Skocz do zawartości

Skarga Masakracja


Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Gemciu


2.Nick admina/gracza który zawinił: Masakracja

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 14:47

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):Demko HLTV bo nie zdążyłem zrobić

6.Opis sytuacji:Pisze na u@ chyba z 5 razy (nie spamowałem) demodraseq aim + wh oczywiście admin nie reaguje ma to w dupie za przeproszeniem. Oglądałem gre demodraska i ewidentny aim do tego wh ponieważ grałem ninją i w ciemnym miejscu mnie widział a wątpie że ma taki dobry wzrok...Wreszcie się wkurzyłem i napisałem ''NO WYPIERDALAJ'' i dał mi bana na 5 min odrazu. A gdy ja mu zgłaszałem na u@ że czity na serwie to nic ... Nie wiem dlaczego go ktoś przyjął ale nie spisuje się dobrze...

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieczku. Jak napisałeś że ma wh i aima, od razu poszedłem po rundzie na specta. Przyglądałem się jego grze i gra przeciętnie, nie ma aim'a ani wh. A to, że ktoś ma lepszego skilla od Ciebie to nie znaczy, że jest odpalony. Skoro nie widziałeś, że przez 5-7 rund siedziałem na spekcie to już nie moja wina. Nie będe na czacie Ci przecież odpisywał, że idę sprawdzić gościa. Tyle ode mnie. Można na demku sprawdzić, czy wszedłem na specta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spekcie byłeś tylko 2-4 rundy nie musisz kłamać :)

Po drugie pisałem ci 2 razy to dopiero wtedy poszedłeś na specta

Po trzecie teraz nagrywałem demko i możesz zobaczyć jak gra cały czas...

Tu załączam temat od Lafiryndo http://forum.cs-classic.pl/topic/17869-skarga-demodraseq/#entry104624

http://speedy.sh/5Xgh8/demko.rar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kłamie. Wszedłem za drugim razem jak zgłosiłeś bo przy pierwszym nie byłem przy komputerze i nie zauważyłem. Byłem około 5 rund. Nie powiem Ci czy więcej czy mnie, bo nie pamiętam ale go sprawdzałem i nie wyglądał na podejrzanego. 

 

Po obejrzeniu demka można wywnioskować, że celownik podczas strzału sam kieruje się na banie, natomiast kiedy ja oglądałem jego grę nic interesującego w niej nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gemciu twoje wypowiedzi na serwerze jak i na forum robią się irytujące. Zachowujesz się jak dziecko, dziś na serwerze zacząłeś dyskusje, że Krypton w przeciwieństwie do mnie ogarnia. Co do tego, to, to ja pilnuje serwer całymi dniami, bo admini na prawdę wchodzą raz na jakiś czas bynajmniej Kryptona widzę bardzo mało na serwerze. Masakracja dostał nie dawno admina i siedzi widzę na serwerze często. Więc posłuchaj mój przekaz jest taki, ogarnij się, przestań spamowac i pisac śmieszne skargi jak i dyskutowac ze mną. Pamiętaj admin to też człowiek, może czegoś nie zobaczyc.

 

Skarga niesłuszna.

Gracz zostanie zbanowany. ( podeśle komuś temat z UB TEAM, bo ja nadal NIE MAM KONTA W BANSIE... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności