Skocz do zawartości

Plugin na Afk po raz 2


I3lu

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje. Proszę o nie zamykanie tego tematu, ponieważ mam jeszcze jedno pytanie a nie będę nowego tematu otwierał.

 

Co z pluginem na widoczność nicków??

 

został wgrany ale nie działa jak trzeba nadal jako zm widzę tylko nicki zm i na odwrót. więc pytanie brzmi, po co tamten plugin potrzebny?? on pokazuje tylko ap armor hp i nick. o Ile pamiętam miało być tak że jako zm widzę nicki humanów i zm i to samo na odwrót.

 

Aktualny plugin jest nie potrzebny, nam potrzebny jest taki jak opisałem wyżej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Teraz to mi musisz podać link do tego tematu, w którym o tym pisałeś. Ja nie mam dobrej pamięci, a pisanie o takich rzeczach dopiero po 2/3 miechach jest co najmniej dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety... Szukałem ale nie mogę znaleść... Jak dobrze pamiętam to rozmawiałem o tym z rybakiem na Ts i on powiedział że pogada z tobą i ty dodasz ten plugin, i tak się stało dodałeś plugin ale nie do końca taki jaki miał być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przydałby się plugin że human tak samo widzi nick zombi a zombi tak samo widzi nick humana ponieważ jak czasem jesteśmy humanami i widzimy że ktoś próbuje zeskanować to nic nie możemy zrobić bo nie widzimy jaki on ma nick ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tylko że rybak nic mi nie wysyłał, wgrałem to co miałem pod ręką.

 

Sprawdzę to.

 

Zobaczcie na next mapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem robić nowego tematu więc piszę tutaj :P ponieważ mam pytanie , jak grałem na innym serwie to zauważyłem że jest tam mod,łatka,plugin za pomocą którego dało się zobaczyć ile dany zombiak miał punktów życia , stąd moje pytanie czy można by było też coś takiego wgrać u nas na serwie? :D ponieważ strasznie by to pomogło w wykonaniu misji "zaginiona ciężarówka" w której trzeba zabić z dystansu 20 zombiaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem robić nowego tematu więc piszę tutaj :P ponieważ mam pytanie , jak grałem na innym serwie to zauważyłem że jest tam mod,łatka,plugin za pomocą którego dało się zobaczyć ile dany zombiak miał punktów życia , stąd moje pytanie czy można by było też coś takiego wgrać u nas na serwie? :D ponieważ strasznie by to pomogło w wykonaniu misji "zaginiona ciężarówka" w której trzeba zabić z dystansu 20 zombiaków :)

było już to omawiane :) i odpada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no to trochę lipa , a mógłbym się dowiedzieć dlaczego ten pomysł został odrzucony ? :c czy nie ma takiej możliwości?

 

w sumie to ten plugin który został teraz dodany to pokazuje hp zm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności