Skocz do zawartości

Wasze Propozycje


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest ok :D
Ale 1 premka jest za bardzo jak na normalna premke
Sokoleoko nie rozni się ta klasa od super premium elitarnysnajper.

kazdy na serwie tak pisza.
I prawda klasy premium powinny być wszystytkie dobre takie same a nie jakas lepsza.

Wszystkie premki są dobre opróc tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostala juz oslabiona.

 

 

 

Na serwer zostały dodane    Dywizje

 

 

Na czym to polega? jest 6 dywizji:

 

 

Dywizja I

Dywizja II

Dywizja III

Dywizja IV

Dywizja V

Dywizja VI

 

Każda dywizja jest ograniczona poziomem

 

1. 30lvl

2. 100lvl

3. 150lvl

4. 200lvl

5. 250lvl

6. 300lvl

 

Do dywizji moze dolaczyc kazdy gracz z wymaganym poziomem wpisujac /dywizja i wybierajac odpowiednia do swojego poziomu.

 

Kazda dywizja daje nam expa za zabojstwo kompana z dywizji. Przykladowo:

 

Gracz1 jest w Dywizji I z 2 innymi graczami, gracze ci zabijaja wrogow a gracz1 dostaje za to expa^^, tak samo gracz1 zabija pozostali gracze dostają expa.

 

 

Życze miłej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka piszę ten post bo Krypton mi powiedział ze to jest przesada i to jest przesada.

Prawie caly serw gra tymi diabłami to jest troszke przesada zeby caly serw grali diablami..
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YeS? przesadą jest Twoje psianie bezsonsownych postów :)  a jak bedą wszyscy grali zwykłymi klasami to też napiszesz post że za dużo osób gra normalnymi klasami i najlepiej żeby je usunęli ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zaproponować USUNIĘCIE perku Sekret Boga 

oto kilka powodów:

1. na małej mapie w 3 sekundy 1 osoba jest w stanie zabić cały przeciwny team 

2. w korytarzach / wąskich alejkach odpalając ten perk można bez problemu zabić od 5 do 8 osób nie tracąc nawet 1 hp

3. wystarczy wyobrazić sobie klasę Generał, która odradza się u wroga, odpala perk i wycina nawet 90% przeciwników już na starcie rundy (w przypadku lepszego gracza jest to 100% przeciwników)

4. z pewnością większość graczy też jest za usunięciem tego perku (ale pewnie nie chce im się pisać posta :D )

5. a teraz przy grze 13 vs 13 wyobraźcie sobie że 5-6 graczy ma Sekret Boga ...... NO COMMENT

 

Proszę o wypowiedź co Wy sądzicie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zaproponować USUNIĘCIE perku Sekret Boga 

oto kilka powodów:

1. na małej mapie w 3 sekundy 1 osoba jest w stanie zabić cały przeciwny team 

2. w korytarzach / wąskich alejkach odpalając ten perk można bez problemu zabić od 5 do 8 osób nie tracąc nawet 1 hp

3. wystarczy wyobrazić sobie klasę Generał, która odradza się u wroga, odpala perk i wycina nawet 90% przeciwników już na starcie rundy (w przypadku lepszego gracza jest to 100% przeciwników)

4. z pewnością większość graczy też jest za usunięciem tego perku (ale pewnie nie chce im się pisać posta :D )

5. a teraz przy grze 13 vs 13 wyobraźcie sobie że 5-6 graczy ma Sekret Boga ...... NO COMMENT

 

Proszę o wypowiedź co Wy sądzicie na ten temat

 

Jestem też za usunięciem przyznam, że powody są bardzo wiarygodne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka zastanawiam się nad klasą Anioł czy ta klasa nie jest zbyt mocna dajmy jak sie gra okolo coś takiego to aniolem all kosisz bo widzi .niewidzialnych i +15 dmg..
Lepszy niz diabel tp . wszystkie inne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :)

Anioł troche za mocny jest.

Widzi niewidzialnych +15 dmg . 1 skok.

Grasz sokoleoko i nie da sie nawet grac..

- Nie nie jest, kupiles diabla masz niewidkę i temu ci przeszkadza bo bez niewidki jest diabel tkai sam jak aniol wiec nie rozumiem waszego żalu. Aniol to kontra na diabla nie bedzie 90 % serwera grać diabłami musi być klasa która nie ma praktycznie nic a ma umiejetnosc widzenia niewidzialnych bo nie bylo by rownowagi zadnej.

 

 

@ dałem mu 10 dmg zamiast 15 więcej nie będe zmieniał bo uważam że klasy są równe. Nie pasuje to tylko tym którzy maja klasy z niewidkami z oczywistych powodów - swoje dobro.

 

 

 

W klasie Strzlec wyborowy usun powolnosc a dodaj 2 skok albo cos innego

 

Nie ? powolnosc to umiejetnosc tej klasy jako ze ma najwiecej dmg dodanego z broni z darmowych klas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie nie jest, kupiles diabla masz niewidkę i temu ci przeszkadza bo bez niewidki jest diabel tkai sam jak aniol wiec nie rozumiem waszego żalu. Aniol to kontra na diabla nie bedzie 90 % serwera grać diabłami musi być klasa która nie ma praktycznie nic a ma umiejetnosc widzenia niewidzialnych bo nie bylo by rownowagi zadnej.

Nie o to mi chodzi ze mam diabła :/

I tak to jest inno gra jak by mnie anioł zabijał ;/

Ale o to chodzi ponieważ niektórzi graja sokoleoko i nie maja szans..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie będzie ludzie tak że bede wam dawał standardowy shit, gotowce z amxx.pl i grajcie na tym 5 miesięcy nie rozumiem tego jak można być niezadowolnym z czegoś "nowego" na co poświecam zawsze parenaście godzin, denerwuje mnie to strasznie że narzekacie a jest naprawde dobrze. I jest wiele klas którymi można grać

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, tylko wkońcu ułatwiłem grę klasami takimi jak " Kamikadze " oraz " Teleporter " oraz wszystkimi innymi które swoje umiejetności używały na przycisku " e ". 

 

 

 

Aby teraz posiadać spadochron  otwórz konsole naciskajac przycisk pod "esc"(eskejpem xd) "~"<---ten i wpisz dokładnie to:

 

bind "klawisz na ktorym chcesz mieć spadochron" "+parachute"

 

przykład:

 

bind "q" "+parachute"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności