Skocz do zawartości

Podanie lafi


Lafiryndo

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick: Lafi( R )yndo.

2.Imię: Patryk

3 Wiek:19

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): b.dobre, już miałem z tym do czynienia.

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka(tak/Nie): Tak, o ile to konieczne. ( preferuje przelew bankowy bo na sms`ach tracą obie strony. ) 

7: Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Lafi%28R%29yndo./193.33.176.199:27015/

8. Opisz siebie oraz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem ogarnięty, wiem o co chodzi w tym modzie, jestem pomocny. Dlaczego ja ? Standardowa regułka: Gdy jestem na serwie rzadko spotykam adma" oraz jest dużo odpałów a nie chce mi sie w kółko kręcić demek i zgłaszać na forum albo jakiemuś adminowi...

9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj STEAM_ID): Będzie zakupiony w najbliższym czasie.

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?** : Aktualnie skończyłem średnią szkołe ( liceum ) więc mam dużo czasu... praktycznie codziennie o każdej godzinie

11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Pn-pt przeważnie od 10-16 i 20-00. weekend - cały dzien jak dobrze pójdzie.

12. Staż w grze Counter Strike 1.6: około 5 lat

13. Czy byłeś już adminem? : Tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Podanie zaakceptowane.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności