Skocz do zawartości

MeX_Pl


MeX_Pl

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysł masz ciekawy ale słabo to wygląda ale idziesz w dobrym kierunku poczytaj tutki i nie tylko powiem ci co masz takiego źle rendery widać biały kolor widać że ktoś trochę słabo wyciął w pierwszym tło rozmazane powiększałeś i to na pewno :P w drugiej wszystko fajnie prócz tego rendera ale się uczysz nie odrazu Rzym zbudowano ja ci mogę powiedzieć jeśli robisz w gimpie jak ja to robię w 3 pracy jeden z moich ulubionych postaci z gier na PS3 czyli God Of War Kratos tu chyba najgorsza praca według mnie bo tło leciutko powiększone bo trochę zamazana nawet napisz trochę zamazany ale dobrze ci idzie ja ci trochę mogę pomóc mozesz liczyć na moją pomoc :) dla mnie 2 praca fajna jakby render był wtopiony było by zajebiste a tak fajne :P Pomysł masz i zapał do pracy poczytaj tutki nie tylko śmiało pisz do mnie chętnie pomogę :) i oczywiśnie leci plusik :P

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie? Prace słabe. Rendery brzydko wyciętę i w ogóle nie pomajstrowałeś aby je wtopić w tło. Poczytaj tutki, porób coś z "Opcje Mieszania" poszukaj lepszych renderów, znajdź lepsze tła, popracuj nad czcionką, ale jak na początek to prace są normalnie, ja też tak zaczynałem więc się nie zniechęcaj :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z panem wyżej ;3

Prace są nieestetycznie wykonane, tło nie pasuje do rendera i jeszcze napis odstrasza. Naucz dopasowywać napis do wszystkiego i nie rób prac na odp*erdol.

Czytaj dużo poradników, na pewno Ci to pomoże. Ode mnie tyle. Powiedz mi jeszcze w jakim programie robisz ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z panem wyżej ;3

Prace są nieestetycznie wykonane, tło nie pasuje do rendera i jeszcze napis odstrasza. Naucz dopasowywać napis do wszystkiego i nie rób prac na odp*erdol.

Czytaj dużo poradników, na pewno Ci to pomoże. Ode mnie tyle. Powiedz mi jeszcze w jakim programie robisz ?

Nie robiłem tego na " odp*erdol " tylko, że nie umiem jeszcze robić to moje pierwsze prace ale doceniam wasze wypowiedzi :)

 

Robiłem to w programie Gimp 2.6.11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mex_PL polecam zakupić bądź sciągnąć photoshopa bo jest moim zdaniem łatwiejszy od gimpa a da się wyczarować rzeczy zajebiste ;p 

Ja robię w Ps CS5 i to co ja zrobiłem to jest amatorskie a zastanów się jak wyglądają pracę pro ;)

Reszta to twój wybór ja ci tylko doradzam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe prace myślę, że są już troche lepsze :)

 

gehuvy4nlp50.jpeg

 

py7ozcakkltf.jpeg

 

Jak sprawdzacie na stronach czy ktoś zrobił sam czy kogoś pracę bierze to jak znajdziecie coś takiego jak ta druga sygna to proszę się przyjrzeć bo na pewno się różnią bo ja sam robię, a zdaje mi się jak bym coś podobnego już gdzieś widział :)

 

Sygnaturki jeszcze nie są super ale myślę, że już postęp zrobiłem :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz lepiej nie ma tych białych koło rendera ale naucz się wtapiać i dobierać render do tła bo w 1 jedynie co pasuje to napisz w drugiej tez napisz ale juz lepiej tak dalej :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne prace ;)

Proszę napisać czy już trochę lepiej wtapiam render w tło.

 

Nwm skąd miałem na kompie ściągnięty puchar ale postanowiłem wkleić go to pierwszej sygnaturki żeby było ciekawiej xD

 

xqspxju5uyvi.jpeg

 

t3qdicpv6vju.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza masakra rób sam tła albo wybieraj w odpowiednich rozmiarach bo widać że są powiększone a to bardzo brzydko wygląda i nawet jak wtopisz render to brzydka wygląda ale puchar fajnie ci wyszło + leci za Wes Browna i Rio Ferdinanda :) a co do drugiej to już lepiej fajnie to wygląda chyba najlepszą która zrobiłeś :) ale już zdecydowanie lepiej ci idzie :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne amatorskie prace:

 

g34dflcs2m53.jpeg

Bardzo mi się spodobały te puchary w tle i dlatego zacząłem się z nimi bawić :)

Drugi raz sam robiłem sam tło/fractal więc nie jest za ciekawy ale myślę, że pasuje.

 

fe8p2dp54wo6.jpeg

Sam przyznam praca ta może nie jest za dobra ale coś mi się w niej spodobało ale każdy ma inny gust ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta praca by była całkiem ciekawa, gdyby nie to, że jest tu tylko niebieski kolor :) Jak wklejasz jakieś tekstury to render powinien być na samej górze, bo teraz jego twarz wygląda tragicznie :P A i pobaw się napisami, powiel warstwę z napisem i tą powieloną rozmyj gaussem o wartości 5px, pobaw się trochę trybami i wtedy wyjdzie Ci pasujący napis :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystko zajebiście wygląda prócz napisu który był tylko dodany :) ale nie patrząc na ten napisz to praca chyba najlepsza którą zrobiłeś tak dalej trzymaj :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystko zajebiście wygląda prócz napisu który był tylko dodany :) ale nie patrząc na ten napisz to praca chyba najlepsza którą zrobiłeś tak dalej trzymaj :)

Może cię źle zrozumiałem ale tylko napisu to ja nie wklejałem to jest moja praca :)

Tak po za tym napisem fajnie, że ci się podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mex chodziło mi że napisz jest po prostu dodany wiem ze ty robiłeś ale chodzi że napisz nie był praktycznie przerabiany samo czcionka i tyle o to mi chodziło z tym napisem tylko zaczniesz tam z napisami pobawić się i jest wszystko zajebiście :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności