Skocz do zawartości

Wasze Propozycje


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,Tutaj możecie pisać trzeba dodać, zmienić, poprawić naprawić na serwerze.

Start sezonu 9 - 20.05.2014r.

 

 

 

Dlaczego jest kolejny reset?

 

 

- Serwer stoi na lepszej maszynie po ostatnich dużych problemach z crashami wywalaniem i lagami postanowiliśmy wydawać 3x wiecej miesiecznie byle tylko nie było tych problemów.

 

- Znikneły asysty oraz kilka innych fajnych pluginów ponieważ serwer się przeciążał - TERAZ WRACAJA.

 

- Wszystko na serwerze było "standardowe" bez specjalnych umj. teraz się to zmieni.

 

- Nowe perki

 

- Nowe klasy od poziomu

 

- Nowe klasy zwykłe

 

-(BETA) kilka perków wyłącznie dla graczy z vipem

 

- Skorygowałem expa - Bedzie lecial troche szybciej

 

- Lepszy exp za wykonane misje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że perk "Worek kasy" nie działa.
Zgodnie z opisem ma dodawać 10k $ co rundę, a jednak tak nie jest ( przynajmniej mi to nie działa ;p )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa Szaleniec jest za mocna ma ona DMG + INT przez co robi niesamowite dmg . Gracz - BUREK ma dodane trochę inty około 50 i bije normalnie po 90 czyli mając 100 będzie bił po 180 co jest ogromną przesadą.

Proponuję go osłabić, ponieważ jest on za mocny !

 

Dziękuje Dobranoc ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie pod tym podpisuje jak on mi wali po 80 z hita ? ... a i jeszcze jedno perk "mistrz kosy co jest tam chyba 1/4 kosa i slabsza widocznosc na niej dostaje sie AK xd :D "zbugowane albo nie dopisane cos :P "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że perk "Worek kasy" nie działa.

Zgodnie z opisem ma dodawać 10k $ co rundę, a jednak tak nie jest ( przynajmniej mi to nie działa ;p )

Działa tylko, że to daje tą kase co wydajesz na FFA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :)   piszę ten temat dlatego bo widze ze inaczej się nie da tego zrobić :)
Na serwerze 350 lvl cod mod gra pare Steam
I ludzie na steam nie slyszą ns a to jest bardzo przydatne..
Bardzo Prosze o Pana Rybaka wgranie Pluginu VoiceTransCoder
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwa: Oszołom 

nteligencja: 20
Zdrowie: 10
Wytrzymałość: 10
Kondycja: 20
Bronie: m4a1,deagle
Dodatkowy opis: ograniczony rozrzut, dodatkowy skok, he 1/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem wam przedstawić kilka propozycji perkuw

 

Naboje Padalca masz 1/2 szansy na zabranie perku przeciwnikowi

 

Fart Scoutera 1/2 na 1/1

 

Jestem za usunięciem Ekwipunku ct i przywróceniem Prawdziwy Ct 15dmg z m4

 

He oD Rybaka 1/2 z he +2 granaty na runde

 

Krecik dostajesz 5 pólapek które 1 przytrzymuje cię na 10 s

 

Duszek jest ten perk lub go nie ma nie wiem ale proponuje wgrać jak go nie ma.. Przez 10s możesz przechodzić przez sciany

 

Zawodowy Szpieg masz 1/2-3 na zrespienie sie u wroga i otrzymujesz ubranko wroga

 

Broń Partyzanta dostajesz p90 i 10 dmg z niego

 

Jad Żmiji jest to trucizka którą strzelisz w wroga zadjąca po 30-50 dmg

 

To wszystko z mojej strony

 

EverLasT :D

 

O to moja prośba dodać komęde /mute

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yes, jak chcesz to sobie wgraj to sam, i będziesz słyszał. 

A co do steam'ów to bardzo mało gra, więc chyba to będzie zbędny plugin, zresztą jak i połowa graczy to dzieciaki, więc nie ma mutowania po prostu nie słychać i bardzo dobrze. 

 

Byku, bazowych stat nie będzie. 

Naboje padalca to może być w klasie, bo nie ma 2 slotu na perk i by nie wbijało. 

fart scoutera wystarczy na 1/2, z 1/1 moze byc tylko awp, no i na premce, gra nie ma być łatwa bo to 350, 

He od rybaka, 1/x i 2 dodatkowe ? HE co 15 sekund, + zadaje 25dmg(+inta)

krecik - chyba sie nie da nawet takiego perku zrobić. 

 

Jest taki plugin na BF2, /rs i po nim od razu leci lista rs'ów i można wyłączyć (co leci, itd.), proponuje dodać. < soot powie jak sie to nazywa

Mam nowe modele, lepsze bo nie są z takimi rozrzutami jak np. mp5, zaraz dodam obrazki jak to wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam mały problem ze sprzetem :) na jakim siedze macie na awatarze, pluginu rozmow s z ns nie dodam bo to nie potrzbnie obciaza serwer. Nowe perki i klasy jak mi sie uda zrobić na tym czymś to dodam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :) piszę dlatego ten post bo się bardzo wkur**** taki gośc gra rusherem .
A ludzie grają innymi klasami np weteranem albo coś albo jakimiś premka mi i nie mają szans.
Nawet ja mistrzem Bardzo cięzko czasami go zabijam to jest troche bez przesady klasy za 23 powinny być takie same jak wszystkie za 23 a nie ze 1 lepsza:/

Mistrz i SNAJPER te klasy są wyrównane .
A rusher to jest przesada zeby ta klasa miala bezzik ammo i +15 dmg stary kazdy narzeka na tą klasę ale nikt nie napisze bo się boją albo nie chce im się a ja napisałem bo to się już robi wkurwiające !!!!

Prosze Was Zmiencie Tą klase nawet na 10 dmg a nie 15 + bezzik ammo ..
Za bardzo dobra klasa jak na taki serw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze YeS nie uzywaj wulgaryzmow 

Po drugie Mistrz Celnosci jest jak do tej pory najlepsza klasa (ak47, m4a1 + dmg do obu broni / brak rozrzutu  ... kwestia tylko wbicia wyzszego lvla

Po trzecie zwroc uwage na umiejetnosci Elitarnego Snajpera ... 1/1 z AWP, niewidzialny gdy stoi, widzi niewidzialnych ....

 

Gralem mistrzem celnosci to wszyscy narzekali ze ta klasa jest za dobra ... Zreszta wbijesz wyzszy lvl to odczujesz roznice i zmienisz diametralnie zdanie gdy ludzie zaczna narzekac na to ze Mistrz jest zbyt dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnijcie swoje wypowiedzi maja być zwiazane z  tematem czyli z propozycjami nowości, zmian, poprawek na serwerze. Bede warnował od teraz wszystko co nie jest z tym związane klasy spremium jak dla mnie są bardzo wyrownane każda klasa ma inna umiejetność specjalną. Pozatym każda klasa ma umiejetność którą każdy może zdobyć w "perku".

 

 

 

1.Dodałem 3 nowe perki

 

-Naboje Odrzutu

 

-Lustrzany Pancerz

 

-Naboje Wampira

 

2. Usunieta i dodana klasa:

 

delete - Molotov(300lvl)

add- Lustrzany(300lvl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez to że adminuję też na bf2 to proponuję:
1.) Żeby administrator podczas bycia żywym, widział to co piszą gracze którzy już nie żyją, aby móc w razie w napisać @@ Kultura itd itp.
2.) Aby każdy gracz miał możliwość skontaktowania się z administratorem. Po wpisaniu /kontakt wyświetlają się nazwy administratorów, a po wybraniu jednego z nich, pojawia się jego kontakt gg. (Na bf2 funkcjonuje i jest dość często używane)

Co wy na to? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności