Skocz do zawartości

19:15


jurij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie było by mnie w tym dziale gdyby nie kompetencje waszych Adminów a raczej jednego który nie raczył się ujawnić.

Dlatego też w temacie podałem godzinę mniej więcej kiedy dostałem pół godzinnego bana.

A o co chodzi już mówię.

Siedzę sobie na serwerze, standardowo jak to w csie trzeba strzelać. Po pewnym momencie składy zrobiły się nierówne. Zwróciłem adminowi uwagę żeby jakoś zbalansował drużyny bo trwało to zbyt długo. Po czym poleciało kilka wiadomości na say'u. Cele mapy kultura etc. Głównie zabolało mnie to że ów admin siedział skampiony na mapie cs w drużynie tt. Z tego względu że tt rashowało sam skampiłem się na dachu bo w 20s rundy mniej więcej zostałem już sam. Adminowi widać zależało na jak najszybszym expieniu więc dostałem slaya i przypominam że kilkukrotnie prosiłem o balans drużyn. Zapytałem admina czy naprawdę ma coś z garem, ponieważ my nie jesteśmy dla adminów tylko admini są dla nas i powinni pilnować serwerów coby nam grało się przyjemnie i uczciwie. No i finał był taki, że zostałem zbanowany. Jaki jest cel tego tematu? Wyciągnijcie wnioski i konsekwencje wobec tego kogoś kto nadużywa swojej władzy, albo dobierajcie kadrę bardziej rygorystycznie. Podejrzewam że zrobił to jakiś młodziak bo to typowe dla kogoś kto dostał czy kupił adma żeby jak najszybciej się wyexpić. 

 

Pozdrawiam Jurij. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę a tu ban na h za obrazę admina. Gepard chyba ma nick z tego co pamętam. Tylko pytanie. Hmmm? Kto kogo obraził. Zwróciłem uwagę o biegających wh, ale admin wolał expić. Proszę tym razem o ub bo ban jest bezpodstawny . Narazie kopia konsoli ale za chwilkę dorzucę screeny.

 

 

 

Gepard. :  do balansowania fruzyn ?
 
Gepard. :  druzyn?*
 
Hubsss. killed Gepard. with m4a1
BABCIA SQAD killed Kropka with famas
(PLAYER) Jurij :   haha serio? xD
Welcome to #9 Cs-Classic.pl [NewDiabloMod][Exp x2 21-9]
$N4JpErEk killed BABCIA SQAD with m4a1
Jebac Szlaufy Maczetami :  /klasa
 
(PLAYER) Jurij :   dlugo adminem jestes?
Gepard. :  problem to nie graj idioto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gepard. :  do balansowania fruzyn ?
 
Gepard. :  druzyn?*
 
Hubsss. killed Gepard. with m4a1
BABCIA SQAD killed Kropka with famas
(PLAYER) Jurij :   haha serio? xD
Welcome to #9 Cs-Classic.pl [NewDiabloMod][Exp x2 21-9]
$N4JpErEk killed BABCIA SQAD with m4a1
Jebac Szlaufy Maczetami :  /klasa
 
(PLAYER) Jurij :   dlugo adminem jestes?
Gepard. :  problem to nie graj idioto

Lepiej zrób SS-y bo to nie jest żadnym dowodem bo mogłeś to sb edytować jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś mi podpowiedzieć w jaki sposób zrobić te ssy z konsoli po banie? Bo nie pamiętam jak to było a w googlach nic nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego to nie było tak najpierw pisałeś na say'u że cziter. Potem na u@ spamiłeś że wh i że mamy go ogarnąć a nie expić ja napisałem że podaj nick a nie jakiś koleś ma wh. Potem pisałeś balans drużyn zróbcie. Ja napisałem że admin nie może robić balansu. A potem wyszedłem i gepard był z tobą. Dziękuję 

-daj ss'y

-wzór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ban jest słuszny naciskasz na mnie! "Po co Ci admin?", "Jak długo nim jesteś" Napisałem Ci że h@ serwera nie dał nam takiej komendy. Wyśmiewasz mnie i h@, u@ nie służy do pogaduszek proszę ja Ciebie :) Nazbierałem z 2-3 powody i to trochę słuszne więc nie masz co płakać myślę że Gemciu "chyba" to widział bo nie wiem czy on był w tej sytuacji. Cheaterów nie było bo znam niektóre nicki a jak ginąłem to sprawdzałem nowych. Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy poinformowanie dwukrotne na u@ nicku gracza z podejrzeniem ewidentnego wh to dla Ciebie spam? Jeśli tak to się zgodzę że spamowałem. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zapytałem po co Ci adm? ^^ Ojoj ktoś próbuje wybrnąć z nadużycia. Poczekaj tylko dojdę do tego jak zrobić screeny z konsoli a pokażesz mi gdzie i w jaki sposób były te pogaduszki, gdzie na Ciebie naciskałem. I tak się zastanawiam, czy jesteś świadom po co jesteś administratorem czy faktycznie go masz by go tylko nadużywać a nie używać w słusznej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gemciu nie było do końca tak jak mówisz. Było napisane w 2 wiadomościach. Druga sprawa. Geparda widocznie zabolały słowa, "2 [i tu chyba podałem nicki] biega na wh ale co tam. Lepiej expić" po czym poleciał tekst z idiotą i ban. Podpowiedzcie jak zrobić te screeny z konsoli zaraz po banie a wszystko będziecie mieli czarno na białym. Print Screen nie działa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(ADMIN) Gepard. :   jakis problem to nara fajansie

`#bl4ck#MaN killed loli with m4a1

(ADMIN) Gepard. :   tak  o :P

Vj Dominion killed BomBooX with knife

*** Kaziu killed BarteO with a headshot from m4a1 ***

(ADMIN) Krypton :   uuuu

*** `#bl4ck#MaN killed v with a headshot from m4a1 ***

(ADMIN) Krypton :   nie ladnie 

Oli990 killed Vj Dominion with mp5navy

BlackAriol killed BABCIA SQAD with m4a1

(ADMIN) Gemciu :   a on zmienil na idioto :D

(ADMIN) Gepard. :   fajans to nic zlego :D

Wycinek z teraźniejszej rozmowy :)

Nie kłam już tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Powiesz mi jak zrobić screena czy dalej będziecie bawić się w tą dziecinadę?

Nie wiem jak wytłumaczycie to swojemu H@ ale taką farsą tego nie przebijecie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A założysz się że zrobie tego screena z konsoli? Cały czas czekam tylko po to by wam wkleić tego ssa. Niech H@ zobaczy jak działają wasi admini. 

 

 

 

@edit.
 

Proszę. Macie screena prosto z konsoli zrobiony frapsem.

 

 

 

 

 

post-10167-0-40055000-1400525430_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już skończcie się spinać. Dla mnie temat zbędny. 

 

Ban jest na godzinę- odpoczniesz sobie i przemyślisz czym zawiniłeś.

Admin- postępował słusznie. Skoro kampisz i czekasz na fragi admin ma prawo Cię zgładzić.

 

Kolejna rzecz, spinacie się jakby CS był całym światem i nic poza tym nie widzicie. Admin jest człowiekiem, może mieć gorsze dni jak Ty więc to uszanuj. Ja też mam pod górę w życiu, ale staram się jak mogę i reszta adminów też. Jak ja gram na serwie to Gepard potrafi 2 razy szybciej ode mnie sprawdzić gościa i go zbanować, więc chyba jest dobrym adminem.

Zresztą ban już wygasł więc zapraszam do gry i moim zdaniem temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to nie jest spam? Sam się teraz wkopałeś mój drogi:) Jeżeli masz jakiś problem na tym serwerze nie graj bo jak spróbujesz to sam rozwiązać to będzie gorzej uwierz mi. Jeżeli było to napisane w dwóch wiadomościach to ja jestem święty "lepiej expic nie?" "balans druzyn?" "tez nic" to już są trzy wiadomości moja mordeczko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokończ kłamliwa..? Czekam, nie bój się tu cb każdy wysłucha :) I się zastanawiam jak ty to zmieniłeś :) "Skoro masz jakiś problem to nie graj idioto" napisałem "fajanise" Pozdro 600 dla Cb skoro kłamiesz :) Ja nie mam po co kłamać i nie wypieraj się mam admina nie po to by kłamać na moich skargach. Dla mnie temat do zamknięcia.

 

PS, Płaczesz z powodu bana na 1h to że nie umiesz wytrzymać 10 minut bez cs to nie mój problem... Podpowiem Ci to się nazywa nałóg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak dowodów, brak wzoru. Skarga odrzucona.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności