Skocz do zawartości

JameS - 0v.


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oraz żegnam. Z dniem dzisiejszym chciałem zawiadomić was o moim odejściu, zapewne nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego, że był tu ktoś taki jak ja, gdyż nie znam tutaj nikogo, a jak znam to gardzę, prócz oczywiście Daniela, jemu się udało mnie poznać :).
Moje przyjście tutaj było bez sensu, miałem tutaj zostać ponieważ znalazłem COD 101, którego wycofaliście z użytku, nie pogrywam u was na ŻADNYCH serwerach, ponieważ żaden nie przypadł mi do gustu, preferuję raczej w COD MoD'y i PB . Siedzenie tutaj na tym forum jest bezcelowe i żałosne, bo co można robić na pustym forum bez żadnych funkcji. Nudzi mnie, dodawanie pomysłów które są wciąż odrzucane, nie chcecie pomocy? Nie będę się narzucać. Czas poszukać takiego forum, gdzie będę mógł zostać jako gracz i użytkownik forum. Kreatywność jest poszukiwana wszędzie, widać, nie u was. Kanał na TS możecie usunąć, moje GG jest ustawione pod forum, więc nie korzystam z niego zbyt często, (PW jest aktywne) . Będę jeszcze wpatrywać się w waszą bezczynność, puki nie znajdę odpowiadające mi forum. Dzięki za jako takie początki na forum i za śmieszny koniec. Cześć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem był serwer cod 101 ktory był moim dziełem sam żałuje że musiałem się go pozbyć ale taka była konieczność.... bo po co 2 low lvlowe serwery w sieci - bezsensu dlatego poszedł papa, możesz zobaczyć teraz coda 350 jest exp porównywalny do starego coda 101 czyli cieższy niż np. w zeszłych 2 sezonach ale jeśli nie to tak jak koledze Andre który pobiegł do konkurencji życzę ci odnalezienia  forum gdzie każdy będzie na twoje zawołanie i każdy spełni twoje życzenia i propozycje budowanie forum to nie miesiac czy tydzień roboty jedni maja dobre forum ale śmieszne serwery inni (widocznie my) mają dobre serwery i średnie forum. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum toi puste to prawda. Administracja nadrabia to serwerami a to ważniejsze.

Po konsultacji z H@ sieci tu się dużo zmieni. Mam pewne plany co trzeba poprawić.

Mam nadzieje że sobie znajdziesz odpowiednie forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian, widocznie musieliście sobie zasłużyć na to, bym wami gardził, i masz racje, to nie miejsce dla mnie, myślałem, że będzie tutaj tylko kilka baranów, ale cóż myliłem się. Tyle na ten temat . Kłaniam się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, to było dosyć strasznie ostro napisane. Nie znasz nas, a już nas z góry oceniasz, że jesteśmy niedobrzy i źli. No nic, trzymaj się i powodzenia w poszukiwaniu innej serwerowni, która być może dla Ciebie okazać się lepszą od naszej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności