Skocz do zawartości

Gemciu stara się o Admina


Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Gemciu

2. Jaki masz poziom na Diablo: 29 Zjawa 21 Ninja

3. Imię: Tomasz

4. Wiek: 14 

5. Znajomośc amx w skali 0/10: 7/10 (cały czas się uczę)

6. Mikrofon(Tak/Nie):Niestety nie przeszedłem mutacji

7. Składka(Tak/Nie):Oczywiście

8. Link do swojego GT:http://www.gametracker.com/player/Gemciu/193.33.176.199:27015/ Tu jest ale pokazuje że gram od 5 maja nie wiem dlaczego. Coś się zepsuło a tak normalnie to gram chyba z 2 tygodnie czy tydzień na serwie o czym może świadczyć lvl klas

9. Opisz: Siebie: Jestem ogarnięty jak na swój wiek. Miły. Lubię pomagać w potrzebie. Interesuje się informatyką. Chcę zostać adminem ponieważ wiele czitów albo podejrzanych gra na serwie więc spróbuję a adminów trochę mało.

10. Platforma Cs(Steam/Non Steam):Non steam lecz za tydzień mam zamiar zamówić klucz

11. Ile godzin dziennie możesz poświęcic serwerowi: od 2 do 4-5 godzin ponieważ gram dużo na Codzie też

12. W jakich godzinach na nim grasz(Dni robocze, weekend):ogólnie to 14-22 się mogę pojawić na tyle ile na górze napisałem

 

WYMAGANIA 

- Ukończone 15lat (wiele znajomych mi mówi że jak na swój wiek to jestem ogarnięty więc spróbuję)

+ Przynajmniej 20h przegranych na serwerze (sądze że tak ponieważ GT się coś zepsuł a gracze mogą potwierdzić że dużo gram)

+ Znajomość zasad ortografii i interpunkcji

+ Conajmniej 20 lvl na jednej klasie

+ Zachowywanie kultury na serwerze

Składka 11.07 zł sms.

+ Dobra znajomość Amxmodmenu

- Posiadanie Mikrofonu(są wyjątki)

+ Aktywność na forum(są wyjątki)

- Czyste konto na forum(zero warnów) (dziś nadrobię tego warna co mam)

+ Zakaz używania dopalaczy na serwerze(skutkuje utratą admina/na pozytywne rozpatrzenie podania)

+ Admin ma obowiązek zapraszania znajomych na serwer.

 

@EDIT:

@Masakracja swoje zachowanie już dawno przemyślałem i nie zachowuje się tak teraz, tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Powiem Ci, że Twoje płakanie na czacie, że ktoś jest odpalony i potem przeklinanie jest żałosne. I to am być wzór dla graczy?  Przykładem była Twoja spina do mnie, że gościa nie sprawdziłem.

Wiek? Brak ;/

Mikro? brak?

No chyba podanie samo za siebie mówi.

 

Na Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci szansę, pamiętam twoją spinę, do mnie. Powiem krótko, okres próbny do 17 maja. Jeden wybryk i tracisz admina.

P.S: Mogłem Cię od razu na starcie odrzucic, z powodu tych spin do mnie, z powodu wieku. Lecz jestem chłopem ogarniętym i chcę Ci dac szanse.

Pisz na PW

 

Przyjęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przyjęty

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności