Skocz do zawartości

KiToL powrót :)


KiToL

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: KiToL

2. Imię: Karol

3. Wiek: 18

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): tak

6. Składka (Tak/Nie): tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/KiToL/31.186.82.184:27691/ (ci co mnie znają wiedzą że jestem tutaj dłuższy czas)

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:

Opisz Siebie: Więc tak: mam na imię Karol, 18lat, idę do 3klasy technikum, pochodzę z małego miasteczka (Terespol). Interesuję się sportem (piłką nożną, kiedyś podnoszeniem ciężarów), mechaniką samochodową, sprzętem audio i oczywiście panienkami ^^. Wieczory lubię spędzać z koleżankami/kumplami przy piwku :) Jeśli chodzi o charakter to raczej jestem systematyczny, lubię obserwować świat z boku i później wyciągać wnioski. Swoje zdanie przedstawiam jasno i treściwie. Do wszystkich zadań podchodzę z cierpliwością i wytrwałością. Dość często jestem szczery i bezpośredni. Zwracam uwagę na punktualność i staram się dokładnie wypełniać swoje obowiązki. Często też bywam zamknięty w sobie. Nie lubię gdy ktoś mi coś narzuca. Nie szukam spin i staram się być w porządku do innych (oczywiście nie do wszystkich się da).

 

Jakieś 2 tyg. temu zrezygnowałem z admina ze względu na atmosferę jaka panowała + mało czasu na csa. Dziś chciałbym złączyć siły z administracją i pomóc w rozwoju serva. Nie mogę już patrzeć jak prawie za każdym razem kiedy wchodzę na serva lata jakiś odpał, ktoś się kłóci, klnie, czy nadużywa mikra. Po prostu już mnie irytuje co niektórych zachowanie.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: tak, STEAM_0:1:40912139

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: do 4h w ciągu dnia

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):

Wszystko zależy od pracy/szkoły. Trudno jest dokładnie powiedzieć godzinę, ale w przybliżeniu coś takiego :)

od poniedziałku do piątku między 10 a 18, 00 a 3

w sobotę między 12 a 15, 19 a 3

w niedzielę między 13 a 15, 22 a 3

12. Staż w grze counter strike 1.6 6 lat z przerwami

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): tak

 

Pozdrawiam!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak po tym co przeczytałem od starych graczy to byłeś tu adminem i nawet dobrym masz steam wszystko masz a teraz potrzeba adminów więc wielkie tak praktycznie już cię można przywitać na podkładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności