Skocz do zawartości

Pomarancza Moderatorem


Pomarancza

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adrian.

Wiek: Mam 16 lat.

Staż na forum: Łączny czas wizyt Godzin:Godzin: 88,8 , Dołączył: 2012-11-15, 13:47.

Doświadczenie w moderowaniu: Miałem Moderatora na sieci z której Paweł mnie ściągną na Cs-Classic i nie było tam ze mną problemów :) Oraz miałem wlasną sieć na której jest DiabloMOD lecz sprzedałem ją :)

Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?: 2/5 godzin a w weekendy to 10/15 godzin.

Dlaczego właśnie Ty:Bo jestem miłym konsekwętnym chłopakiem ,który chciałby pomóc przy Forum. Chętnie wyjaśniam pewne sprawy ,których nie wiedza inni gracze. Posiadając moderatora przy każdym zadanym pytaniu Postaram się Pomóc a nie zamykać żeby uciec od trudnej odpowiedzi.Chętnie pomoge rownież administracji która potrzebuje pomocy przy wgraniu pluginów:) Lecz ja głownie znam się na DiabloModach oraz Surfach. Oferuję jeszcze pomocną dłoń wrazie problemów na PW oraz na GG/Skype/STEAM

 

 

 

1. Brak Warnych (Obowiązkowo) - Jest :)

2. Musisz mieć +15Lat (Obowiązkowo) - Jest :)

3. Minimalna Ilość postów: 50.(Obowiązkowo) - Oczywiście

4. Minimalna Ilość czasu spędzonego na forum: 30h. (Obowiązkowo) - Jest

5. Ilość czasu jaką możesz poświęcić na forum: 2-4h dziennie. (Obowiązkowo) - Oczywiście

6. Podstawowa znajomość zasad języka polskiego,i trzymanie się ich. (Obowiązkowo) -Jest

7. Staż na forum: powyżej 1-2 tygodni. (Obowiązkowo) - Oczywiście jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień kolor czcionki, bo zielony jest tylko dla moderatorów. Ja jestem na tak. Miły, kulturalny - podanie napisane estetycznie, jest ogarnięty oraz pomocny. Jest dużo plusów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Niestety ale jestem na NieCiągle prosisz mnie o sprawdzenie podania.Postów masz 80 a ja wolę kogoś kto bardziej się udziela na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności