Skocz do zawartości

Ocena Adminów Bf2


soot

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak gra niby tymi wieczorami ale wczoraj i ja byłem wieczorkiem i wgl nie zwracał uwagi na kulturę... Zajmował się tylko graniem ja musiałem pilnować ....

 

 Moim zdaniem nie spisał się .... 

 

 

 Dziękuje Pozdrawiam Cwaniaczek.. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku wchodzi wieczorami jak już nie ma praktycznie kogo banować, jakby grał częściej nikt by nie miał nic do zarzucenia. Ale tak to cóż wchodzisz na 1-2h dziennie i nikogo nie banujesz to mają pretensje.

 

Jak dla mnie trochę słabo czasowo, ale niektórzy mają obowiązki w życiu, a jeśli nie możesz spełnić to nie pisz podania, proste. Ja czekam na wypowiedź Smoka bo to on powinien się wytłumaczyć z zarzutów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i codziennie gram tymi wieczorami, nie zawsze ktoś jest i co wy myślicie że tylko wy banujecie ? Ostatnio ssow byłes gdy banowalem za kulturę, flash teama... Dwa razy specjalnie wracałem do domu żeby pozbyć się odpala, staram się jal mogę, jestem gdy mogę, nie zawsze ogarniam jak jest dużo ludu fakt ale wy byliście już adminami ja jestem świeżak tak ? Ile razy już banowalem.. W nocy też ludzie grają wtedy jestem i też muszę swoje robić. A wy rzucacie się na mnie od początku jakbym wam jakaś krzywdę robił.. a grałem teraz mniej bo raz że nie mialem za dnia zbytnio dostępu do neta a 2 że ktoś usunął mi wszystkie odznaki, obiecuje to się zmieni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do smoku nic nie mam, bo gdy Ja jestem to też go widuję, co prawda Ja mam teraz pracę i zajęcia w domu i niestety cs znalazł się na ostatnim miejscu mojego "wolnego spędzania czasu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My się nie rzucamy do ciebie, po prostu niektórzy nie zauważają twojej pracy na serwerze (włącznie ze mną). Nie mówimy, że jesteś złym adminem, ale jeśli chcesz nim pozostać to musisz częściej przebywać na serwerze, a okazje do wykazania się w tej roli nadarzą się same. Jako że soot jutro wyjeżdża, myślę, że będziesz miał czas do jego powrotu, aby spełnić się w roli admina i przekonać wszystkich do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecanki Cacanki, jak narazie jak grywałem i cię widziałem az tak dużych problemów nie miałeś ale rozumiem, Prywatne życie itd itd ale Pisząc podanie o Admina zoobowiązałeś się pilnować serwera więc jak narazie spełniasz dobrze ponieważ jak Ty grasz jest 2-5 adminów a wtedy oni banują i kickują :)

Mimo ,że byłem sprzeciw Smokowi jak narazie wykonuje swoje zadania lecz jak pisałeś " nie zawsze ogarniam jak jest dużo ludu fakt ale wy byliście już adminami ja jestem świeżak tak ? " 18 latek powinien sobie radzić z całym serwerem, jak nie dajesz rady piszesz do kogoś na gg i powinien Ci pomóc ponieważ jesteś na okresie próbnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i robię tak, szukam pomocy jeśli czegoś nie jestem w stanie zrobić ale.. zanim to zrobie już ktoś inny robi to co miałem zrobić ja a potem pretensje że nic nie robię... Próbuję pokazać się z jak najlepszej strony ale jak widzę nie wszyscy to zauważają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także uważam, ze sobie radzi, nie wiem, dlaczego inni admini go nie widzą, ale ja często mam przyjemnośc z nim grać/być na serwerze i daje rade. Miałby większe pole do popisu, gdyby inni admini dali szansę kogoś zbanować lub upomnieć, a jak jest ich 4/5 to ciężko zdążyć. Jestem za kolejnym tygodniem próby dla Smoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Konus spoko z niego bot ale mało go widuje na serwie nom i najgorsze chyba nie widziałem ani razu żeby kogoś zbanował ... Nie wiem co mam powiedzieć o nim :/ 

 

Pozdrawiam Cwaniaczek...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametracker.com/player/konus123/193.33.177.87:27051/

Nie powiedziałbym, że jest rzadko na serwerze ;)

 

konus.png

 

Wszystkie bany, które wlepił w ciągu tego tygodnia. Jak widać nie jest to zły admin, poza tym bardzo łatwo jest się z nim dogadać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dokładnie tak jak Vernon.....

Oni razu dosłownie ani razu nie widziałem go na serwie..... Nie dość, że ma próbnego admina, to jeszcze mówiąc brzydko olewa swoją posadę...

To tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie olewa headshot usilujesz zasugerować że niby to samo co na mnie ?? Prawie codziennie gram z nim w godzinach wieczorowych i radzi sobie radzi.. Panowie jak zawsze szargają opinię ale już można się przyzwyczaić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności