Skocz do zawartości

Wasze propozycje zmian/nowości na serwerze.


Rybak

Rekomendowane odpowiedzi

codghostsx.gif


Przewidywany czas startu nowej edycji : 14.07-15.07 - 18:00


 


-Serwer będzie wyłączony na okres 30lub wiecej minut w zależności od tego ile będzie potrzebne.


 


 


 


 


 


 


Co nowego? tak jak pisałem w temacie zapowiedzi główny wątek serwera to inwazja 1 z frakcji która ma szczególne umiejetności zadaniem innych frakcji jest kontra, obrona czy jak kto chce na tą frakcję. Reszta niżej:


 


 


1. 24 nowe klasy postaci.


2. 4 nowe frakcje klas postaci.


3.  60+ Nowych perków.


4. Nowe pluginy na serwerze.


5. Poprawiony exp.


6. Nowa ranga Mistrz Serwera.


7. Nowe skille postaci i efekty graficzne.


8. Poprawa statystyk i tego za co są odpowiedzialne.


9. Umiejetnośći frakcji.


10. Statystyki bazowe klas oraz frakcji.


11. Nowe mapy.


 


 


 


1.1. Dokładniej mówiąc jest to 20 klas darmowych i 4 klasy premium.


 


2.1. 3 frakcje darmowe 1 frakcja premium.


 


3.1. Ponad 60 perków w systemie 3 stopniowej trudnosci do zdobycia.


- zwykle bez nawiasu standardowa szansa 100%.


- perki (Dobry) z szansa 22% na drop danego perka.


- perki (Unikat) z szansa 5 % na drop danego perka.


 


4.1. Przykład: /toplvl ranking który pokazuje aktualnie najwieksze lvle na serwerze oraz klasy postaci którymi dany gracz gra. Reszta do odkrycia w grze.


 


5.1. Tymrazem każdy gracz startuje od 10 poziomu postaci, został poprawiony także exp za killa, za hs exp vipa ogólnie na troche większy.


 


 6.1. Została dodana nowa ranga na serwerze która ma podobne właściwości do VIPa lecz jej wartości są 2x większe od zwykłego VIP'a. Posiada też charakterystyczny model postaci z koroną na plecach. Ranga ta jest przeznaczona jak nazwa wskazuje dla osoby która jest najlepsza na serwerze czyli wbije jako pierwsza maksymalny poziom na serwerze - 351 w okresie sezonu po tym gdy to nastąpi dany gracz otrzymuje rangę jest jej właścicielem do momentu resetu i końca nowego sezonu - do momentu aż kolejna osoba osiągnie maksymalny poziom oczywiście może znowu wygrać i zachować rangę :). Opis rangi pod komenda /mistrzserwera.


 


 


7.1. Zostały dodane nowe postacie w grze szczególnie jedna frakcja charakteryzuje się specjalnymi umiejetnościami te również um. mają nowe efekty graficzne.


 


 


8.1. Statystyki :) czyli główny punkt programu i zamysłu nowej edycji powiem krótko na ten temat:


 


 


 


Inteligencja - Chcesz zadawać większe obrażenia? dodajesz inteligencję.


Życie - nie chcesz padać na 3-4 hity od graczy? - dodajesz życie


Wytrzymałość - nie chcesz padać na 3-4 hity od graczy z pełnym int? - dodajesz wytrzymałość


Kondycja - nie chcesz biegać jak żółw ? - dodajesz kondycję


Skupienie - chcesz "darmowego vipa" - wiecej expa? - dodajesz skupienie


 


 


 


-Prosto mówiąc granie każda postacią tak samo w każdym sezonie odchodzi w niepamięć teraz każda klasa postaci ma dodatkowy przeliczni dmg od inteligencji symbolizowany [DMG INT] w opisie klasy po dodaniu w tej klasie inteligencji zadajemy większe obrażenia graczą. Jest również termin [DMG/UM INT] - oznacza to że klasa mało tego że ma obrażenia z broni od inteligencji również posiada większe obrażenia z UM którą posiada wraz ze wzrostem INT.


 


 


 


- Dlaczego? Tak jak napisałem wyżej jeśli ktoś chce coś znaczyć i robić lub nie padać zbyt szybko rozdaje UMIEJETNIE powyzsze statystyki ;)


 


- Wszystko było testowane kilka dni sprawdzane na poszczególnych lvlach i statystykach rozgrywka teraz będzie bardziej ciekawa bo trzeba będzie pomyśleć nad statystykami na każda klasę.


 


 


9.1. Każda frakcja specjalizuje się w innych umiejetnościach które są charakterystyczne i pasujące do tej frakcji. Każda klasa w tej frakcji posiada tą umiejetność.


 


 


10.1. Statystyki bazowe - każda frakcja która znajduje się na serwerze posiada swoje charakterystyczne statystyki np:


 


Frakcja Human - Duzo zycia, dobra wytrzymalosc.


Frakcja Alien - Duza szybkosc, nieprzecietna inteligencja.


Frakcja Unknown - Tajemnicza frakcja w której każda klasa nie ma opisu oczywiście nie powiem wam jakie posiada statystyki, umiejetności specjalne ;d sami musicie się tego dowiedzieć.


 


 


  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs:


 


1. Pierwsza osoba która osiągnie [100 lvl] na serwerze - 10zł w sklepiku + Konto VIP na serwerze.


 


2. Pierwsza osoba która osiągnie [200 lvl] na serwerze - 20zł w sklepiku + Klasa Premium na serwerze.


 


3. Pierwsza osoba która osiągnie [351 lvl] na serwerze - 30zł w sklepiku + Ranga [Mistrz Serwera] + Klasa premium na serwerze.


 


 


 


-Dowody / odbiór nagród


 


 


1. Aby otrzymać nagrodę należy przedstawić ssa potwierdzającego dany poziom gracza oraz ssa /toplvl


 


2. Aby odebrać nagrodę należy jako 1 skontaktować się na gg: 3841111 ukazując wymienione dowody.


 


3. Aby otrzymać nagrodę należy posiadać konto w shop.cs-classic.pl


 


 


 


 


Pozdrawiam miłej gry ;]

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak i wielu innych granie ciagle tego samego jest mało interesujące i bezsensowne... a wbicie 50 lvla to kwestia paru godzin jeśli ktoś umie grać

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak i wielu innych granie ciagle tego samego jest mało interesujące i bezsensowne... a wbicie 50 lvla to kwestia paru godzin jeśli ktoś umie grać

Pewnie że tak, ale na codmodzie spędziłem maksymalnie 2-3godziny w ciągu miesiąca, dlatego znów będę musiał expić :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AWP Master

Proponuje poprawić klasę Repulser, żeby zamiast Galila miał Ak47 i zamiast szansy na odbicie pocisku miał coś takiego, że odbija kilka pierwszych pocisków (coś jak kamizela kapitana) wtedy może więcej ludzi by zaczeło grać tą klasą i dodać Snajperowi Deagle xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje odbanowanie mnie bo zostalem bezpodstawnie zbanowwany (czyt. skargi) 

I proponuje dodac klase w alienach:

Predator

ma kose 1/2

sg niewidzialnosc

m4a1 +5 dmg

od 150 lvl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krotko i na temat co do bana nori sa do tego odpowiednie dzialy jeszcze jeden post na tent temat w temacie propozycji a zostanie zablokowane Ci konto na forum.

 

 

Co do odbijania pociskow sa 2 pluginy za to odpowiedzialne a raczej 2 funkcjie zaraz wytlumacze dlaczego w klasach i w perkach jest funkcja z odbijaniem pocisku i dodatkowym zwrotem dmg do atakujacego.

 

Funkcja ktora odbija kilka pociskow i nie zwraca dmg ma swoja wade a oczywiscie dla tych ktorzy sa cwani i graja troche na codmodach zalete taka ze 1/x nigdy nie dziala gdy sie posiada taki perk lub klase ;] dlatego tez serwer korzysta z drugiej funkcji i przy niej pozostanie bo tak jak jest teraz dziala wszystko tak jak ma dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek napisz do mnie na PW. wyjaśnie ci jak ma "działać". 

Bo jest różnica, tego twojego "działania" :) 

 

Tobie chodzi że w zakładce serwery jest jako off. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także nie mogę na serwer wbić, czy któryś z Adminów mógłby napisać co się stało i dlaczego tak jest ??

100lvl sam się nie wbije, a brakuje mi już tylko ćwierć z tego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko garstka grających ludzi na serwie, coś się musiał stać...

Mi serwer nie chce się dodać do ulubionych, miałem go dodanego, a dziś wchodzę i go nie ma, nie chce się dodać do ulubionych, ani nawet połączyć z nim...

Może coś zmieniałeś tej nocy ??

Bo chyba nie tylko ja mam taki problem...

Nawet nie mogę zobaczyć informacji o serwie...

Wiem dzięki forum, że jest tam 6, czy 7 grających...

Możliwe, że same steamy, ja niestety nsem jestem...

Nigdy nie byłem H@, ani nawert Adminem serwera, ale może jest tam coś takiego, że nsy nie widzą serwera ?? ;x

Jak nie dasz rady mi pomóc po tej wiadomości to Ci na gg będę zaracał głowę, bo na forum to każdy może przeczytać i nie będziesz musiał więcej razy pisać.

No ale sam nie wiem, bo może mi coś się zepsuło, albo kto tam wie co się stało...

Dziwi mnie fakt, że tylko Wasz COD znikł...

Dawne FFA, na których grałem się nie usunęły, a chyba wszystko by się pousuwało, no nie ?? :x

 

EDIT: usunięto przekleństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia na obecną chwile co się dzieje sam posiadam steam, ale korzystam z nonsteamu i normalnie grałem na serwerze o 9- 10 - 11 serwer był pełny i grało na nim sporo graczy steam i nonsteam. Również sam serwer jest online już prawie 40godzin bez crasha czy innej stopki można to rozpoznać po godzinach hltv które jest ponad 37h online wiec przerwy w dostawie gry ze strony technicznej serwera nie było jedyne co moge  gracza ktorzy maja ten problem powiedzieć, to odinstalować csa wszystkie klienty na komputerze pobrac tego : download.cs-classic.pl bo ja na nim gra normalnie i w favorites automatycznie jest wbudowany ten serwer i wszystkie inne nasze serwery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ns-em i też rano nie mogłem wejść, nie wiem z jakiego powodu. Potem koło 10 wszedłem normalnie. Czasami serwer jest online ale wejść nie mogę, nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności