Skocz do zawartości

Wasze Propozycje [1]


Krypton

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma zmienianie broni do NS czy też Steam? Czytaj ze zrozumieniem, a nie piszesz bezsensowne odpowiedzi.

Tutaj chyba jemu chodzilo o rozmowe na 1-szej stronie :)

 

Jesli juz tutaj jestem to przypomne jeszcze raz propozycje dodatkowego slota dla admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodac ten plugin, o którym Ci PaPkUu mowiłem ( to jest Łeb shot itp wiesz o co mi chodzi) na pewno urozmaici to serwer :) 

 

Pozdrawiam starych bywalców 45oo1 cod moda :3

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodac ten plugin, o którym Ci PaPkUu mowiłem ( to jest Łeb shot itp wiesz o co mi chodzi) na pewno urozmaici to serwer 

Ten Plugin strasznie ciśnie CPU i nie nadaje się na COD'a z takim lvl bo tam jest totalna rozpierducha i dźwięki będą nakładać się na siebie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zmniejszyć czas trwania rundy, ponieważ gdy wszyscy już nie żyją poza 2-3 graczami zawsze są ponad 2 minuty i to denerwuje graczy bo ludzie nie wykonują celi gdyż twierdzą ze mają jeszcze czas.

 

up Można dodać np od 3-4 zabitych fragów na runde to chyba nie będzie aż tak ścinało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to mają czas żeby wykonywać cele mapy. Tutaj nic nie będzie zmieniane, bo admini będą mieli mniej pracy a tego nie chcemy. 

Ten czas gra na waszą nie korzyść, zawsze ktoś rashuje, wyrżnie cały team a potem piszecie takie posty jak ten up. Róbcie coś porządnie, i aby z głową.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Plugin strasznie ciśnie CPU i nie nadaje się na COD'a z takim lvl bo tam jest totalna rozpierducha i dźwięki będą nakładać się na siebie.]

Swoja droga masz racje ale mozna zobaczyc jak to bedzie :) duzo o tym czytałem i mysle ze mogloby sie udac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga masz racje ale mozna zobaczyc jak to bedzie  duzo o tym czytałem i mysle ze mogloby sie udac...

 

45k jest teraz dobrze zrobione, bez crashy bez pingu.

 

serwa zacznie lagować much, chyba ci już o tym napisał? Proponuję wgrać /resetscore jest to bardzo przydatnie

Jest wgrane, komenda /rs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem można było by trochu można zmienić ma serwie. Po pierwsze za dużo perkow jest tego po prostu po pachy i jeszcze trochę i większość z nich nic nie wnosi do gry jak buty królika( kondycha +1k nic nie daje) czy ekwipunek żołnierza ponieważ i tak nikt raczej tego nie używa. Po drugie to klasy zrobił bym bardziej wyrównane ponieważ na serwerze są grane od 3 do 5 klas reszta nikt nie gra można było by pomyśleć o wzmocnieniu trochę innych była by bardziej ciekawa gra. Cieszy mnie to że papku sie po prostu w uj stara i to widać ile się zmieniło od czasu kiedy dostał opiekuna i wgl, ale zamiast dodawać może lepiej edytować to co jest już na serwerze aby wszystko było używane klasy jak i perki. 

 

A co do pluginu łepshot czy jakoś tak, moim zdaniem pomysł nie za bardzo. Mi na przykład by to przeszkadzało podczas gry ponieważ nie słyszał bym co sie dzieje obok mnie bo zlewały by się dzwieki. Chyba  żeby dodać jakiś skrót do blokowania tego jednak nie myślę aby był to dobry pomysł ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest z 20 klas z czego, gra się może 3.. to jest bez sensu... Ogólnie moim zdaniem wszystko przez murarza, nikt nie gra innymi bo gdy wbije taki na betonowym ciele to inna klasa ma mniejsze szanse na przeżycie, zastanowiłbym się nad tym PaPku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił sie pewien bug dotyczący lvl'i. Bug ten polega na tym że levele są ujemne (-) i po zresetowaniu cs'a resetują się też levełe do 5000 ja właśnie dzisiaj się przejechałem na tym błędzie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunięcie mapy: De_rats_v1 ( czy jakoś tak) ponieważ sie nie laduje i automatycznie zmienia mape na dd2. 

 

Zloty scout z 1/2 - 1/1

 

Profesjonalne HE z 1/2 - 1/1

 

Klasa: Pacyfikant (ze starego CoD'a): Mp5 1/11 + radar.

 

Jeśli chodzi o zmianie murarza na nowy sezon, to lepiej byloby dac go premium lub jeszcze lepiej, usunać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wiecej Slotów poniewaz czasem trudno sie dostac na wybrany server.

2. Exp jest dobry wczesniej 45k miales w 2/3h na nowy sezon troszke wiekszy exp by sie przydal.

3. z klasami Darmowe oczywiscie jak sie wbije 45k na przykład Komandos to automatycznie zmienia sie na Komandos Poziomu 1 co 45k lvl zmienia sie Poziom wybranej klasy.

4. zrobic taki magazyn na perki to znaczy jak sie kupi jakiegos perka to mozna go schowac na next mapke "Płatne".

5. Klany tak zwane gildie Wojny klanow itp..

6. Co do klas usunac te klasy ktore sa nie potrzebne i nikt nie gra na tych klasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wiecej Slotów poniewaz czasem trudno sie dostac na wybrany server.

 

2. Exp jest dobry wczesniej 45k miales w 2/3h na nowy sezon troszke wiekszy exp by sie przydal.

 

3. z klasami Darmowe oczywiscie jak sie wbije 45k na przykład Komandos to automatycznie zmienia sie na Komandos Poziomu 1 co 45k lvl zmienia sie Poziom wybranej klasy.

 

4. zrobic taki magazyn na perki to znaczy jak sie kupi jakiegos perka to mozna go schowac na next mapke "Płatne".

 

5. Klany tak zwane gildie Wojny klanow itp..

 

6. Co do klas usunac te klasy ktore sa nie potrzebne i nikt nie gra na tych klasach.

 

1. Jestem za

2. Po co większy exp? Aby częściej robić resety?

3. ???

4. Nie potrzebne ktos sobie przechowa bezlik i pulki to przez cala mape bedzie kosił a nowi gracze się tylko będą wkurzać.

5. Nie wiem o co chodzi ale Klany się przydadzą

6. No jak nowy sezon to chyba nowe klasy według mnie ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wiecej Slotów poniewaz czasem trudno sie dostac na wybrany server.

2. Exp jest dobry wczesniej 45k miales w 2/3h na nowy sezon troszke wiekszy exp by sie przydal.

3. z klasami Darmowe oczywiscie jak sie wbije 45k na przykład Komandos to automatycznie zmienia sie na Komandos Poziomu 1 co 45k lvl zmienia sie Poziom wybranej klasy.

4. zrobic taki magazyn na perki to znaczy jak sie kupi jakiegos perka to mozna go schowac na next mapke "Płatne".

5. Klany tak zwane gildie Wojny klanow itp..

6. Co do klas usunac te klasy ktore sa nie potrzebne i nikt nie gra na tych klasach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności