Skocz do zawartości

Może tym razem coś wyjdzie:)


M@jki H@rdcor

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Łukasz

Wiek: 15
Staż na forum: Time Online31d 15h 14m 55s

Doświadczenie w moderowaniu: Tak jak pisałem w pierwszym podaniu. Nie miałem jeszcze moderatora, ale myślę, że dam sobie rade.
Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?: Teraz różnie bywa, ale do 5h pewnie jestem.
Dlaczego właśnie Ty: Chciałbym pomóc w ogarnianiu forum. Dość długo siedzę na forum. Jestem opanowany,miły,pomocny.

 

Wymagania ! 

1. Brak Warnów (Obowiązkowo) +
2. Musisz mieć przynajmniej 15Lat (Obowiązkowo) -> By awansować na Global Modka trzeba mieć 16 lat  Moderator 15lat +
3. Minimalna Ilość postów: 200.(Obowiązkowo) +
4. Minimalna Ilość czasu spędzonego na forum: 20 dni. (Obowiązkowo) +

5. Ilość czasu jaką możesz poświęcić na forum: 3-5h dziennie. Obowiązkowo) Do 5h, ale wiadomo, że różnie bywa i nie wiadomo co komuś wypadnie w dany dzień.

6. Podstawowa znajomość zasad języka polskiego,i trzymanie się ich. (Obowiązkowo) +
7. Staż na forum: powyżej 3-4 miesięcy (Obowiązkowo) Użytkownik od 04 Oct 2013

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo twojego wieku i braku doświadczenia dałbym ci szansę, ponieważ jestem zdania, iż kazdy człowiek powinien ją dostać czy to w internecie czy tez w życiu realnym, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem na tak.
Mimo niepowodzeń jakie spotkały Cię przy niejednokrotnym podaniu nie poddajesz się, osobiście jestem zadowolony, że tacy ludzie istnieją + spełniasz wymagania, w posiadających obecnie rangach radzisz sobie dobrze. Uważam, że można przydzielić Ci tą rangę, zasłużyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak, myślę że przyda nam się pomoc. Jesteś z nami już dosyć długo, nie ma z tobą jakichś większych problemów, więc uważam, że można Ci zaufać dając szansę na sprawdzenie się w tej roli. Dużo siedzisz na forum, i się wypowiadasz, do tego masz jeszcze UB Team, z czym radzisz sobie dobrze, jak i również z adminem. Podoba mi się to, że mimo tego, iż twoje podanie było już parę razy odrzucone, ty ciągle próbujesz. Jednakże, jestem za tym, aby przyjęto Cię na okres próbny, aby zobaczyć jak sobie radzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przyjęty na okres próbny

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności