Skocz do zawartości

[UPDATE] 03.07.2014r.


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w dzisiejszym dniu pojawiło się pare ciekawych i mniej ciekawych rzeczy na serwerze.

 

 

 

1. Rynek - Po wpisaniu komendy /rynek każdy gracz może wystawić aktualnie posiadany przez siebie perk za monety (dowolna cene ustala sprzedawaca) każdy gracz który jest aktualnie na serwerze taki perk może zakupić jeśli posiada wymagana liczbe monet.

 

2. Nowa frakcja klas "NEW" zostały dodane 2 nowe klasy (darmowe) ale głównie chodzi o nową frakcje w której co tydzień/2 mogą się pojawiać nowe klasy jeśli gracze tego sobie za życzą.

 

3. Killstreak - czyli seria zabijania polega to szybko tłumacząc na tym iż im szybciej i wiecej graczy zabijamy tym więcej dostajemy doświadczenia które zostaje skumulowane. Jest 6 poziomów killstreak'u

 

 

1. 100 expa ( wymaga zabiciu 1 osoby i drugiej w przeciągu 15 sekund )

2. 1+100 ( wymaga zabicia 3 osoby w przeciągu nie dłuższym niż 10 sekund )

3. 1,2 + 100 ( -//-           -//-             -//-   8 sekund )

4. 1,2,3 + 100 ( 6 sekund )

5. 1,2,3,4 + 100 ( 5 sekund )

6. 1,2,3,4,5 + 100 ( 4 sekund )

 

(Expa dostaje się zaraz po wykonaniu killstreak'a lub po jego przerwaniu - nie damy rady przejść ( nie zdarzymy do następnego poziomu )

 

 

4. Kilka poprawek, nie będę wszystkiego wymieniał. Usunąłem także perk naboje odrzutu.

 

 

 

 

Życze miłej gry, Pozdrawiam:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killstreak :D Czegoś takiego mi brakowało. A co do rynku to zobaczymy kto potrafi być rozrzutny :D. Update jak dla mnie na wielki plus ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne pomysły. Ten Rynek to coś nowego ale czuję, że dzięki temu na serwer przybędzie wiele nowych osób.

 

Rybakowi za ten pomysł należą się BRAWA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze co do rynku to można nabywać na nim przedmioty, których "nie da się wymienić" jak harrego, itp. choć nie wiem czy wziąłeś to pod uwagę :D, ale osobiście mi pasuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodziło ;] wcześniej nie było możliwości zdobycia w inny sposób niż wydropienie harrego teraz można go kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem rynek to bardzo trafny pomysł. Grałem nie wielu serwerowniach, lecz nawet podobnych pomysłów nie mieli administratorzy.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

MeX_PL "Rybakowi za ten pomysł należą się BRAWA :)

Popieram *_*.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności