Skocz do zawartości

Wasze Propozycje


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę mowie ze cichego widac Zooma nawet sięspytajcie .!

Dobra YeS? pisz do Rybaka, on nie będzie zmieniać coś dlatego, że spamujesz na pare stron. Jeśli piszesz o jednej klasie wystarczy raz napisać tak jak inni.

A nawet nie masz co do niego pisać bo on ci już napisał WCZEŚNIEJ. 

 

Rybak: Cichy od zawsze miał tyle ile ma teraz nic nie było zmieniane także nie rozumiem was o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokole oko jest za słabe  i cichy.

Koniu ty tak gad asz bo grasz diablem.

YeS? jesli chodzi o Ciebie to kazda klasa ktora grasz to uwazasz ze jest za slaba ... grales Diablem to plakales ze cos Ci nie pasuje bo Rybak zrobil Aniola ... grasz Cichym to teraz placzesz ze jest za slaby bo go widac ... a fakt jest taki ze jak ktos jest ogarniety to i tak bedzie widzial ... fakt jest taki ze jak ktos ogarnia to zauwazy nawet kogos kto biega z perkiem Plaszcz Herry'ego (postac niewidoczna ale niestety na podlozu pozostaje CIEŃ ) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce sie klucic ;)

Ale naprawde mowie :/

Nie gram sokoleoko ale ta klase widac.

A cichego tez,widac spytajcie sie zooma

Koniu ty kozak bo diablem grasz I nolife ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce sie klucic ;)

Ale naprawde mowie :/

Nie gram sokoleoko ale ta klase widac.

A cichego tez,widac spytajcie sie zooma

Koniu ty kozak bo diablem grasz I nolife ..

YeS? to jak ci nie pasuje to zmień klase ... 

Ja jakoś znam na serwie gościa chyba ma taki nick: *_*Pro_Sto_Wryj*_* czy coś takiego, no i on też gra cichym i do mnie pisał, że bardzo fajna klasa itd.

To jak widać tylko tobie coś w tej klasie nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

if( read_data(2) == CSW_KNIFE )
{
set_rendering(id,kRenderFxNone, 0, 0, 0, kRenderTransAlpha, 25);
}
else
{
set_rendering(id,kRenderFxNone, 0, 0, 0, kRenderTransAlpha, 255);
}

 

ma 25/255..... tyle ile miała zawsze.

 

 

A od takich propozycji jest temat specjalny " Wasze propozycje " wiec takie coś zamieszczajcie tam nie w osobnych tematach bo polecą warny. Zamykam

Proszę cie zmien bo nie jest tak jak ma być .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże Ale się wkurzam ;/

Cichego widać jak nic. a wy mowicie ze nie widać .

Wiadomo ze jak nie gracie na serwie i nei widzicie jak gram to wiadomo ze się mowi ze go nie widać ;/
Bo nie chcecie zeby ta klasa była normalana kosztuje 11 wiec powinny byc takie same jak wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże Ale się wkurzam ;/

Cichego widać jak nic. a wy mowicie ze nie widać .

Wiadomo ze jak nie gracie na serwie i nei widzicie jak gram to wiadomo ze się mowi ze go nie widać ;/

Bo nie chcecie zeby ta klasa była normalana kosztuje 11 wiec powinny byc takie same jak wszystkie.

około sezon temu grałem cichym i jakoś dobrze mi sie nim grało a jak Rybak mówi,  że nic nie zmieniał to nie zmieniał !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nic nie zmieniałem ma bardzo dobra niewidke 25/255 jest prawie niewidzialny YeS pewnie byś chciał niewidkę taką jak na płaszczu harrego tylko że chyba chory jesteś że coś takiego zrobię.

 

 

255- to pełna widzialność taką ma każdy np. na serwerach TP/FFA

 

czyli im mniej tutaj -->   x  / 255 tym klasa bardziej niewidzialna   Cichy ma 25/255 czyli baaardzo mało 

 

- Nie dam mu mniej więc mnie nawet o to nie proście.

 

YeS jeszcze raz będziesz tak spamował jak to robisz to nie dostaniesz warna tylko blokade na pisanie i zakładanie tematów. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybak, dzisiaj sprawdzałam perk Worek kasy i niestety nadal nie działa, jednorazowo dodaje 10.000 $, ale nie co rundę. Może dla świętego spokoju usunąć go i po problemie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość dodania pluginu, który umożliwia napisanie do swojej drużyny w ciągu trzech sekund po zginięciu?

 

Myślę, że nie przeszkodzi to w rozgrywce, a raczej poprawi grę zespołową :)

 

Link: http://amxx.pl/topic/52212-info-po-smierci/

 

Jeżeli temat był już poruszany to wybaczcie za spam.

 

 

 

Perk usunięty.

 

Na pewno został usunięty? Dzisiaj wszedłem na serwer i go dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie potrzebne jest info po śmierci. Np., na only dd2 to się nawet sprawdza, ale COD jest chyba za bardzo dynamiczny i mogłyby wyjść z tego różne rzeczy. Jakieś nieporozumienia, że ktoś podał złe info a koleś po prostu się teleportował gdzie indziej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbędny ten plugin o info po śmierci moim zdaniem. Cod jest za bardzo dynamiczny jak to powiedział Cr@azy ;)

 

 

A co do perku Duszek to też raczej bezsensu. Będzie mapa snow lub wiocha i duszek kosi wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności