Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zbanowano:</span> [BAN]Grincz [t] odpał.


Tymbarkowy

Rekomendowane odpowiedzi

 
Tylko i tak jakis dziwny tam radar jest chyba ze wgrany inny. I co mi sie nie podoba tam mapa i sciany jakies krzywe sa pod katem. 
 
 
Twój nick: Tymbarkowy
Nick podejrzanego: Grincz [t]
IP/SID: STEAM_0:0:1818631106
Twoje demohttp://speedy.sh/yBxCZ/Rozpiska-i-demko-Grinczu.rar
Rodzaj czita: AIM, wallhack
Czasy podejrzanych akcji:
 
ROZPISKA.
 
13:18 - celownik trzyma srodka modelu, trzesie celownikiem i ekranem
 
15:22 - ponownie celownik odrazu leci na środek modelu, trzesie celownikiem jak i ekranem
 
15:27 - widzi model TT za sciana i schodzi pod skrzynie, model TT schodzi na lewa stone a Grinczu namierza juz celownikiem przez skrzynie
 
15:46 - ponownie celownik trzesie sie na modelu i podkreca przy strzałach. 
 
17:29 - x1/4 celownik na ciele wariuje
 
17:34 - x1/4 ponownie celownik kreci sie na modelu
 
19:18 - x1/4 ponownie celownik wriuje na srodku ciala
 
19:33 - x1/4 celownik od ciala proboje sie oderwac. caly czas trzyma modelu. 
 
21:24 - x1/2 ponownie celownik na srodku modelu i kreci celownikiem do tego trzesie
 
21:35 - x1/2 ponownie celownik zakreca na srodku modelu i wariuje.
 
23:22 - dobre info.
 
24:33 - banik od O.Z.D.I
 
 
 
 
-----------------------------------------------------------------------
 
 
mala teraz bedziesz mi cisnal z tego powodu ze przejrzalem tyle demek aby Cie udupic ? :D CHlopie ja mam swoje zycie... To jest dla mnie przyjemnosc... Nie musze pracowac jak ty mam glowe na karku tak wiec mam ludzi od tego i pracuja na mnie. 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymbarkowy nie ma swojego życia, tylko się wpieprza między UB Team, a graczy zbanowanych. Ty tutaj nie pełnisz żadnej funkcji i pełnić nie będziesz. Siwy od razu Cię skreślił i prawidłowo. Powód: "Nie pasujesz tutaj". Co Ty tym swoim podejściem próbujesz pokazać, to ja nie wiem. Chyba to, że dobry cziter wie wszystko. :D. Tak propo, to jak ktoś ma celownik na skrzynce i załóżmy, że przypadkowo przelatuje model, to się ma WallHack'a? Ty masz łeb spalony człowieku bez życia. :D

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Mnie tam średnio obchodzi co ma do powiedzenia na mój temat UB Team. Czekam na decyzję Karola. Jeżeli będę mógł grać ( tak jak teraz ), to poproszę o robienie mi SS każdego dnia, bo ja jestem czysty i będę się o to kłócił. 

 

+ Mam nadzieję że moja napisana skarga ( PW do Karola ) na Jimmy'ego, Papka i odniesie jakiś sukces, ponieważ ja na serwerze "nie mogę sobie pograć", gdyż gracze jeżdżą sobie po mnie jak po gównie, piszę na u@, a oni za przeproszeniem chuja sobie z tego robią, piszą mi na HUD'zie, że prawidłowo że po mnie jadą i jeszcze mi bany dają za "syfienie" czatu u@. Konsekwencje wobec nich powinny być wyniesione.

Edytowane przez BCN #Malaa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poczekaj na sprawdzenie demka przez UbTeam.

Kolejny idiotyczny post nie na temat skończy się dwoma warnami, bo robicie sobie offtopic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie oglądnąłem 2 razy demko od Tymbarkowego i lepiej juz tego nie mogę opisać jak on to uczynił. Wszystkie akcje które wymienił są spalone widnieje tutaj ewidentne wh plus do tego aim także nie ma sensu dalej tego komentować. Ode mnie leci perm.

 

 

Ps: Tymbarkowy chyba ty masz komputer krzywy a nie zwalaj na ściany. Nie wiem w jakiej ty pozycji grasz na kompie :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności