone DMG o 15%, ( do jakiej klasy dodamy dowiecie się wkrótce )

Jak dodać te dmg to tylko na diablo, ew. baal, i nie 15% bo to przesada, 10% wystarczy.

 

  • VIPOWI dodamy unikatowy wygląd ( nie będzie jednak to tak, że nie będziemy wiedzieli, czy to CT czy TT - normalnie rozpoznawac będziemy tylko ciut edytowany + napis na plecach VIP )

Model vipa na diablo to zły pomysł.

  • Możliwe, że VIP będzie otrzymywał runy na 2 poziomie.

Tak powinno być od początku :)

  • Możliwe, że zmienimy ulepszanie run ( bardziej będzie się opłacało je ulepszac )

I tak większość dalej będzie je sprzedawała xd

  • Zastanawiam się nad zmienieniem statystyk klas: Regeneracji HP oraz Zaradności na pożyteczniejsze np. Większy dmg, lub podwyższymy te statystyki.

Niech zostanie jak jest, ktoś da max dmg u upadłego + golden + item na 16 dmg i ew. +5 dmg za złoto - 2 strzały z AK i typa nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak.

Popieram podział na 3 stopnie trudności: Normalny, Koszmar, Piekło (kto grał, ten wie :) )
I przy okazji, przydałaby się opcja resetu questów, gdy się już je wszystkie skończy (oczywiście wiem, że to może trochę potrwać, ale tak na zaś)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie a co z tym że ninja na rozgrzewce jest widzialny ? Tu raczej jest jakiś błąd nie uważacie ?

Właśnie raz widac ninje, a raz nie na tej rozgrzewce. Więc albo ją zmienimy, albo usuniemy..

 

Co do poziomów trudności questów, odpada, twórca moda porozrzucał te questy po całym kodzie zanim byśmy je skleili w całośc i wrzucili w te poziomy trudności to by minęły wieki. Od 5 aktu będzie poziom tak jak by " Średni " a do 5 " Łatwy "

Co do dźwięków, będą, tylko bez 'dziabnął mnie' dużo graczy chciało te dźwięki.

Z tym skillem 15% wiekszy dmg, nie wiecie nawet do jakiej klasy damy, 15% to nie jest aż tak dużo jak wam się wydaję, nie martwcie się wszystko będzie wyrównane.

Model VIPA na diablo to bardzo dobry pomysł ;)

Co do statystyk, to możliwe, że zostaną jakie są lecz zrobimy mniejsze progi co do zaradności / regeneracji hp bo jak na razie to jest nie potrzebne i nie używane.

 

Co do opcji resetu Questów, ta opcja jest od początku, po skończeniu wszystkich questów możecie robic je od nowa.

Pozdrawiam.

Głosujemy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato a bogbys dodac voice acting fo ilosci zabujstw czyli np. Double kill triple kill monster kill ? A mo moze jeszcze paka wybuchnie/wyjebie za 30 sek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Reset wkrótce.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności