Skocz do zawartości

Co zachęciłoby was do grania na naszym Diablo?


Lato ~wOw~ [t]

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro klasy premium mają być podrasowane to proponuję dwa ulepszenia do nihlathaka:

-Ładowanie pocisków do odbicia mogło by trwać 5 nie 6 sekund.

-Ten fireball mógł by być również pod V

 

bez przesady .. może ładować 3 - 4 lustrzane pociski .. byłby nie do pokonania prawie dla mnie bez sens ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłybym wiedzieć ktoś od jakiego czasu istnieje ten mod? Fakt, te nowe dodatki, zmiany są bardzo pożyteczne, ale ciągle poprawianie, dodawanie czyli robienie resetu, jest bezsensowne. Nie można byłoby przemyśleć tych zmian, przed stworzeniem serwera? Człowiek, poświęca tyle czasu by po prostu to znikneło. Chciałbym, żeby zmiana była przeprowadzona ws. aktywności administratorów. Gram już od pewnego czasu, gra na tym serwerze dużo oszustów używając "trzecich programów", ale adminów brak. Rano, jest mało graczy, ale to nie oznacza, że nie ma cziterów. Administratorów na tym serwerze jest naprawdę mało. Nie którzy mają steam, jest szybki kontakt z graczami, ale pewien admin tego steam-a nie posiada, i jak z nim się skontaktować drogą ekspresową? Mam nadzieję, że te zmiany o których wspomniałem wyżej, będą poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa modyfikacja i reset będzie. Mieliście ankiete, mogliście głosowac. Wszyscy byli za. Zmiany na prawdę umilą grę, i warto to zrobic. Co do adminów to ja nic nie zrobie, zapraszam do składania podań. Co do nihlathaka nie będzie miał ładowania 5s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwiększ ilość osób w gildii z 3 na 6 i możliwość zwiększania exp'a poprzez wpłacanie kamieni ;) P.S. kiedy mniej więcej bd nowe aktualizacje ? 

Gildie ma edytowac -_-, ja robie swoje, nie będzie zwiekszania expa przez kamienie. Aktualizacja będzie jak wszystko skończymy, czas jeszcze nie jest przewidziany, lecz będzie to wielki start, reklama na YT będzie oraz nagłośnione na forach itd. Myślę, że będzie dużo graczy po tym resecie ;-)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

moglibyście np: na rozgrzewce zwyciężcy dostają w nagrode exp,mane,co kolwiek :D , jakieś tam od czasu do czasu konkursiki typu 14-50-78=? i za to 5 many albo złota i od

razu przyjemniej się gra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro będzie można za kamienie kupować mane, złoto itp. to może od iluś kamieni można byłoby kupić klasę?

Np. od 500 kamieni jakaś, od 1000 i od 2000 kamieni, co wy na to? :D

 

Bohaterowie, potwory, demony, Klasy za kamienie? XDD

 

Bez hejtów pls. :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro będzie można za kamienie kupować mane, złoto itp. to może od iluś kamieni można byłoby kupić klasę?

Np. od 500 kamieni jakaś, od 1000 i od 2000 kamieni, co wy na to? :D

 

Bohaterowie, potwory, demony, Klasy za kamienie? XDD

 

Bez hejtów pls. :((

 

Pomysł jak dla mnie bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za najlepszego gracza w rozgrzewce można by dać nagrodę w postaci np. dodatkowych 1000$ na start, była by możliwość kupienia lepszej broni na start, bez potrzeby wydawania złota ;)

Co do tej rozgrzewki to ona zostanie albo usunięta, lub zamieniona na inną bo jest bug widzialności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności