Skocz do zawartości

GoPe


GoPe

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Marek
Wiek: 16
Staż na forum: ponad 125 godzin ;)
Doświadczenie w moderowaniu: 2 własne fora, wiele razy modarator ;) Ogarnięty PA
Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?: Bardo dużo ;) i tak spędzam na forum bez modaratora dużo czasu ;) dając Ub czy wypowiadając się w podaniach jak i pisząc na sb ;)
Dlaczego właśnie Ty: Jestem ogarnięty ;) Miły ;d W ważnych sprawach bezstronny. Na forum się znam ponieważ miałem własne regulaminy przestrzegam, pomagam oraz udzielam się ;) Znam się dobrze na stylach oraz na samych modyfikacjach do phpBB ;) Może umiejętność wgrywania na FTP oraz wgrywania Modyfikacji nie przy się do Moderatora, lecz warto wspomnieć ;)



Wymagania !

1. Brak Warnych (Obowiązkowo)- Spełnione
2. Musisz mieć +15Lat (Obowiązkowo) Spełnione
3. Minimalna Ilość postów: 50.(Obowiązkowo) Spełnione
4. Minimalna Ilość czasu spędzonego na forum: 30h. (Obowiązkowo) Spełnione
5. Ilość czasu jaką możesz poświęcić na forum: 2-4h dziennie. (Obowiązkowo) Spełnione
6. Podstawowa znajomość zasad języka polskiego,i trzymanie się ich. (Obowiązkowo) Spełnione
7. Staż na forum: powyżej 1-2 tygodni. (Obowiązkowo) Spełnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na tak. Chłopak jest miły, kulturalny, łatwo sobie radzi z każdym problem, a przede wszystkim można z nim fajnie porozmawiać. Podanie ładnie napisane, wymagania są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofuję się z moderatora. Zapewne mam największe doświadczenie w obecnych kandydatów a mam najmniej głosów. Info do tych co głosowani.Moderatora wybiera się po doświadczeniu a nie po tym ze go lubicie lub ma takie same imię jak wy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności