Skocz do zawartości

[BAN]Proszę o UB poraz 2(Skoku)


Skoku-moku

Rekomendowane odpowiedzi

==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany!
==== Zbanowany nick : Skoku
==== Zbanowane IP :
==== Admin : Lato ~wOw~ [t]
==== Powod Bana : Czitowanie
==== Wygasa : Nigdy ( od 07/08/2014 - 22 : 18 :

 

W poprzedniej prośbie o UB dostałem linki z demkami. Gram w cs'a 5 lat, więc nie jestem cheaterem lecz dobrym graczem. Niektóre akcje mogą wydawać się podejrzane, wielu osobom tak się zdarza, lecz nie dostają bana, ponieważ to nie cheaterzy, mieli farta i to wszystko. Ja miałem tak samo a koleś od razu nagrał demko. Nie raz mi się zdarzały podobne akcje jak grali admini i nic nie mówili, a poza tym jakiś koleś się na mnie uziął bo go zabijałem i tyle. A ta checa z F12 to przypadek, często mi się to zdarza, poniewż mam ten klawisz o 0.5 mm od przycisku backspace, więc gdy coś pisze i popełnie błąd nieumyślnie go nacisne. Widziałem też, że 07 napisał "gdy wszedłem na cs'a też nacisnął F12 i wyszedł" czy coś takiego. To był czysty przypadek, że nacisnąłem F12 jak 07 wszedł, a ja nie wyszedłem tylko dostałem bana na 2h za ten je**** przycisk. Proszę o UB, to był przypadek o niewłaściwym czasie i porze. Dziękuje(sry za błędy jeśli są).
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej sprawy nic nie mam. Gemciu sprawdził demko i stwierdził, że grałeś na wallhacku. Ja nie jestem z UB TEAM. Nie mogli Cię zbanowac więc i tak prędzej czy później by Cię zbanowali. Ja gemcia wyręczyłem, wykrył wh = ban, ja demka nie oglądałem. Po za tym czego ciągle F12 naciskałeś jak jakiś admin wbił lub jak ja wbiłem napisałem, cześc skoku, a Ty "o jesteś" i co? "Skoku nacisnął F12"

Reszte pozostawiam UB TEAMOWCOM.

Proszę o ponowne przebadanie demek z tego tematu i o ponowne rozpatrzenie ub przez conajmniej 2 ub teamowców, co sądzą na temat skoka gry.

http://forum.cs-classic.pl/topic/20386-skoku-na-wh-diablo/#entry119037
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh Lato, gdyby ktoś nagrał na Smaka Jointa demko to Gemciu też by stwierdził wh, miał podobne akcje ale to nie cheater, a Gemciowi wywadało się to podejrzane i nie stwierdził wszystkich wariantów np.: czy go słyszałem itp... A ja napisałem "o jesteś" bo chciałem z tobą porozmawiać na temat wurzycenia mnie z gildii, a ja się nie patrze na klawiaturę i przez przypadek nacisnąłem F12 bo jak napisałem powyrzej, mam tego guzika blisko backspace. Więc co? Macie od razu dawać wszystkim bana jeśli bym nakręcił jakiegoś zioma, który by miał jakąś dziwną akcję? Nie! Więc te oskarżenia wywnioskowane z tego demka nie są do końca jasne, a poza tym ja mam cs'a, na którym nie działają żadne cheaty takiego znalazłem, żeby mnie nie korciło. Proszę o UB poraz 3. Niech przeczyta te moje wypowidzi więcej moderatorów lub ktoś z UB-teamu. Może ktoś zobaczy we mnie dobrago gracza, anie cheatera, a poza tym obejrzyj se jakieś mistrzostwa w cs'a tam to są koksy, gdyby to adm zobaczył to perm po 5 sec.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są chłopaki z UbT, co mają te mapki modele iwgl.. Nigdy nie siedziałem na owych serwach, więc nie będę wchodził. Z resztą, nie tylko ja jestem z supportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są chłopaki z UbT, co mają te mapki modele iwgl.. Nigdy nie siedziałem na owych serwach, więc nie będę wchodził. Z resztą, nie tylko ja jestem z supportu.

Każdy tak może powiedziec, że nie będzie wchodził na serwer pobierac modeli, a kolega czeka na UB byc może ma nie słusznego bana, ja z UB teamu nie jestem. Taki wasz obowiązek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cs'a przeznaczonego do CoD'a, i do ODD2, nie będę sobie go zaśmiecał nie potrzebnymi modelami czy też mapami. Gemciu zostanie poinformowany o tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem info.

Gracz moim zdaniem grał na Wallhacku, Lato kazał mi go sprawdzić, sprawdziłem ale bana nie mogłem dać bo się nie dało przez bans'a. Ja demko oglądałem 3 razy dokładnie i gracz ma Wh. Jeżeli komuś się będzię jeszcze chciało to niech je sprawdzi, ja sądzę że ban jest słuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich tematach widzę coś. Gemciu nie uwzględnił każdej możliwości, z demek dużo nie wywnioskijesz, ponieważ gracz mógł mieć info od innego gracza a za to bana raczej nie ma, bo przecież jest ts, na którym gracz taki ja, mógł dostać jakieś pochpne informacje np.: "jest za skrzynią uwarzaj!" a za to raczej nie ma bana, gdyby mi ktoś zrobił ss'y i by coś na nich było to by był koniec, widać ludzi czy co kolwiek i ban perm. Nie da się od tego wywinąć. Więc proszę kogoś z UBteamu, naprzykład Gemcia niech zrozumie i przemyśli sprawę jeszcze raz, lub jakiegoś doświadczonego gracza wiek ok. 20 lat, który gra długo w cs'a niech przemyśli każydy wariant typu: info, czy go słyszałem itp. Jeśli ktoś zauwarzy, że to nie cheaty tylko jakaś mała podpowiedź+umiejętnoś gry poproszę o UB. Nie chce już słyszeć ale on go zabił, ale on to tamto. Tylko doświadczeni gracze zobaczą, że nic nie mam, a mniej to cheat(nie chce nikogo obraźić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że się wypowiem, bo to ja robiłem te demka.. Chłopie o jakim ty doświadczeniu i profesjonalizmie mówisz? Grasz na diablo, platforma non steam - czyli nie grasz zawodowo z jakimś klanem, mało tego! Opowiadasz bajeczki o jakimś klawiszu ,,F12" obok backspace, z tymże jakoś gdy nie było administracji na serwerze to NIGDY nie zdarzyło się, że gdy byłeś "powiedzmy" w czołówce w tabeli dostałeś kicka czy tam bana za ten sławny przycisk - ,,F12"!

 

Teraz jak ktoś się w końcu zdenerwował i uwiecznił twoje szaleństwa to tłumaczysz się jak dziecko. Nie ma szans, że to był ts czy skype, bo nie raz cie oglądałem i te informacje były zbyt perfekcyjne, musiałby twój informator znać przyszłość, może to będzie trochę wredne, ale każdy na serwie był przeciwko tobie, więc nie było opcji aby ktoś gadał jednocześnie na ts czy skype i ci podpowiadał. Nawet jeśli to z rana gdy było 6 osób czy 5 grałeś tak samo, więc ten mit myślę, że udało mi się rozwiać.

 

Podsumowując: albo jesteś postacią, którą grał Nicolas Cage w filmie NEXT i widzisz 2,5 minuty w przyszłość albo latałeś na wh.

 

Szkoda, że nie umiem wyciągnąć HLTV z diablo, bo zrobiłbym ci z twoich palonych akcji piękny film dla reszty graczy aby rozwiać wszelkie płacze i wątpliwości.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie obrarza. Nie mam steama bo to dla mnie marnowanie pieniędzy. A ty nie gadaj, że jestem słabym graczem bo nie jestem, 1na1 i death w 5 sec. Info miałem co poradzić, mówił mi pewien pan, nie powiem kto bo to będzie nie ładnie, jeśli żył nie żył biegał za nim dostawałem te je**** info, co zrobić nic nie zrobić, zobacz se jak gra Smak Jointa oglądaj go przez 2 mapy czy DKgra albo kogo i stwierdzisz to samo, ale oni pewnie info nie mieli a nic nie mają, więc mi tu nie pierdol, że coś ja coś mam bo nie mam. Pewnie sam grasz na wh i se porównujesz i tak to dziwnie wyglądało i wrzuciłeś to demko na te forum. Ty mnie nie lubisz ja cie też, ale to nic osobistego i nie musisz mnie od razu oczerniać przed ludzmi bo to tak a to tak. Te twoje życie osobiste to mnie nie zbyt interesuje, ale ja cie nie obrarzam, po porostu cie nie znam. Gdyby te demko nagrał DKgra albo jakiś dobry gracz to ani mru mru, czysty i koniec. Dziękuje.(poproszę o opinię innych graczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą twoje postępowanie jest śmieszne.. 

 

Na początku tematu tłumaczyłeś się jakimś fartem.. :)

 

"W poprzedniej prośbie o UB dostałem linki z demkami. Gram w cs'a 5 lat, więc nie jestem cheaterem lecz dobrym graczem. Niektóre akcje mogą wydawać się podejrzane, wielu osobom tak się zdarza, lecz nie dostają bana, ponieważ to nie cheaterzy, mieli farta i to wszystko. Ja miałem tak samo a koleś od razu nagrał demko. Nie raz mi się zdarzały podobne akcje jak grali admini i nic nie mówili, a poza tym jakiś koleś się na mnie uziął bo go zabijałem i tyle."

 

Może admini nic nie mówili ponieważ grasz tylko jak ich nie ma? ;) Ten ban na 2h za "sławny przycisk" też pewnie można sprawdzić. 

 

Potem wymyśliłeś sobie piękną bajkę z tym, że ktoś cię doinformowywał przez komunikatory.. 

 

"Po tych wszystkich tematach widzę coś. Gemciu nie uwzględnił każdej możliwości, z demek dużo nie wywnioskijesz, ponieważ gracz mógł mieć info od innego gracza a za to bana raczej nie ma, bo przecież jest ts, na którym gracz taki ja, mógł dostać jakieś pochpne informacje np.: "jest za skrzynią uwarzaj!" a za to raczej nie ma bana, gdyby mi ktoś zrobił ss'y i by coś na nich było to by był koniec, widać ludzi czy co kolwiek i ban perm. Nie da się od tego wywinąć. Więc proszę kogoś z UBteamu, naprzykład Gemcia niech zrozumie i przemyśli sprawę jeszcze raz, lub jakiegoś doświadczonego gracza wiek ok. 20 lat, który gra długo w cs'a niech przemyśli każydy wariant typu: info, czy go słyszałem itp. Jeśli ktoś zauwarzy, że to nie cheaty tylko jakaś mała podpowiedź+umiejętnoś gry poproszę o UB. Nie chce już słyszeć ale on go zabił, ale on to tamto. Tylko doświadczeni gracze zobaczą, że nic nie mam, a mniej to cheat(nie chce nikogo obraźić)."

 

Gadasz każdemu o swoim świetnym doświadczeniu w grze, ale co taki chłopiec może umieć skoro szukałeś graczy tylko po ścianach, a jak szedłem za tobą to nie wiedziałeś, że trzeba się odwrócić, (nie miałem cichobiegów), więc znowu nasuwa mi się ta sama teza:  albo masz przebłyski słuchawkowe albo znasz przyszłość.

 

Tak jak Gemciu powiedział: grasz na wh, ale będziesz się bronił, że nie! Bo ja i inne osoby też oczywiście są ślepe, głuche i nie wiedzą co to profesjonalna gra w cs'a. :shut-mouth: Do tego nie wiem czy zauważyłeś do tej pory, ale każde demko, które wrzuciłem zostało zbanowane za dopalacze. Nie wierze abym i tym razem się pomylił. Jeżeli jednak tak jest, to pewnie grałeś z chłopakami z "Crysis Elite Warriors" albo"Frag Executors" (tej nazwy akurat nie jestem pewny).

 

A co do DK i Smaka to gram z nimi sporo, widzę jak grają, nie mają żadnych palonych akcji, a mam trochę doświadczenia w ocenianiu graczy. Jeżeli ty uważasz, że grają momentami jak odpaleni jednoznacznie potwierdza , że nie umiesz wytłumaczyć ich normalnej gry, szło im lepiej od ciebie, więc musiałeś sobie jakoś dopomóc aby być tym ,,najlepszym". Oni akurat nie widzą postaci z widocznością 9 na drugim końcu mapy jak to robiłeś ty. Sposób w jaki się  wypowiadasz świadczy o twoim wieku - dałbym ci max 15 lat , a że w profilu masz wpisane 14, więc raczej jest to prawda. Osoby w takim wieku mają skłonność do gry na wszelkiego rodzaju śmiesznych wspomagaczach z nadzieją, że nikt ich nie nakryje.
 
Twoja ortografia pozostawia wiele do życzenia + oczekuję odrobinę szacunku.

 

Jak dla mnie wpadłeś tu jak burza z myślą, że będziesz najlepszy, bo wystarczy lizać dupę administracji i każdy przymknie oko na ciebie, bo: ,,przecież on nic nie ma, jest spoko". Niestety zawsze trafi się taki kutas jak ja, który nie lubi jak inni go oszukują, tym bardziej jeżeli oszukują do tego stopnia, że robią się od niego przez to lepsi.

 

 

Nie masz nawet najmniejszych dowodów chłopie, że grałeś czysto. Nic, a nic, a wymagasz od ludzi cudów. Wrzuć demka z akcji, na których otwierałeś tabele drużyn, to już skłoni tych wyżej do refleksji. Jednak pech chciał, że ty zapewne nie robiłeś takich demek bo jaki człowiek nagrywa swoje życiówki? No patrz... ja też nie! Tyle że to chyba byłby jedyny dowód tego, że grasz czysto... :)

 

Wycofam wszystkie moje oskarżenia jak podasz nick gracza, który ZAWSZE grał i cię informował jak miałeś palone akcje przy mnie. Może być też przy graczu DKgra, bo on też chętnie się wypowie jak go poproszę, tym bardziej, że jest osobą z twojego byłego klanu..

 

Jeżeli jesteś takim profesjonalistą to wytłumacz te 2 demka: kiedy dostałeś info, od kogo akurat na serwie i co słyszałeś w jakim momencie. Taki profesjonalny gracz na pewno wie jak to zrobić.  :rainbow:

 

pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzisz się w błąd. nie uważam, że jestem najlepszym graczem, tylko dobrym. Moim informatorem był shockway. Grałem z nim niemal cały czas. Jak go nie było i jakieś takie akcje wychodziły to był fart. Poza tym ja nie twierdze, że DK i Smak są cheaterami bo nie są. Ja poruwnuje ich do siebie ale nie dosłownie, jak te akcje dziwne wychodziły to tylko z doświadczenia, kóre posiada DK i Smak.Gram na tym serwerze od niewielu dni ale bardzo często. Mam 51lvl khazarem, chyba 48 sługą, demonologiem 29 magiem 27, tak to wymaga sporo czasu. W tym czsie mojej gry na serwerze niemal, że cały czas grał Gepard, Lato i np.: 07. Nikt nie pisnął ani słówka, a tyle było czasu, w którym admini patrzyli się na mnie. Nic do mnie nie mówili, że ja jakiś cheater. Miałem jakiś lepszy dzień i tyle. Jestem dojrzałą osobą, i wiem czym grozi cheatowanie. Nie chce nawet myśleć, że takie gówno znajduje się na moim pc i mi go zaśmieca i mi nie wmawiaj, że ja jakieś niedorozwinięte dziecko jestem, które bez cheatów nie potrafi żyć. Lato przecierz by nie dodał mnie do gildii gdybym był cheaterem, widział po prostu we mnie dobrego gracza. Nie dręcz mnie już chłopie, że mam jakieś cheaty bo chciał bym se pograć na serwie, tyle się to ciągnie. Jak taki kox jesteś to miej adma srób ss'y, i wtedy se możesz se myśleć czy coś na nich jest. Na forum raz dwa, patrzysz sie na wrzucone ss'y i co widzisz??? NIC NIE WIDZISZ BO NIC NIE MAM! Koniec tematu, proszę o UB i skandal. (KONIEC).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Przeczytałem sobie ten temat i tak grałem wtedy ze Skokiem. Bardzo często razem graliśmy oraz rozmawialiśmy na ts'ie, co prawda nie serwerowym. Razem pomagaliśmy sobie, jest to jakieś tam lekkie oszustwo, ale jeżeli nie ma za to bana to czemu by nie..? ;P Ban moim zdaniem niesłuszny i Skoku powinien dostać UB. W końcu nie miał cheatów, lecz tzn info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności