Skocz do zawartości

MeX_Pl


MeX_Pl

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza fajna tylko napisu nie widać a druga nie lubię Hobbita i tu też napisz nie widoczny ale wszystko jest dobrze tylko napisz a wtedy wszystko wszystko będzie dobrze :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będą nowe prace ale miło by było jak by ktoś jeszcze napisał coś albo dał "Lubię to" bo trochę przykre jak tylko 1 osoba ocenia moje prace :/ 

 

A i JamesRodriguez dziękuję, że zawsze się wypowiadasz pod moimi pracami :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 po tym jak robisz to słaba przykro ale 2 fajna mogłeś nie dodawać rendera a napisz tylko czy tło z neta czy sam robiłeś jeśli sam fajna robota bez rendera i sam napisz jakiś fajny i praca była by najlepsza a co do twojej sygaturki z Neymarem to mogłeś wtopić górę Neymara a napisz nie wyszedł bo prawie go nie widać no może jak tak chciałeś :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie słabe te napisy wyglądają jak byś je po prostu dodał na jakiś obraz :). ogólnie 5/10

Dobre i te 5/10 :) jestem początkujący więc nie ma co się ode mnie dużo spodziewać. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuje on w gimpie myślę że to najlepszy program robiłem na CS6 ale nic mi nie szło wole gimpa :) a co do prac fajne fajne poćwicz napisy a wszystko będzie good :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się mex ale to gunwo jest

Tło do dupy, nie wspomnie o reszcie, render w ogóle nie wtopiony, mono-kolor razi w oczy, brak wyostrzenia

Napis kosz, Słabizna jak leci, sory. 

Musisz pracować bo narazie nic stąd nie jest przyzwoitego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naxiu jak masz pisać takie posty to nie pisz wgl. Chłopak potrzebuje motywacji do pracy a nie pisania że jego praca jest do dupy :x Moim zdaniem robi dobre prace. Ty nigdy nie zaczynałeś w grafice ? Jak się nie podoba to napisz co jest źle i tyle a nie piszesz to do dupy a te prace to słabizna :x 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabo widać render coraz gorsze robisz jak dla mnie. Fajna była ta gdzie napisałem że wszystko ok prócz napisu to chyba był Eto'o czy ktoś tam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nakładasz warstwy to tak aby nie nachodziły na reder, jeżeli nachodzą to je powycieraj.

Sygnatury szajsowe i nie rób napisów bo słabo ci wychodzą.

Czytaj tutki na necie masz ich mase najwięcej jest na deviantart polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności