Jump to content

Aktualności :)


Pomarancza

Recommended Posts

Witam ;)

Chciałbym opisać wam co się teraz dzieje na naszej sieci.

W tym temacie wymienie 4 tematów które dolączyły do naszej sieci całkiem niedawno :)

Jeżeli będziecie chcieli więcej takich gazetek to mówcie :) Chętnie przyjme piwa wtedy będę miał pewność że się podoba :)

1. Łączenie Sieci - Dnia 27.12.12 dołączyła do nas sieć H****g z którą mamy nadzieje spędzić wiele wolnego czasu :) Serwerownia ta posiada 2 serwery Zombie mod 80.********* oraz COD Elite 45k 80.72.*******

2. Podania na Moderatora :) - Pare dni temu zostałą otwarta rekrutacja do ,której serdecznie zapraszam :) A wraz z nią masa podań, Lecz tylko nieliczni mają szanse na zdobycie znielonej wieloprawnej rangi :) Aby złożyć podanie wystarczy wejść w ten link : http://cs-classic.pl/viewforum.php?f=7 spełniać wymagania i dostosować sie do wzoru :)

3.Nowa Administracja :) - Odrazu na wstępie chiałbym powiedzieć że nie jest to administracja, która ma Olbrzymie prawa do Serwerów CS-Classic :) Lecz ich zdanie również będzie brane pod uwage. Administracja ta zajmuje się głownie pomocą w rozwinięciu się tej sieci oraz wszystkich naszych serwerów :)

4.SB- To niestety jest przestroga :) - Chciałbym powtórzyć to co znajduje się w regulaminie :) Obowiązuje zakaz pisania wiecej niż dwóch postów aby uniknąć spamu Więcej niż 2 posty będą karane Warnem. Również panuje zakaz wklejania Linków do : Pornografi,Podan,Prośb UB,oraz różnych tematów działających na korzyść gracza :)

 

Dzieki to na chwile obecną jeśli chcecie więcej to zostawiajcie Piwka oraz komentujcie :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy