Skocz do zawartości

Co do odnawiania lm


TheBest147

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem nie powinno być ;) jeżeli można zdejmować lm ;) Ale to zależy od administratora czyli naszego opiekuna servera ;) bo tak razie bym musiał dziennie hamować z 10 graczy za takie coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To jest ban za odnawianie lm czy nie ma?. Jeżeli nie ma bana za odnawianie lm to ja bym mógł całą rundę przejechać na dwóch lm'ach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie logicznie dam przykład. Human zabija zombi i nagle wszystkie zombi zabija i leżą skrzynki i akurat jeden z zombi troche ubil lm'a a aby zdobyć skrzynki musi je zdjąć i potem go znów odnowić i co za to ban ? Dla mnie bez sensu jest dawać bana za odnowienie jeżeli teraz łatwo sprawdzić kto ile lm'ow postawił. Wiec nie ma moim zdaniem za to bana. Mam nadzieje ze administrator ze mną się zgodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak ? bo już się pogubiłem można odnawiac sobie LM czy nie ? a jeśli jeszcze chodzi o LM to ile można LM'ów postawić jak się jest we 2 w kampie? :O ponieważ ostatnio dostałem bana od Skiperek za zbyt dużą liczbę LM  postawiłem ich 3 kiedy byliśmy we dwóch w kampie ... nie żebym się skarzył na admina czy cos bo jak dostałem bana to dostałem widocznie zawiniłem ale chciałbym sie dowiedzieć żebym na przyszłość nie popełnił podobnego wykroczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zangetsu dostałeś bana bo ogółem gdy byliście we dwójkę postawiliście 4 lm'y a gdzie można max 3 więc ukarani zostaliście oby dwoje tak samo jak twój kolega :) a że ja jestem z takich dobrych adminów do dostaliście po 30 minut bana jak dobrze pamiętam ;) bo każdemu w końcu może czasami się zapomnieć :) I tak można odnawiać chyba że administrator zabroni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Skiperek Aha rozumiem i dziekuję za objaśnienie całej sytuacji jeśli chodzi o LM , ale jeśli chodzi o to że dostałem bana za 30 min za zbyt dużą liczbe LM'ów to nie mam tego za złe tobie ponieważ mogło być tak że kolega który ze mną kampił to postawił jeszcze 1 lm nie wiem nie mam pojęcia ponieważ skupiałem sie na strzelaniu do hordy zombi oblegających mnie i tego kolegę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności