Skocz do zawartości

Podanie


O.S.D.I

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: O.S.D.I

2. Imię: Łukasz

3. Wiek: 21

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewnetualnie (0/10):  średnie (ucze sie) ale szybko ogarniam :)

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka(Tak/Nie): Tak


8. Reklamy sieci*: Nie

9. Opisz: Siebie:* Witam mam na imie Łukasz mam 21 lat jestem z Nowego Dworu Mazowieckiego (pod warszawą) interesuje sie sportem (jestem piłkarzem miejscowego Świtu) , muzyką, oczywiście pięknymi kobietami :) i motoryzacja. Szanuje ludzi ktorzy maja charakter i sa honorowi.

10. Platforma Cs(Steam/Non Steam): NS

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze**: dużo. nie mam roboty, jestem piłkarzem wiec nie potrzebuje, także od 11 do 17 praktycznie jestem codziennie potem trening i od 21 jestem znowu. Pozdrówki :)

12. W jakich godzinach na nim grasz(Dni robocze, weekend)**: różnie rano, po południu i wieczorem też jak mam wolną chwile to wchodze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na duzee TAK , dlugo juz razem gramy nigdy nie bylo problemow , duzo pomaga , ogarniety chlopak , nie ma co sie zastanawiac :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na duzee TAK , dlugo juz razem gramy nigdy nie bylo problemow , duzo pomaga , ogarniety chlopak , nie ma co sie zastanawiac :) pozdrawiam

 

x2

Swój chłop - WIELKIE TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich ulubionych "free fragów" ;)

 

Jasne, że na TAK. Tak jak z Dżimim tak i z Osdim znam się z innej sieci, tzn z poprzedniej tego serwera. Ogarnięty, kultura też na miejscu z niewielkimi niedociągnięciami ale nikt nie jest idealny. Choć w tym miejscu śmiało powiem, że idealny kandydat na admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osdi wreszcie sie zgłosiłeś, i te plotki na temat, że ty jesteś adminem zmienia sie i naprawde zostaniesz ;)

Wielkie tak, wymagania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Pisz na PW

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności